Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce chwalic znow Nikodema bo to dziwne zaczyna wygladac, ale wedlug niego, ten reduktor nadaje sie do okolo 150 koni :P wloz tam chociaz Scorpion GT! Albo tego AC R01! Do 190 koni i 2.8 litra bedzie wrecz idealnie. Niech on ma troche swobody, ciut zapasu, nie na styk, albo mniej. Kiedys bedziesz lecial 220km/h po autobanie przez 30minut i sie zdziwisz jak Ci reduktor zmrozi ^^ albo troche palowania. Wiem, ze on sobie testuje wedlug siebie itp, ze to nie jakies supermiarodajne testy, ale ma duzo racji.

P.S. Mi wlozyli AC R01 do E32 211 koni 3.5 litra. Reduktor wedlug producenta jest do 250 koni. Nic bardziej mylnego, od 5500rpm to auto juz nie szlo, pol roku sie meczylem zeby to ustawic, a do tej pory czuc roznice gaz/benzyna i co jakis czas resetuje mape benzyny bo nie daje rady i mi je rozjezdza ;/

Test Reduktorów WG Nikodema - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA

Tu masz post jeszcze innego gazownika:

Zavoli S przy 200koniach kleka o 0,5 bara na fi8

U mnie przy max bucie jest spadek chyba 0.1, albo 0.2 bara :)

Zreszta, jak Ci mowi, ze nie odczujesz roznicy to niech robi, jak cos to do niego wrocisz i kazesz mu wymienic na mocniejszy. Przeciez niekoniecznie jezdzisz palujac fure tak jak ja zebys mial takie spadki na Zavoli S :PP

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolega tez mowil, ze ma gaz idealnie.. Kazalem mu zresetowac mape benzyny.. Sam przyznal, ze zbiera sie lepiej.. Gaz mu porozwalal mapy beny i nawet jak wlaczyl na benzyne to jechalo jak na gazie wiec nie wiedzial, jaki auto ma potencjal..

ChriS w jak resetujesz mape benzyny ??? (przez odlaczenie aku ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega tez mowil, ze ma gaz idealnie.. Kazalem mu zresetowac mape benzyny.. Sam przyznal, ze zbiera sie lepiej.. Gaz mu porozwalal mapy beny i nawet jak wlaczyl na benzyne to jechalo jak na gazie wiec nie wiedzial, jaki auto ma potencjal..

ChriS w jak resetujesz mape benzyny ??? (przez odlaczenie aku ?)

Odlaczasz obydwie klemy i zwierasz ze soba na +20 minut. Uwazaj zeby zwary nie zrobic :). W E32 brata tak robimy co jakis czas bo gaz na jednym reduktorze, a to za malo i rozwala mu mapy benzyny ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze wystarczy odlaczyc kleme minus Tak zrobilem i jezdzilem caly dzien na benzynie..zmiana jest kolosalna

No to pewnie zle wyregulowany gaz, podjedz do jakiegos ogarnietego gaziarza :) jak masz dlugo instalke moze listwa szwankowac czy reduktor. Zreszta w nowych tez moga pasc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi, instal BRC kosztowała mnie 3300pln,oczywiście wszystko nowe,nie po jakimś odzysku:bmwsexemofg3::DDobrze dostrojone, to mało pali,wczoraj tankowałem,to znowu wyszło 12L na100km,a na konsoli pokazuje mi zasięg i normę spalania z bęzyny ,lecz okonomizer pokazuje normalnie jak idzie na gazie...lololPozdro chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...