Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Forest o 11:00 pod Kauflandem, będę z Jamalem. Do jutra!

OK, do zobaczyska panowie.

Co do "nowych" mysle ze skoro BKP trzyma sie okreslonych zasad, my rowniez powinnismy byc konsekwentni

Popieram, są jasne zasady i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planujemy konkurs na rzut oponą w dal (osobno dla Bimmerów i Bimmerek)

Jeśli ktoś posiada miarę rozwijaną (taką do kilku metrów) to niech weźmie. I gdyby ktoś miał starą oponę (bez felgi :)) oraz jakąś mniejszą dla Bimmerek to też będą mile widziane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś posiada miarę rozwijaną (taką do kilku metrów) to niech weźmie. I gdyby ktoś miał starą oponę (bez felgi :)) oraz jakąś mniejszą dla Bimmerek to też będą mile widziane ...

Forest na redeco przecież jest sporo opon dookoła toru , pewnie coś się wybierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze.

Mam wielka prosbe. Z tego, ze przebywam jeszcze zagranica a bardzo bym chcial wjechac moja Bmka na hamownie poniewaz czeka ona na wiruska czy przyjelibyscie moja żone i pomogli jej wjechac i ogolnie pomoc jej w tym wszystkim sie połapac. Sandra zjawila by sie jutro choc nie ukrywam, że sie bardzo wstydzi. :D

Pomożecie ????

Edytowane przez Grzechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze.

Mam wielka prosbe. Z tego, ze przebywam jeszcze zagranica a bardzo bym chcial wjechac moja Bmka na hamownie poniewaz czeka ona na wiruska czy przyjelibyscie moja żone i pomogli jej wjechac i ogolnie pomoc jej w tym wszystkim sie połapac. Sandra zjawila by sie jutro choc nie ukrywam, że sie bardzo wstydzi. :D

Pomożecie ????

Jasne że pomożemy, firma która hamuje auta sama wjeżdża na platforme..

Chłopacy zgłaszam się na pracę społeczną i jak ostatnio mogę mierzyć czas przejazdów po torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak się spotykamy? Parking przy Factory 11.30? I powiedzmy o 11.45 wyjazd na Redeco? Ekipa lecąca z Namysłowa i Oławy - parking Kaufland, godzina 11.00. Pasuje?

Forescik to aktualne miejsce spotkania ???

Jasne że pomożemy, firma która hamuje auta sama wjeżdża na platforme..

dzieki Kevin wiesz ze jestesmy nowi i moja polroczna wycieczka nie pozwolila na wczesniejsze poznanie sie wiec nie ukrywam ze stawiam żone przed faktem dokonanym:P

Edytowane przez Grzechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***** czy tak ciężko czytac ze zrozumieniem?

Ktoś nie był na żadnym zlocie, najcie, orszaku to na Rakietową nie wjeżdża !!!!!!!!!!!!!!!!

A tu co drugi post - a ja mogę, a ja chciałbym, a mi pozwolicie? Grzechu byłeś na jakimkolwiek zlocie? O ile wiem - nie. Więc sprawa jest jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosne akcja z hamowaniem bedzie pewnie powtorzona

jesli tak zalatwie wiazd na prof hamownie obciozeniowa w ecuprojekt byly dynosoft ostatnio rozmawialem z Gulem na ten temat i zadnego problemu nie ma cena byla by 70 zl wiec jak co na wiosne mozna zrobic taka akcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do imprezki co raz bliżej więc krótkie podsumowanie :

Na chwilę obecną chętnych na :

-Tor jest około 20 osób (2 GZ) (3 Południe) (15 Maxbimmer)

-Hamownia również około 20 osób

Jak już zostało to napisane wcześniej zbiórka na Factory tak jak ostatnio i około 12 wjeżdżamy na Redeco

Co prawda tor mamy zarezerwowany od 14 do 18 ale możemy te 2 godzinki (od 12 do 14) wykorzystać na rozłożenie maneli , pohamowanie beemek i pogrilowanie.

Czasu na torze pewnie będzie aż za dużo więc kto ma chęci pakować "zimówki" do bagażnika i spokojnie będzie można je zutylizować w kulturalny i bezpieczny a przy tym efektowny sposób po zakończonych przejazdach :)

Jeśli chodzi o ściganie na torze to najpewniej tak jak poprzednio zostanie ustawiony jeden tor i będzie się liczył najszybszy przejazd , będzie można jeździć ile kto ma bajury w zbiorniku żeby poprawić swój czas :drunk: więc pamiętajcie tankujemy za 5-dych do pełna i ogień na tor :lol:

Aha i oczywiście przypominam o fotelikach , krzesełkach , stolikach , grilach i innych manelach przydatnych na taki zlocik :drunk:

OSTATNIE WYDANIE LISTY :

1. Mordulec +HAMOWNIA + TOR

2. Jaro

3. Kosa

4. Kevin + HAMOWNIA X2 + TOR X2

5. BASTARS +HAMOWNIA ( traktor na tor , nie sądzę )

6. Dawid +HAMOWNIA

8. Edka + HAMOWNIA + TOR

9. Jokeymiras + TOR

10. rush + HAMOWNIA + TOR

11. woz + hamownia + tor (na 90% bo 328 powinna byc juz gotowa)

12. Jacek8 + HAMOWNIA

13. Edu+Tor

14. misiudyziu+tor

15. Czechu+tor

16. nica + HAMOWNIA

17. edzia330ci+hamownia

18. chiccoo- HAMOWNIA

19. Lijo + HAMOWNIA

20. Energy + HAMOWNIA

21. JacekBMW3C + TOR

22. Kozin+Tor na 99,9 %

23. mariusz13 + Hamownia + tor

24. Sagui + hamownia

25. Kosa325i + HAMOWNIA + TOR pewnie też

26.Wilkov

27. Pit3er

28. Remotec + Hamownia + Tor

29. JAMAL

30.hall

31. HUDY + Hamownia

1. Cuba, Aneta + Hamownia + Tor

2. majka

3. qba101 + Junior

4. Józek, Danusia (może Tor)

5. ASCII + Tor

6. Romek

7. adacho 99%

1. Adaśko +Hamownia +Tor

2.KrychuB5S+Renia -mam 2 miejsca wolne

3. Bawara+ Karolina+Ston

4.Bmwfane34+Waldek+Hamownia+Tor

5.Mecenas + Cewa na 50 %

6.King -dojedzie bezpośrednio na tor

7.Michał 525i ?

8.LeVVI ?

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...