Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdy posiadacz BMW jest postrzegany jako kretyn.Ja często słyszałem że BMW jeżdżą ludzie z klasą

Masz rację...mi się zdarzyło że jeden ćwierćinteligent z problemami emocjonalnymi wysiadł z RENAULT MEGANE kombi ze stalowymi felgami i powiedział ''masz jakiś problem''? Ok, wcześniej zajechałem mu drogę...tak wyszło... Burasy wszędzie się znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

incognito kupuj nawet serie 7 do bączków zobaczymy czy będzie cię stać na service :)

Interesują mnie samochody segmentu E i S, ale zadowolę się segmentem E...tym bardziej, że jak teraz bym jeździł siódemką, to warto by było już zawsze jeździć samochodami tej klasy...bo głupio kupić samochód klasy S a później klasy E...zawsze lepiej zmieniać samochód na podobny lub lepszy. Więc jak teraz mi się nie przelewa to nie będę się wychylał z kosztami :lol:

Co innego jak bym miał dużo kasy to bym mógł mieć siódemkę na co dzień a dodatkowo np. trojkę do zabawy - w takim przypadku drugi samochód może być niższej klasy niż ten podstawowy bo służy do czegoś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa F to klasa S i tyle w temacie.

czyego mi wbijasz do głowy że segment F to klasa S??lolol

...poza tym w segmencie (niech Wam będzie) F kupuje się tylko Skę To klasa sama w sobie więc dla mnie to segment S

Mercedes klasy S należy do Segmentu F czyli do luksusowych limuzyn!!!!!!!!!!!!!. jeśli kupowało by się tylko S-kę to dlaczego po ulicach jeździ Sporo E38 skoro jest z tego samego segmentu?!?!?!?!?!?!?!!?!?!!?!? skoro jeździ to ktoś to musi kupować!?!?!?!?!!! ale nie odbiegając od tematu i żeby nie było ze robie Off Topa. to Dostałeś wystarczająco sporo odpowiedzi o komfort w e39:drunk:... więc to od Ciebie zależy co kupisz....!!!!!!! możesz kupić Malucha też napęd na tył.. albo tego okulara!! wszystko zależy od Ciebie My za Ciebie auta nie kupimy..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyego mi wbijasz do głowy że segment F to klasa S??lolol

Mercedes klasy S należy do Segmentu F czyli do luksusowych limuzyn!!!!!!!!!!!!!. jeśli kupowało by się tylko S-kę to dlaczego po ulicach jeździ Sporo E38 skoro jest z tego samego segmentu?!?!?!?!?!?!?!!?!?!!?!? skoro jeździ to ktoś to musi kupować!?!?!?!?!!! ale nie odbiegając od tematu i żeby nie było ze robie Off Topa. to Dostałeś wystarczająco sporo odpowiedzi o komfort w e39:drunk:... więc to od Ciebie zależy co kupisz....!!!!!!! możesz kupić Malucha też napęd na tył.. albo tego okulara!! wszystko zależy od Ciebie My za Ciebie auta nie kupimy..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:4:

Tylko się zastanawiam :4: po co czytasz tak dokładnie moje posty (maluch, okularnik...ech...do kolegi 79 faktycznie napisałem o maluchu , tak na marginesie... przejedz sie maluchem i spróbuj ustawić się bokiem :lol: - pamiętaj aby najpierw kask założyć :drunk: bo dachowanie gwarantowane... :drool: ) skoro tak Cie to denerwuje?? :gril:

Ech...to mi się podoba: :BMW fuck Mercedes:

Widocznie kompleksy...przecież Mercedes to ikona uklon_bmw aut luksusowych :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mercedesa to moge się sporo wypowiedzieć :BMW fuck Mercedes: ale wiem jedno Nigdy nie zamienił bym BMW 7er na S-klasę:mrgreen:

To śmiało, bo wg mnie oprócz precyzji prowadzenia na zakrętach to siódemka pytanie_bmw nie jest w niczym lepsza...bez gwiazdy nie ma jazdy uklon_bmw :D więc jak szukasz dostojnej limuzyny z super komfortowym zawieszeniem to lepszego samochodu w tej cenie nie znajdziesz...no chyba że Rois jak tu kolega wyżej napisał tyle że nówka kosztuje grubo ponad milion zł...

