Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam takie pytanie-Czy Ktoś orientuje się jaka będzie dobra Instalacyjka LPG do 528 M52?...Włoska czy Polska albo jakiej konkretnie firmy??pytanie_bmwZ czytających ma ktoś może założoną?...,i jak się sprawuje elastyka silnika spalanie itp??Dzięki Satyr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktos zaraz skrobnie, ze wystarczy Ci zestaw kme gold + valteki + stag. Auto do jezdzenia czy do picowania? Na rok czy 3-4? Jak to drugie to polecam Landi Renzo. Drozej, ale i tak sie zwroci. Bardzo dobre instalki. Jak chcesz poprostu zaoszczedzic jak najbardziej to Ci kazdy gaziarz zlozy budzetowke tj wczesniej napisalem, do takiego silnika da rade :)

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki,jutro jadę do gazownika,i zoriętuje się jak to wychodzi cenowo,,,bo akurat ma wszystkie które wymienaliście firmy,możę faktycznie ta Włoska będzie git?Ale budżet tak szykuję ok 3tysie na instalkę a ponoć te Włoskie są najdroższe?:bag:Pozdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A burakow, ktorzy kolektora nie sciagaja do nawiertu itp to omijaj szerokim lukiem..

!!!

ja mam w swojej 330stce kompa DIEGO G3 (to samo co stag 300)

wtryski mam MAGIC JET

parownik Scorpion GT na 2 dyszach (niby do 350KM a na 231* wystarczy w zupełności)

autkiem jezdze od 2 lat i zero problemów z gazem

troche lipnie polozyli przewody ze bylo wszystko widac i musialem sie na przerabiac :D ale porobiłem, sprawdzili szczelność i lata za pół darmo :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!

ja mam w swojej 330stce kompa DIEGO G3 (to samo co stag 300)

wtryski mam MAGIC JET

parownik Scorpion GT na 2 dyszach (niby do 350KM a na 231* wystarczy w zupełności)

autkiem jezdze od 2 lat i zero problemów z gazem

troche lipnie polozyli przewody ze bylo wszystko widac i musialem sie na przerabiac :D ale porobiłem, sprawdzili szczelność i lata za pół darmo :-P

O cos takiego jak Ci wlozy to nie bedzie zle, oczywiscie reduktor troche slabszy moze byc ;)

I co ten gaziarz powiedzial, ze wlozy stag'a i to wszystko? Stary wejdz tutaj:

LPG FORUM, INSTALACJA LPG - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA

Polecane warsztaty dolny slask i jedz do kogos kto ma dobra opinie, na tym forum kazdego druciarza zjada wiec jak juz kogos polecaja mozesz byc pewny, ze zalozy przynajmniej dobrze..

Jak spieprza Ci gaz to bedziesz plakac.. 10 razy na regulacje, potem powiedza, ze jednak za wolne wtryski, potem, ze jednak dwa reduktory trzeba bo to jednak mocny silnik. Itd beda Cie walic na kase. A jak dadza dupy po calosci to powiedza, ze masz cos z autem i im nie udowdodnisz ;/ bedzie Ci falowac/gasnac. Albo taki ustawi Ci, zeby zmienialo sie na benzyne powyzej 5000obrotow i nawet nie bedziesz wiedzial, ze jedziesz na benie i bedziesz myslal, ze gaz smiga, az milo.. Sa straszni partacze i magicy, wystrzegaj sie naprawde.

Kolega tez mowil, ze ma gaz idealnie.. Kazalem mu zresetowac mape benzyny.. Sam przyznal, ze zbiera sie lepiej.. Gaz mu porozwalal mapy beny i nawet jak wlaczyl na benzyne to jechalo jak na gazie wiec nie wiedzial, jaki auto ma potencjal..

P.S. Test Reduktorów WG Nikodema - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA

Nikodem testowal reduktory :) KME GOLD styka do 170koni, Twoj Scorpion GT Miras do 230 akuratnie do Twojej fury. Moj IG1 SM jest do 400 wedlug producenta, po testach dal rade do 250 konnej fury. Takze, do autora tematu, przynajmniej Scorpion GT + Hana 2000 + Stag i mysle, ze nie bedzie co plakac :)

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spieprza Ci gaz to bedziesz plakac.. 10 razy na regulacje, potem powiedza, ze jednak za wolne wtryski, potem, ze jednak dwa reduktory trzeba bo to jednak mocny silnik. Itd beda Cie walic na kase. A jak dadza dupy po calosci to powiedza, ze masz cos z autem i im nie udowdodnisz ;/ bedzie Ci falowac/gasnac. Albo taki ustawi Ci, zeby zmienialo sie na benzyne powyzej 5000obrotow i nawet nie bedziesz wiedzial, ze jedziesz na benie i bedziesz myslal, ze gaz smiga, az milo.. Sa straszni partacze i magicy, wystrzegaj sie naprawde.

