Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dirty, nie wiem o co pytasz, ale jeżeli chcesz kupić takie wachacze to odradzam, miałem je u siebie i nawet sezonu nie wytrzymały, a sworzeń się tak wyrobił, że o mało właśnie nie wyskoczył... A nawet tak bardzo nie stukało, dopiero przypadkiem mechanik mi powiedział, że jest luz i teraz dałem ori lemfordera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na każdy temat sa zdania podzielone i nikogo nie mam zamiaru namawiać.

Dałem temat tylko jako pomoc wam, a czy was zainteresuje to juz sami musicie zdecydować.

Regenerowane sa sworznie w wahaczu które w e46 nie są wymienialne jak np e36.

Czyli dajecie mi wahacz ze sworzniami które latają, a odbieracie ze "sztywnymi" jak w sklepie tylko że bez plastilkowych nakładek na gwincie. :)

Było pytanie o gwarancje wcześniej- takiej nie ma u mnie, w sklepie jest ale na papierze a w życiu jej brak bo powiedzą że się źle jeździło i sie wywaliły i koniec rozmowy jest.

Ostatnio kumpel reklamował opone bo gula wyszłą za 5dni powiedzieli ze wjechał w dziurę lub na krawęznik i koniec rozmowy- gwarancja 1rok :(

Ja u siebie robiłem 4szt, Edowi 2szt i problemów nie było i nie ma, teraz będe robił jeszcze 2 szt sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
I jak tam pierwsze wrażenie?

Dopiero będę montować- kom mi się wiesza i fotek nie mogłem dodac do postu ale zaraz to zrobię :)

Przed:

[ATTACH=CONFIG]19001[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]19002[/ATTACH]

Po regeneracji z wymianą tuleji Mayla HD i wszystkich gumek swożni- swożnie sztywne strasznie są ( czyli miodzio- ręcami nie mogę ich ruszyć ) :):

[ATTACH=CONFIG]19003[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]19004[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]19005[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]19006[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]19007[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]19008[/ATTACH]

Edytowane przez chiccoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chiccoo,do e39 też robicie??

Swożeń to swożeń więc moja odp brzmi TAK no chyba że dasz osobno wahacz i swożeń to brzmi NIE ale sądze że do tego stanu to nie dopuścisz.

Ostatnio do ciężarówki nawet były robione :)

E46 będę miał na miejscu na wymianę jak załatwię jakieś zużyte, jak narazie brak wahaczy ( czyt. śmieci ) więc odbiór na nastepny dzień jest :(

603/522434, GG 8586711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Że tak się wtrącę w temat...komplet sworzni Meyle HD kosztuje też coś 370 zł...Tylko najpierw trzeba kupic wachacze Meyle HD :P

EDIT : 235 zł :P

SWORZEŃ SWORZNIE WAHACZA BMW 3 E46 E 46 MEYLE HD (2237482681) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ogólnie regeneracja polega na wymianie gumek sworzni tak ??

Wymiana gumek nic nie da- to tylko osłona sworznia, regenerowane są sworznie i ich gniazdo

Czy to długo wytrzyma ?Dlugo juz na tym jeżdzisz ?

Zależy wszystko od stylu jazdy- nikt Ci nie powie nigdzie będzie dobrze przez 30tys kim i się z***ie na następny kilometr, ja robiłem sobie już 3 zestaw- 3 samochody, Edowi jeden i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Nie, nie za to (ale nawet gdyby to zawsze są ludzie zadowoleni i nie i dziwne żeby za to bana dostał, przecież nie zmuszał do tego zabiegu :|), a więc możesz spróbować, a jak znajdziesz kogoś kto to robi to napisz w temacie, może komuś się przyda...bmw_0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...