Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w Bielawie widzieliśmy jak jeden kretyn latał motocyklem na jednym kole. Niby nic ale...miał z tyłu dzieciaka bez kasku :bag:

Autentycznie, bym pojechal za nim, zatrzymal sie na swiatlach i mu w******lil. Jestem tolerancyjny na wiele rzeczy, ale nie na wszystkie... Szkoda mi dzieciaka bo wzor w domu ma ludzi ktorzy maja po prostu kibel w glowie.. :/

Sadzanie w foteliku z przodu jest dopuszczalne - w większości nowych (ale nie tylko) samochodów można wyłączyć poduchę pasażera z przodu. Łatwo takie auta poznać, bo nie posiadają charakterystycznej naklejki w obrębie drzwi|

Potwierdzam, wozenie w foteliku z przodu jest jak najbardziej dopuszczalne. Dwa warunki, ze poducha jest wylaczona, i ze fotelik jest oczywscie skierowany tylem do kierunku jazdy. Ogolnie to przeciez nie ma zadnej roznicy jak sie jedzie samemu z dzieckiem, czy dziecko jest z tylu czy z przodu. Jak z przodu to przynajniej widzisz co parabia, dziecko ma tez ciebie na widoku wiec jest spokojniejsze..

..no i jezeli siegnie to lokiec juz moze wystawic przez szybe beemki. Lans musi byc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ogolnie to w zyciu bym tyle po polskiej autostradzie nie jechal, dziwie sie ze nie przytarl jakiegos auta zjezdzajacego na prawy pas... To owszem nie bylo madre, ale w Polsce ludzie nie potrafia jezdzic po autostradach w ogole, wczoraj wracalem z Wawy i nagminne sa przypadki, ze koles jedzie se jak pan i wladca 120 po lewym pasie, prawy pusty i nie zjedzie, a jak sie mignie mu dlugimi to sie po glowie puka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byłem w USA. Tam też wg przepisów powinno się jeżdzić prawym pasem. Ale mało kto to przestrzega. Tam potrafią wjechać na autostadę (3-pasmową) i od razu na lewy - i nie patrzą czy ktoś jedzie. Nie ma szans żeby ktoś ci zjechał. Jak zaczniesz migać długimi to tylko go zdenerwujesz, a on i tak nie będzie wiedział o co chodzi. No i możesz za to dostać mandat. Raz mi się zdarzylo, że koleś jedzie lewym, no ta ja na środkowy, żeby go wyprzedzić, a on przede mnie i zaraz na prawy, bo on zjeżdza!!

Więc nie tylko u nas takie przygłupy. O naszych - popieram Czecha:

w Polsce ludzie nie potrafia jezdzic po autostradach w ogole

dodam od siebie, że najgorzej jeżdzą kierwocy ciężarówek - i to niezależnie czy autostrada czy droga krajowa, gminna itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzenie sprzed kilku dni http://www.naszraciborz.pl/aktualnosci/caly/2/18242_scigali_sie_na_opawskiej_efekt_wypadek.html

Najgorsze jest to, że na Raciborskich forach wybuchła dyskusja na temat tego wypadku i jest cała masa osób, ktore nie widzą nic złego w zapieprzaniu 160 km/h po centrum miasta, bo "wyścigi to ich pasja". No *****!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest poważne oskarżenie i uważam,że nie powinno sieę mierzyć wszystkich tą sama miarą

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem. Oczywiście, że nie dotyczy to wszystkich - wiele razy spotkałem się z życzliwością kierowców ciężarówek. Niestety częściej z chamstwem - np. spychanie z drogi czy blokowanie miejsca przy wyprzedzaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś spotkałem dwóch kretynów na swej drodze. pierwszy wyprzedzał mnie jak toczyłem się załadowanym sprintem - oczwiście a jak na podwójnej ciągłej i zakręcie.

drugi z kolei wlókł się przede mną i pisał sms-a prowadząc auto. przecież tacy debile powinni piechotą chodzić !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Też mógłbym wiele powiedzieć na temat kultury jazdy Sam dużo jeżdżę po Polsce i miałem naprawdę ful sytuacji pomijam wyprzedzanie na trzeciego najbardziej irytują mnie kierowcy ciężarówek oczywiście bez obrazy dla nikogo bo nie wszyscy są tacy sami do sedna : ostatnio jechałem do Raciborza a tu nagle ciężarówka wyprzedza drugą oczywiście na tempomacie jedna jedzie 88 km/h druga 89 km/h i tak czekam 5 minut w końcu jak zjechała na prawy pas ja patrze a tu koleś trzyma obydwie nogi na kierownicy, zimny łokieć z fajką, a prawej ręce gada przez komórkę po prostu masakra szkoda gadać a później dzwona przez takich i 3 godziny korek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to jest kumulacja glupoty, pic w ciazy, nie miec prawka i jechac autem

czyli tak jak napisał

i to do potęgi

Grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności i kara grzywny - przecież to śmiech na sali, potencjalna morderczyni i tylko dwa lata??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

dobry komentarz:

Szanowne Panie, żaden Pan który świadomie zdecydował sie zostać Ojcem nie jest obojeny na los swojego dziecka i matki. Zrozumcie wreszcie, że to wy same robicie krzywdę sobie, dziecku i ojcu. Kiedy matka ma depresję a ojciec stara sie jej pomóc i pokazać że wszystko jest dobrze to robicie z niego gnoja który jest nieodpowiedzialny i nie wie co robi. Kiedy ojciec staje na straży dziecka i mówi wam że jest z wami niedobrze staje sie waszym wrogiem. Kiedy ojciec widzi dramat i chroni dziecko to staje sie skór...m który chce odebrać dziecko matce. Waszym jednym przyjacielem jest psychiatra i kolezanki które maja milion sposobów do przetestowania ( zawsze bez udziału ojca lub z jego udziałem jako parobka). Dopuki niezrozumiecie ( jak w cywilizowanych krajach) że ojciec to tez matka tyle że ma jaja nie janiki i może przejąc kontrolę do czasu aż wy sie pozbieracie i poukładacie to nic sie nie zmieni. Te dramaty rodzą się nie z winy ale ze stereotypów i debilnego prawa które nawet chorej matce nie pozwalają ograniczyć władzy do czasu aż sie pozbiera. Z jednej strony niby pomaga sie matce a z drógiej niszczy ojca - efekty widac jak na dloni a cierpi jedynie dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w Karpaczu Białe e 36 wieś na maxa na DWR cisnął główną ulicą aż mu silnik prawie wyskoczył z ramy!! pierdział niemiłosiernie ,jak by se ze dwie dziury zrobił ,żeby bardziej przy kozaczyć!!!! kto widział ten wie o co chodzi!!!!masakra głupek totalny!!!!!:bag:lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my łamiemy te stereotypy!!!!! gość chyba z kalibry się przesiadł!!!!!!!!!

Łamiemy, a sam szerzysz kolejny o kierowcach calibry :P

a to co Forest wrzucił to masakra... nie chce się nawet wierzyć, że ludzie potrafią się do czegoś takiego posunąć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha gościu z dzieckiem na torze wymiata pewno miał ok 20lat a laska ledwo miała dowód osobisty :)

Normalnie tacy ludzie mogliby oddawać dziecko do adopcji bo nie dojrzali trochę do bycia rodzicami...

Pozdro dla wszystkich maxbimmerów z zamglonej Legnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...