Edytowane przez incognito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluchem dało się latać bokami ale na śliskim bo na suchym za mało mocy ma...Kolega miał malucha z klatką jeździł w rajdach i nie raz z nim latałem maluchem bokiem :)

Zależy o jakiej jeździe bokiem mowa...maluch ma chyba najgorsze proporcje...na zwykłym zakręcie może dachować :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego INKOGNITO sam nick jest ciekawy tylko dlaczego tyle zamieszania na forum bmw szerzysz . patrzac z boku to my tu holdujemy bmw ty zas pociskasz z jakimis wozami dla dziadkow w dodatku ONKOGNITO ,,, bierz bete jak masz brac i sie przekonasz co jest dobre. zmien temat bo chlopakom cisnienie rosnie , a jak ja czytam to tez dziewnie to odbieram jakby na zlosc ktos tu robil . zwijaj bajere i wysowaj na mercedes klub pl. szacun BMW podkresle to tak :BMW fuck Mercedes: :BMW fuck Mercedes: :BMW fuck Mercedes: :BMW fuck Mercedes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego INKOGNITO sam nick jest ciekawy tylko dlaczego tyle zamieszania na forum bmw szerzysz . patrzac z boku to my tu holdujemy bmw ty zas pociskasz z jakimis wozami dla dziadkow

Masz rację, zapędziłem się w kozi róg (mam wzwyczaj aby zawsze odpisywać mimo że nie wiadomo po co...), tu się pisze o BMW. Więc wracamy do BMW i komfortu jazdy. Poza tym wszytko mi powiedzieliście o komforcie więc nie mam żadnych pytań. Ale nie zgodzę się ze Merc jest dla dziadków...jest to komfortowa limuzyna, a BMW sportowa limuzyna - tylko taka różnica. Z precyzją układu jednego Merc nie wygra, ale daleko Beemce do komfortu Merca i tak powinno być...gdyby każdy kupował samochód tej samem marki to by było nudno.

Pozdrawiam.

Edytowane przez incognito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko Twoje zdanie

Kolega niedowiarek się znalazł :lol: Ok, jesteś szczęśliwym posiadaczem serii 6 czyli de facto CLS jest jego bezpośrednim konkurentem.

Proponuje zamówić jazdę testową...po prostu klasą E (nie będę tak okrutny więc nie wsiadaj do CLSa) a subtelnie się dowiesz co to jest komfort jazdy. pytanie_bmw

PS Twoja szóstka nawet jak by miała ''seryjny'' komfort jak przystało na cywilny samochód, to na pewno nie z tak ekstremalnie wielkimi felgami... :dance:

Edytowane przez incognito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega niedowiarek się znalazł Ok, jesteś szczęśliwym posiadaczem serii 6 czyli de facto CLS jest jego bezpośrednim konkurentem.

Proponuje zamówić jazdę testową...po prostu klasą E (nie będę tak okrutny więc nie wsiadaj do CLSa) a subtelnie się dowiesz co to jest komfort jazdy.

PS Twoja szóstka nawet jak by miała ''seryjny'' komfort jak przystało na cywilny samochód, to na pewno nie z tak ekstremalnie wielkimi felgami...

jeśli e39 to 6 to dziękuje... Bultan jak masz jakąś 6 to dlaczego się nie pochwaliłeś???:):4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak juz napisalem napedzacie si eod nowa ... chcesz udowodnic wyzszoszc merca ok to jest twoje zdanie ale po co ten zament w tym segmencie . my bronimy <bmw> aty no coz mozesz byc jak jeden z nich -----:BMW fuck Mercedes: , nie obrazajac BMW ma cos czego nie ma merc a gwiada nie ma tego co smiglo . wpadles tu aby sie dowiedziec na temat komfortu a podjudzasz jakims parchem zwanym mercedes . navet nak wspaniala 190 evo ktora oglosili super autem wyscigowym na torze ginela w blasku bmw nie powiem o silniku,mercedes tkzw, hluba taxiazy ... full komfort dla lubiacych wypasac swe tluszcze .. krzyz im na droge ..... wiec jak juz wiesz jaki jest komfort to szerokiej drogi .... no i po za nawiasem ktos moglby cos zrobic z tym bo nie powinnismy sobie bezpotrzeby cisnienia podnosic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...