Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to ADS+20pin,to widze 130zł,ale za 150 masz OBDII+20pin,więc nowsze też tym polecisz

Jak dobrze rozumiem to znaczy że za 130zł mam wszystko do podpięcia mojej bmw na 20pin, a za 150zł wszystko do podpięcia mojej na 20pinów i z inną kostką do nowszych BMek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze rozumiesz,za 130zł podepniesz wszystko,co ma wtyk pod maską na 20pin(e34/36/przedlifty e46/39),z OBDII polifty e46/39 i wyżej,do 2006 bodaj(później Can)

ale mówie,ja takiego silnika nie podpinałem,przed kupnem skontaktujcie się z Grześkiem i popytajcie,

zerknęłem teraz do pliku DME1.3 do m40,za dużo niby nie ma,ale pokaże kąt wyprzedzenia zapłonu,pobór powietrza przez przepływke,temp pobieranego pow.,prace sondy lambda,kąt otwarcia przepustnicy,napięcie na przepustnicy...no zawsze coś jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki na ziemi niebie i drodze mowia ze dobrze to miec. Mam do grupy bw i nie zaluje, w warsztacie sie przydal jak trzecia reka albo trzecia i czwarta. A zeby mialo mi to pomoc chociaz przy diagnozie mojego autka to juz dobrze. Tylko w PL bede dopiero w sobote wiec nie wiem czy zdaze miec...:-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewki nie wymieniłem bo niemam, a nie mam z kąd podmienić bo nawet u mnie w pobliżu na szrocie żadnego BMW niema. Odłaczyłem wąż od serwa ja radził boski ale nic to nie dało. Już nie mam siły do tego auta, co jeszcze w nim może być nie tak.

Gdzieś na jakimś forum wyczytałem że może to być walnięty czujnik w dyfrze(moście) od prędkościomierza, że wysyła on błąd do komputera a on głupieje i żle steruje silnikiem. Ale możeto troche zbyt prawdopodobne. Ale sprawdzić zawsze można tylko znów nie mam z kąd wziąść na podmianke do sprawdzenia.:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie mam kata bo jakas mizerna handlarzyna mi go wyciela....to ostatnio bardzo modny i szybki sposob na zarobienie pieniedzy...posraniec jeden.Co do czujnika w dyferencjale to nie stawialbym na niego. Moj silnik od satanu zimnego do cieplego gdy zaczyna fiksowac moze stac w warsztacie, nie musze nim jezdzic, a wiec na czujnik nie dziala zadna temperatura gdyz zadna czesc w moscie sie jie rusza wiec go nie nagrzewa. Wezme ze soba kaltspray i bede probowal oziebiac czujniki po koleji, zobaczymy. A jak mnie juz wqr.... To pojdzie do ludzi za 2 tysiace i nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...musze kupic i zainstalowac. Bez tego jestem niczym niewidomy. Ale jak hylem na diagnostyce to wszystkie live graly, nie bylo sie czego uczepic. Nawet do tego stopnia ze myslalem ze obcina paliwo, to w momencie wystapienia szarpania dostal dawke bremsenreinigera po czym najzwyczajniej w swiecie zgasl. Czyli go zalalo. Rece mi opadaja...ale jeszcze sie nie poddaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś podłączyłem auto pod kompa i wyskoczyły mi 2 błedy:

Pierwszy błąd: Czujnik temperatury powietrza zwarcie do masy

Drugi błąd: Nastawnik biegu jałowego z jednym uzwojeniem przerwa/zwarcie do masy

Co to są za błedy? Tzn jakich czujników i czym może być spowodowane i czy to może być przyczyną niedomagania silnika?

Dziekuje za odpowiedz i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływomiesz jest raczej dobry. Bo gy go odłącze to w tedy strasznie przerywa, faluje. A mógł ten błąd wyskoczyć gdy właśnie ją odłaczyłem by sprawdzić czy działa. Odłączałem ją jakieś 5dni temu. W tedy mógł wyskoczyć błąd i zapamiętało???

Jeśli w tym błedzie pisze że "zwarcie do masy" to znaczy że kabel się gdzieś przetarł czy jest czujnik uszkodzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...