Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy oglądaliście dziś wiadomości. Pokazywali filmik chyba z kamery monitoringu. Jakiś zakapturzony skur**ysyn wyszedł z owczarkiem niemieckim na tory, stał z nim do ostatniej chwili a tuż przed nadjeżdżającym pociągiem odskoczył na bok. Pies oczywiście zginął. Taką ku*wę sam bym za*ebał bez żadnych skrupułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owczarek patrząc na to jak się porusza był już nie pierwszej młodości. No jasne, po co wydawac kasę na uśpienie psa. Lepiej wyjśc z nim na tory i czekac aż nadjedzie pociąg. Następnie szybko uskoczyc przed pociągiem i spokojnie wrócic do domu.

Film:

http://www.fakt.pl/Bydlak-wypatroszyl-psa-pociagiem-WIDEO-18-,artykuly,92731,1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Dirty pisał, nie zrobią nic gnojowi, bo pies był luzem. To jest właśnie Polska i jej prawo, napisane dla złodzieji, kur... i bandytów. Na szczęście coraz więcej ludzi reaguje na takie chore zachowania i zgłasza na policje, trzeba im pokazać, że to potępiamy, to może przestaną, chociaż psycholi jest sporo na świecie. Jest jakiś projekt żeby za takie motywy sprawcy musieli zapłacić karę np.20tyś.zł, może to by zadziałało.

Edytowane przez E34-Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy oglądaliście dziś wiadomości. Pokazywali filmik chyba z kamery monitoringu. Jakiś zakapturzony skur**ysyn wyszedł z owczarkiem niemieckim na tory, stał z nim do ostatniej chwili a tuż przed nadjeżdżającym pociągiem odskoczył na bok. Pies oczywiście zginął. Taką ku*wę sam bym za*ebał bez żadnych skrupułów.

Ogladalem to dzisiaj wieczorem. Lazilem przez godzine w****iony. Sam mam owczarka niemieckiego, najwierniejszy z wiernych. Nie wiem jak trzeba byc *****anym zeby niewinnego, i to na dodatek wiernego psa tak potraktowac. Ale kolesiowi sie oberwie za tro, jak nie w tym zyciu toi w nastepnym. S****ysynstwo to jest malo powiedziane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim by trafił na komisariat ktoś powinien wyrwac mu jedynki kombinerkami albo oddac na kilka godzin do celi z wygłodniałymi kryminałami którzy zrobili by z niego dziewczynkę.

...... malo... nie wiem jak bym ukaral takiego skur***syna ale napewno tak zeby go codziennie bardziel bolalo... zero litosci! ja tez mam owczarka i mysle ze jakby bylo trzeba to polecialby za mna w ogien... co ten ku*as ma w glowie? nie kumam. moze mial kwadratowa kolyske i starzy go karmili łopatą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wczesniej. Ja autentycznie wierze w to, ze taki jaki jestes w tym zyciu, za swoje dostaniesz, jezeli nie w tym, to w nastepnym zyciu. Tak jak Mti napisales - zero litosci dla tekiego..

ja bym wolał,żeby już w tym i każdym następnym miał przep........dolone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów takich ludzi trzeba izolować w zakładach zamkniętych dziś zrobił to psu a jutro żonie albo dziecku bo mu się znudzi ostatnio był przykład o tych braciach co wzięli Huskiego ze schroniska pies chciał się z nimi bawić i zaczął wyć to oni przywiązali go do samochodu i ciągali tak długo aż pies padł z wyczerpania i urwali mu głowę najlepsze że ludzie to widzieli i nikt nie zareagował bo się bali no kur*a lepiej patrzyć niż zareagować a wcześniej podobno mieli bernardyna też ze schroniska to powiesili bo pod mostem i rzucali w niego siekierą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O k***a, tylko zdjęcie zobaczyłem i wyłączyłem...

To samo. Nie moge sie patrzec na widoki zakatowanych dzieci i zwierzat. Najchetniej to bym tym s****ysynow odpowiedzialnych wysadzil na jakiejs wyspie i po roku zbierania takich perelek, wysadzil tam bombe. Nie zartuje, takie gnoje nie powinni miec prawa do zycia na wolnosci. A tak jak pisaliscie o tych *****anych braciach ktorzy zaciagneli husky za samochodem, albo tego bernardyna powiesili, to im bym dal wszystkim krzeslo. Jest to taki rodzaj czlowieka, ktory juz nigdy sie nie zreformuje. Jesli jest tak pokrzywiony to tylko kwestia czasu zanim komus cos zrobia. Dlatego powinna byc czapa od razu. Bylby to przyklad dla innych. ***** ale sie gotuje jak czytam o takich rzeczach... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko przytaknąć Wozu,dla mnie tacy ludzie są po prostu mordercami,i to najgorszego typu,zabijają bezbronne stworzenia,które nic im nie zrobiły(qwa,pies był uwiązany),lub które im ufały,bezgranicznie wierzyły(psiak na torach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...