Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Temat Zbiorowy Bimmera92


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki siwek, ja to zawsze na kaloryferze wieszałem a na ten pomysł nie wpadłem lolol Są też takie suszarki specjalne ale jak pojechałem do znajomego elektronika to powiedział że to się psuje cały czas bo to lampka, przełącznik, zawsze coś cieknie i bez sensu:4: Aha i piekarnik to prawie na LPG a z hybrydami bywa różnie

Hola hola, przystopuj z tym LPG bo zaraz bedzie kolejnych 5 stron dlaczego LPG jest gorszy/lepszy ( od elektrycznego pieca:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rure od ic wypinało nie dawało mi to spokoju...wczoraj o latarce o 22 rozbierałem na dworze to i jakiś ciu... opaskę,żle założył tą zaciskową..ząbkami nie w tą stronę i bolce w środku nie łapały rury:shock:

a dzisiaj demontaż halogena... i tak uszczelka na 100% nie była mokra i jest to gumowa nie żadna gąbka,pianka cała gumowa z obydwu stron

lewy Halogen zaparował na wieczór...ale na rano odparował a prawy nie ...więc nadkole zdjęte i halogen na slońce

no i dalej szyby umyte wszystkie :D(2 razy bo za 1 razem mazie były pod słońcem)

i auto na myjce a potem całe dokładnie szmatkami z mikro włókna :D

Ps a za 2h jadę na Stację diagnostyczną na test zawieszenia bo...wystarczy po jakiś kamieniach jechać i coś stuka po prawej stronie ale nie wiem czy z prawej z przodu czy z tyłu...ciekawe co to bedzie

Edytowane przez 5oul
EDYTUJ POSTY - Kolejny OST dla Ciebie skończy się tymczasowym banem. Będziesz miał czas na czytanie regulaminu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żadna gąbka,pianka
Masz rację nie jasno się wyraziłem. W moim mniemaniu gąbka i pianka to tworzywo sztuczne formowane z udziałem nadciśnienia gazu (obojętnie jakiego) bądź też przez reakcję chemiczną. Sposób produkcji jest tutaj nie ważny.
lewy Halogen zaparował na wieczór...ale na rano odparował a prawy nie ...więc nadkole zdjęte i halogen na slońce

Wiesz co teraz zdałem sobie sprawę że ty nie mówisz o reflektorach świateł mijania i drogowych tylko o światłach przeciwmgielnych... Możesz zrobić zdjęcia tego reflektora? Szczególnie tego silikonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sworzenie czyli trza wahacze 2 kupywać + tuleja prawa ;/

jakiej firmy masz aktualnie założone wahacze? bo może wystarczy kupić same sworznie, a i tulei też nie kupuj całej tylko sam wkład i wciśnij ją w ucho, oszczędzaj kasę bo jeszcze pewnie Ci się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik mówi tak prawa tuleja ma duży luz już wiec do wymiany okej ale teraz kwestia wahaczy... prawy stuka co chwila na dołkach itp wiec prawy pasowało by wymienić i na to bym miał... ale kwestia lewego... lewy nie stuka ale ma też luz na sworzeniu..mniejszy niż prawy i teraz czy jest sens założyć tylko prawy+prawą tuleje i zbieżność czy nie?

i ps; ile jest ogólnie wahaczy w e46?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź febi, ja 3 dni temu zmieniałem na taki bo jestem zadowolony z ostatnich, takie same przejechały u mnie 87tys km 4lata

Ja mam mieszane uczucia co do tej firmy.

Kupilem koncowki drazkow i jesli mechanik w Radwanicach się nie ***...l to są znowu do wymiany po 5 kkm !

Lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...