Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pierwsze-Witam Was. Krótko-miałem dawno dawno temu e36 z 1,8tds...i na tym skonczyła sie przygoda z bmw, którą chce być może odświeżyć.

Planuję zakup auta tylko i wyłącznie w dieselu do 25 000. Widziałem silniki 136 i 150 konne dwu-litrówki-co lepsze? a może w 3litry udeżyć? Do sedna czy bmw trójka jest większa od a 4?(głównie szersza). Potrzebuję auto do codziennego miejskiego użytku i ze dwa razy w ciągu miesiąca skoczyć z przyczepą po towar do niemiec lub Holandii..Teraz jeżdżę 607 z 2003 roku ale już zapracowała na siebiei czas na zmianę. Ile "trójka" ma na hak?(to też ważne) ale chyba najbardziej czy jest szersza i większa od a4(mordęga do holandii i z powrotem). Pewnie najlepszyma wyjściem jest "5" z 3litrowym dieselem ale naleźć w miarę dobry stan takiego auta graniczy z cudem...Pomożecie? jak tak to czekam na odp w sobotni wieczór ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Na pewno nie inwestuj w 320d 136KM skoro masz 25 tys. Zakup 330D w nalezytym stanie w tej cenie graniczy z cudem, chyba ze przed oplatami to bez problemu mozna trafic sztuke ale oplaty 3000zl i juz masz wiecej, a wszystkiego nie wydasz co masz bo trzeba miec w razie co odlozone. Trafnym wiec wyborem bedzie zadbana sztuka 320d 150KM po liftingu auta z konca 2001roku w góre. Jak trafisz na zadbany egzemplarz i troche pojezdzisz zapomnisz o Audi/Volkswagen. Wygodnie sie jezdzi E46, gdybys trafil juz na wersje z zawieszeniem utwardzonym M Technic to po prostu bajka tak sie pieknie jezdzi. Najwazniejsze by sztuka byla zadbana, przewaznie jak ktos nie dbal o auto wizualnie to oczywiscie technicznie tez nie zdarzalo sie mu nalezytym byc. Dobrym wyborem bedzie egzemplarz sprowadzony z niemiec z pelna historia serwisowa i najlepiej do konca. Zarejestrowana juz trojke dobrze trafic bardzo ciezko. Jezeli pasuje Ci wersja nadwoziowa kombi to jestes na dobrej drodze bo tu wybor potrafi byc nie malutki w tej cenie. Masz pytania pytaj. Dane do Haka itp moge przeczytac w poniedzialek ale pewnie na Wikipedia bedzie opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dużej du... nie mam. Tu chodzi o taką kwestię żeby mi było wygodnie jak już się ulokuję na fotelu... tak by dopiero zatrzymać się po 600 na siku...;-) i dalej 600 km w drogę. Powiem,że poczciwy okular był bezbłędny a i obecna 607 nie ustępuje niemu. A4-nie wiem czy to kwestia foteli-masakra-żadne auto tak mnie nie męczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

e46 posiadam od niedawna lecz powiem ze wygodnie mi w kubelkach.Natomiast dluzej smigalem e39 i nie narzekalem na bol mojej chudej du.. czy kregoslupa.W ogole w 12 letniej bmw lepiej sie siedzi jak w 5letnim mondeo:) Mysle jednak ze w e46 jest ciut mniej miejsca niz w a4.

Moje poprzednie modele byly wieksze i jak teraz jezdze tym co mam to tak jest ''przytulnie''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno codzienne przebieganie 10 km przynosi pewne efekty

tylko,że jak ktos ma takie 4 litery jak napisał beaver79 to jest mu ciężko przebiec 500m a ty tu piszesz o 10 km toż to morderstwo:-P

tyle było by OT

piszece,że 2D nie bo słabe bo to bo tamto,3D ciężko dostać w taniej kasie,to ja się zapytam dlaćemu nie 2,5d(jeżeli było ci wygodnie w mietku i w peżocie)w e39 konstrukcja ta sama co 3,0D ale mniejsza pojemność,turbo itd .kolega ma takie juz chyba 3 rok i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem A4 i E46 i wg mnie z przodu na pewno wygodniej mi bylo w E46. Nie wiem jaki masz wzrost, ale ja mam 180cm i w Audi jak sobie ustawilem fotel pod siebie to z tylu malo kto mial wygodnie. Jak bedziesz szukal E46 to tylko z kublami jak dla mnie, zwykle proste krzesla nie sa ani troche wygodne. Co do miejsca i wygody z tylu, to wiekszosc osob porownujac E46 vs A4, zdecydowanie bardziej byla za Beemka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...