Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

instalka ma 3 miesiace juz jest gitara i nawet spalanie spadlo

Nie jest ok. Silnik dostaje za malo gazu wiec mapy benzyny sie podnosza i zaczyna lac, gazu niestety nadal jest za malo, z dnia na dzien auto traci ciut mocy, a po miesiacu nawet nie zauwazysz jak znowu zacznie mulic. Poprostu przyzwyczaja Cie do tego, a przez caly czas silnik dostaje za malo gazu ( albo za duzo nie wiem nie jaze tego dokladnie ) ale wiem, ze dla silnika nie jest to dobre. Jedz do gaziarza niech wyreguluje instalke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No wolę się rozeznać w temacie zanim mi ktoś w aucie narabi bałaganu. Nie wystarczy byle jak wsadzić instalkę do samochodu i cieszyć się jazdą, montarz też ma znaczenie, chociażby długości wężyków, umiejscowienie wtrysków, reduktora itp. to wszstko ma wpływ na działanie instalacji gazowej.

Już kilka oglądałem znalezionych na google, ale tutaj jeszcze chciałem zasięgnąc opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej uwagi przy instalacji jest potrzeba przy montażu bo marka instalacji mało co gra rolę ważne aby byłą dobrze założona i wyregulowana.

I aby instalacja była nawet pod auto,które ma więcej koni niż nasze i by nie mała na styk czyli tyle co mamy albo za mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w 523i instalacje Vialltronic firmy Vialle. bezpośredni wtrysk gazu w postaci ciekłej pali ok 12l w cyklu mieszanym. naprawde rewelacja. auto kupiłem już z tą instalacją i jak sie później dowiedziałem ceny takiej instalacji zaczynają sie od 10 tyś. nie wiem czy to prawda ale tak pisali w auto świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...