Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

to się nazywa karmienie trolla

Dobre stary hehehehe :)

że Wy tak jesteście wpatrzenie w Beemki, że co by nie było to już zawsze będziecie chwalić Beemkę a narzekać na Merca.

Nie jesteśmy. Smutna prawda jest taka że wszystkie poważne zalety tej marki rekompensują te naprawdę śladowe ilości wad.

To mój ostatni post w tym temacie, nie mam ochoty znów słyszeć co mam gdzie. Ale i tak obstawiam że masz 15-17 lat. Jeżeli nie rocznikowo to emocjonalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój ostatni post w tym temacie, nie mam ochoty znów słyszeć co mam gdzie. Ale i tak obstawiam że masz 15-17 lat. Jeżeli nie rocznikowo to emocjonalnie :D

Psychologiem nie jesteś...inaczej byś wiedział, że to co się pisze a realny świat to dwa rożne tematy...nie od dziś wiadomo, że ludzie mogą dyskutować przez internet a w realu okazuje się kim jest naprawdę ta druga osoba i odwrotna sytuacja kiedy przykładowo małżeństwo się już nie rozumie, a w necie mogą spobie dyskutować.

Po Twoich wypowiedziach wnioskuje, że po prostu jesteś typowym dresikiem, który może zarabiać nieczysto (...) a nie inteligencją vel człowiekiem z klasą :lol: Ale mogę się mylić i od razu to podkreślam.

Jeśli mam racje, to nie bardzo mnie interesuje Twoje zdanie...

Ale są też sympatycy BMW którzy mają w głowie poukładane, np. sagui, luxas21, TAZo666GM, E34-Patryk, woz, bax44 i może jeszcze ze 2-3 osoby...i te osoby albo odpisują na temat albo dyskretnie napiszą, że przegiąłem :lol:

A Ty bezmyślnie odpisujesz na moje posty i do tego prowokujesz abym ja odpisywał na Twoje posty - i koło się zamyka. Gdybyś nie kontynuował pisania po 1 stronie tego wątku, to byśmy nie zajechali na 13 stronę...zreszta jeśli mowa o zachowaniu emocjonalnym 15 latak, to aż dziwne że masz ponad 30 lat (jeśli Twój rocznik to 79):

moja miała tylko sarnę na sumieniu - reszta wygląda na ori. za to facio który mi sprzedawał kupił E60 z przestrzelonym lewym słupkiem - po pościgu policyjnym w DE :)

I ja Cię wtedy nie obrażałem...mimo, że napisałeś jak bys był napalonym 15latkiem, który ''jara się'' pościgami policyjnymi - na tym polega inteligencja oraz taktowne zachowanie, aby nie wyciągać pochopnych wniosków, ale Ty i później Georgii zaczęliście zabawę w obrażanie osoby której nie znacie.

Edytowane przez incognito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa karmienie trolla :D

Nie chciało mi się odpisywać ale ok... ,,Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych''

Więc klikaj do wipedi i po po sprawie :)

PS Kto tu ośmieszał i obrażał...a może inaczej kto zaczął...kolega 79 i podlizując się drugi poszedł dalej :mrgreen: ,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebralem sie i ogarnalem caly temat :)

Koledzy napisali ci wsumie wszystko o e39. Jestem fanem BMW ale mam kumpli tez z pod znaku gwaiazdy i niestety nikt tam niema dobrego zdania na tematma okularow.

E39 to duza gablota nieda ci tyle frajdy co jakas 3er w lataniu bokiem. Proponuje ci zakupic jakies e30/e36 z wiekszym piecem pod maska. Taka fura da ci wiecej frajdy z polatania bokiem jak e39 i koszty naprawy w razie W beda nieco mniejsze, a seria 3 tez da sie jezdzic na codzien. Dodatkowym plusem bedzie to, ze szybciej uzbierasz na swoje "motoryzacyjne marzenie". Mozesz tez kupic M5 o ile cie juz stac i polaczysz to wszystko razem.

