Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie mam dojście do regeneracji wahaczy- jak na razie robiłem tylko E46 i jest to naprawdę dobra robota, nie jak tani syf z Allego.

Wahacz po wszystkim jest malowany na srebrny mat.

Mi na przeglądzie powiedzieli:

Widzę że nowe wahacze i tandety pan nie kupił jak większość :)

Wieczorem przywozi mi się wahacz, a na drugi dzień ok 14 sa gotowe- koszt 200zł/ stona lub 370/ para.

Jeszcze nie mam na wymianę, ale to kwestia dni i bedzia na miejscu :)

Foty z przed i po wieczorem będą.

603/522434, GG 8586711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest robione od nowa- zostaje tylko stelaż aluminiowy.

Wahacz rozbierany na cześci pierwsze, u siebie zamontowałem i smigam po wrocławiu 3 mies i nic :) jak po zamotowaniu na drugi dzień.

Jak bede miał starego śmiecia i zrobie- to będą na wymiane od ręki :)

Teraz u eda (szlonego bochatera- bo u mnie robi samemu w garażu) są zamontowane wahacze ode mnie- jest zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek/ poniedziałek bede mił juz gotowe na wymianę na miejscu.

Jesli chodzi o M3 to chyba inne są niż "standardowe" ale napewno da się robić.

Mordulec nie miałem pojęcia gdzie ten temat dać- więc dałem tutaj, jeśli masz mozliwośc to daj tam gdzie powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee kolego prawa autorskie zastrzezone co ????? Dzieki Pawle za pomoc i ze pare groszy zostalo w kieszeni robota naprawde fachowa wszystko zrobione na pico bello sworzen ledwo co mozna ruszyc gola reka :) Po paru miesiacach wypoiwem sie na temta jak wahacze sie sprawoja choc nasze drogi to jeden wielki ser a felga 18 robi swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daje gwarancji- jego jakość wykonania jest dowodem że gów** to nie jest.

W sklepie jak kupisz dostajesz paragon i gwarancję nawet i na 2 lata- paragon wyblaknie po 6mies i go ni ma, a zrobisz ksero też ci to nic nie da bo ksero nie jest dokumentem, a gwarancja to usłyszysz: jeździł pan po dziurach i to pańska wina że się rozwaliło.

Jak kupiłem nową oponę (nówka całkiem) pękło płutno na bieźniku reklamuję a facet z uśmiechem mówi: trzeba uważać na dziury- to pańska wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daje gwarancji- jego jakość wykonania jest dowodem że gów** to nie jest.

W sklepie jak kupisz dostajesz paragon i gwarancję nawet i na 2 lata- paragon wyblaknie po 6mies i go ni ma, a zrobisz ksero też ci to nic nie da bo ksero nie jest dokumentem, a gwarancja to usłyszysz: jeździł pan po dziurach i to pańska wina że się rozwaliło.

Jak kupiłem nową oponę (nówka całkiem) pękło płutno na bieźniku reklamuję a facet z uśmiechem mówi: trzeba uważać na dziury- to pańska wina.

Nie do konca tak jest, ale to temat chyba na inny wątek. Możesz reklamowac i wykazac wade fabryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

cześć, temat aktualny?

byłem dziś na sprawdzeniu i wyszło że jest lekki luz na jednym sworzniu,

powiedz mi na czy polega regeneracja w twoim przypadku bo czytałem o dwóch sposobach; pierwszy to wybijanie poprzez ścinanie mocowania i wybijanie sworznia a następnie wprasowanie nowych sworzni; ale ponoć ten sposobem wymienia sie tylko zewnętrzny a wewnętrzny w oryginałach nie da się ruszyć (w zamienniku mayle oba są wymienne) , więc nie wiem czy poprzez wybijanie da się wymienić zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny.

Drugi sposób to poprzez regeneracja samego sworznia poprzez "rozebranie go od tyłu" i wymiana jakieś tam masy/sylikonu w środku i zabijanie z powrotem.

Powiedz mi którą metodę stosujesz?

Po za tym pytanie czy cena 200pln dotyczy wahacza wraz z poduszką wachacza czyli tą tuleją w którą wchodzi wachacz z gumą pozycja 6

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

czy podczas twojej regeneracji wymieniona jest tam guma w tej kwocie.

Prosiłbym również osoby które skorzystały z ww usługi o informacje nt trwałości bo widziałem że niektórzy już rok latają i czy wszystko jest ok?

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem ale zawsze wymieniam na nowe.

Same tuleje meyle powyżej 160 zł za komplet bez mocowania.

komplet wachaczy w zależności od firmy od 600zł do 1000zł

Przecież nie wymieniasz co chwile wachaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem lemfordera w hurtowni po 400/szt. Wiadomo tanio nie jest, ale tak jak Kevin pisze, też bał bym sie trochę na takich regenerowanych...

ja robilem regeneracje ponad rok temu latam caly czas na 18 "i jestem zadowolony bo wczesniej robilem u mechanika zalozyl nowy komplet za tys zl i po 4 mies zaczelo wszystko stukac wiec nie nazekam i polecam jak najbardziej :) ps co do tulej meyle to na allegro koles sprzedaje po fajnej cenie bo jakos 100zl za 2 szt smigam na nich wlasnie :)

Edytowane przez edu2301
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego się tu bać :?::shock: :shock: tam nie ma nic co mogło by się urwać,połamać czy pęknąć

...tak, ale są sworznie, które mogą wyskoczyć, a wtedy może być nieciekawie... Nie mówię, że tak będzie, z tego co pisze Edu towar jest ok, ale nigdy nie wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak, ale są sworznie, które mogą wyskoczyć, a wtedy może być nieciekawie... Nie mówię, że tak będzie, z tego co pisze Edu towar jest ok, ale nigdy nie wiadomo...

wiesz nie tylko ja to robilem chicc nie w pierwszym aucie to tobil i problemu nie bylo ale jak to mowia roznie bywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...