Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dyzio na redeco jest grill taki jeden wieeeelki - trzeba miec tylko węgiel...

Z tym grillem to nie tak do konca. Ostatnio on byl, ale nie gwarantuje ze dalej tam dzielnie stoi i czeka na sluzbe. One nie nalezy do nas tylko do bylych zarzadcow, wiec w kazdej chwili moga go wziac z powrotem. Profilaktycznie wziac jakies grille jesli ktos ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot pierwsza klasa, taka pogoda moze byc zawsze, po torze smigalo sie fajnie pomimo pewnej bolaczki, ale jak to powiedzial Mordulec jest niedziela, nie przejmujmy sie ;) mam nadzieje, ze jeszcze uda sie zorganizowac jakis wypad na rakietowa w tym roku, tak wiec do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot pod tytulem latajacych halogenow :P Wsumie bez wiekszych strat, najbardziej to chyba dostalo sie mlodemu Micnicowi ... Na torze zabawa super ogromna konkurencja pomiedzy uczestnikami co dodawalo smaczku calej zabawie. Pojezdzili po upalali posmiali sie bylo ekstra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot pod tytulem latajacych halogenow Wsumie bez wiekszych strat, najbardziej to chyba dostalo sie mlodemu Micnicowi

To fakt Siwy ucierpiał(bardziej się wytraszył) ale jakoś trzeba sie zaprawiać w boju, niestety wypadł halogen kawałek nadkola i czujnik temp ale jakieś straty muszą być no i jestem pod wrażeniem że moje 5er pokazało sie lepiej niż kombi mojej żony hihihihi

dziekuje za mile spędzoną niedziele i oby więcej takich akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym podziękować za świetną zabawę, towarzystwo jak zwykle doborowe, emocji nie brakowało, trochę z Edu przeszarżowaliśmy ale zderzak już działa:):):)Całe rondo bokiem zaliczone i to się ceni;) Mam nadzieję, że wkrótce powtórzymy imprezkę. Do zobaczyska na kolejnym zlocie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...