Niestety jestem tez zdania. ze merc to auto dla dziadka. Jest tak cholernie miekki zeby chyba kamienie nerkowe sie ludzia same nierozbijaly... :P tak btw. lecialem w124 z 2,8 pod maska 200kmh po autostradzie i mialem pelne gacie poprostu zle tym sie jedzie z taka predkoscia moze dlatego, ze neijestem przyzwyczajony do takiej wanny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebralem sie i ogarnalem caly temat :)

Koledzy napisali ci wsumie wszystko o e39. Jestem fanem BMW ale mam kumpli tez z pod znaku gwaiazdy i niestety nikt tam niema dobrego zdania na tematma okularow.

Dlatego już zrezygnowałem z okularnika, bo nie chce kupić najgorszego Merca jakiego zrobiono w tej klasie - później będę miał złe zdanie o Mercu ;) Wole kupić w212 który dla mnie jest przepiękny :lol: szczególnie ten kufer i lampy jak w prawdziwej limuzynie...a wymiary w sam raz do miasta.

E39 to duza gablota nieda ci tyle frajdy co jakas 3er w lataniu bokiem. Proponuje ci zakupic jakies e30/e36 z wiekszym piecem pod maska.

Na pewno masz rację, ale to będzie samochód głównie na co dzień i dlatego zależy mi na komforcie...poza tym e39 ma niesamowity przód nadwozia - lampy grill, maska... No i trójka jest dość twarda :)

Taka fura da ci wiecej frajdy z polatania bokiem jak e39 i koszty naprawy w razie W beda nieco mniejsze, a seria 3 tez da sie jezdzic na codzien. Dodatkowym plusem bedzie to, ze szybciej uzbierasz na swoje "motoryzacyjne marzenie". Mozesz tez kupic M5 o ile cie juz stac i polaczysz to wszystko razem.

Niestety jestem tez zdania. ze merc to auto dla dziadka. Jest tak cholernie miekki zeby chyba kamienie nerkowe sie ludzia same nierozbijaly... :P tak btw. lecialem w124 z 2,8 pod maska 200kmh po autostradzie i mialem pelne gacie poprostu zle tym sie jedzie z taka predkoscia moze dlatego, ze neijestem przyzwyczajony do takiej wanny.

Bo to Merc do spokojnej jazdy :lol: i wtedy możesz nim przejechać nawet (jak się nie mylę) milion km.

Wielkie dzięki za ten post.

Szerokiej drogi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo merc miał już zawieszkę amory i sprężyny zajechane :P:)

Bo tak to własnie jest...jak samochód zrujnowany, to gorsza jazda. Inna sprawa, że dawne Merce to jak Cadillaci... lepiej ostro w zakręt nie wchodzić. Natomiast nowy Merc to już inna bajka...jak czytałem obecna E klasa kombi ma wyważenie (przód/tył) 49% na 51% albo odwrotnie ;)

Więc jak kupisz pokazuj co kupiłeś :P

Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli mowa o modelu W212 (obecna klasa E) i F10 (obecna seria 5), to mogę powiedzieć parę słów. Jeśli szukacie precyzji prowadzenia i frajdy z jazdy na zakrętach, to raczej idźcie po serie 3 lub 1. Wg mnie BMW poszło w obyczaj, że serie 5, 6 czy 7 kupują prezesi firm a nie narwani 20 latkowie ;)

Dla narwanych jest nowa seria 1 i 3.

Natomiast seria 5 nie ma tak dużej precyzji prowadzenia a jednocześnie nie ma subtelnego (delikatnego) układu kierowniczego jak E klasa więc trochę nijako się jeździ na zakrętach obecną serią 5 - bardziej dla tych co lubią lekko usportowione limuzyny z długą maską.

Oczywiście to moje zdanie - jeździłem jedynie W212 i F10 ale co nieco czytam pisemka motoryzacyjne i opinie użytkowników i wszytko się zgadza o czym pisze wyżej.

Pozdr

Edytowane przez vmix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...