no niestety Chris ma racje, partaczy jest zbyt wielu, w głogowie gazowałem dwa auta, u dwóch najbardziej polecanych gości i do obu miałem bardzo dużo zastrzeżeń co do sposobu montażu jak i doboru instalacji, wniosek mój jest taki że najpierw sam musisz się zorientować co zamontować, przedstawić to gazownikowi z dokładną instrukcją jak to ma być zrobione...

montując gaz do peugeota gazownik powiedział "wybierz sekwencje, nie odczujesz różnicy" więc myśle sobie OK :) po montażu regularnie co kilka dni jeździłem do niego na "poprawki" bo to źle, bo to nie tak... no i za kazdym razem jechałem i mówiłem że miało nie być różnicy a jest!!!! gość aż puchł jak mnie widział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok no to trochę sie przestraszyłem,chyba sie wstrzymam z tym gazownikiem i coś znajdę lepszego,tym czasam dzięki za dobre info:!::lol:

Ja pojechalem do Warszawy.. z Polkowic.. Ale we Wroclawiu tez znajdziesz kogos dobrego. Ja poprostu musialem miec idealnie. No i tak mam :) Trzymaj sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW e39 528i M52B28 pojedynczy vanos - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA

Masz, nowy temat pierwszy na stronie i dotyczy Twojej fury ;) spytaj sie tam gdzie na dolnymslasku zamontowac :)

Mysle, ze kolo 3ki bedzie, ale wedlug mnie i wielu innych lepszy zestaw od BRC..

Edit:

Dolnośląskie - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA

Tutaj wiele osob poleca Pawla z Wilczyc. W niepolecanych go nie widze. Jest tez tam na forum wiec boi sie o opinie - nic nie spartoli bo wie, ze mu narobisz kolo dupy ;) pozatym ludzie na forum sa bardziej ogarnieci niz tacy partacze co mowia "na forum kazali hana? hahah przeciez to sie sypie i ciezko wyregulowac! lepiej valteki!" buahaha slowo honoru, ze takie teksty slyszalem ^^ Zadzwon do niego i spytaj, ja bym do niego uderzyl jakbym tutaj robil gaz.

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy,wróciłem od gazownika przed chwilą,i gadał tak,,,:-Pzrobi wszystko wedle życzenia klienta,czyli ściągnie kolektor,ustawia na warsztacie i na drodze,A skasuje mnie za staga 300-6 i walteki oraz Tomasetto i kocioł650tkę za 2,5tys z robocizną!Ja mu,że jak bym chciał na wtrysku Hana2000,to powiedział że nie poleca a cena będzie podobna do BRC i że już lepiej założyć to:bag:!!Cena by była ok 3300zł i co radzicie:confused:Mam czas namysłu do juta południa-potem zacznie robić już instal!lololPozdro Satyr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki reduktor? To jedna z najwazniejszych rzeczy, Hana niepoleca? A mowil dlaczego? Bo Valteki sie latwiej reguluje? :) Zadzwon do Pawla z Wilczyc i tylko z nim pogadaj :)

Edit: Mial na mysli reduktor Tomasetto?

Podaje Najniższe Bezpieczne Wartości :

Tomasetto Basic - 55 Koni

Tomasetto Alaska - 75 Koni

Tomasetto Artic - 140 Koni

Ty masz 192 konie.. Zreszta ja sam jestem przekonany, nawet bez testow ludzi, ze Tomasetto nawet ten ostatni nie da rady u Ciebie -_- chyba, ze Tomasetto Super, ktory jest niby do 200koni, ale pamietaj, ze wiekszosc producentow reduktorow zawyza moc i to nie malo. Tomasetto Super kosztuje 190zl..

Kurcze nie wiem co Ci powiedziec, nie jestem fachowcem tylko mam stycznosc z gazem od kilku lat i wiem co ludzie mowia. Zadzwon do tego Pawla i powiedz, co Ci gosciu zaproponowal i co by zaproponowal on za jaka kase i jak zaproponuje cos innego to spytaj dlaczego by nie wkladal np. Tomasetto reduktora czy valtekow - no chyba, ze tez je bedzie chcial zalozyc, ale watpie, zeby odradzal Hana :) Te fury maja duzo mocy, to nie jakies fiaty 1.6, ktore tacy goscie robia na codzien. Taka fura jak Twoja trafia im sie raz na pare miesiecy. Dlatego ja pojechalem do goscia, ktory ogarnia BMW.

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,już nie pamiętam co gadał o reduktorze?Twierdził że będe zadowolony,-on ma bryczkę 250KM i ma to założone i mu to śmiga!happy_bmwTo na razie dzięki za poradę,Aha do Pawła z Wilczyc dzwoniłem ,,ok zna się super,ale już ten mi to zrobi,mam nadz też dobrzepytanie_bmw?I jeszcze nadal się zastanawiam nad BRC,,bo mnie na to namawia-że to warto założyć!!?:mrgreen:Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...