Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

jesli mozna przestrzec w taki sposob tutaj to chcialbym wszystkich OSTRZEC przed uzytkownikiem na allegro ktory mnie oszukal moze kiedykolwiek ktorys z was panowie na niego trafi -odradzam wulgarnego oszusta ktory wyslal mi POŁAMANA BLENDE za 200 pln:? i urwal kontakt wiem ze handluje czesciami min do BMW Informacje o użytkowniku osaosa2 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce jechać obejrzeć te BMW: Pilnie! BMW e39 528i! Gaz Sekwencja Sprzedam Wrocław Stare Miasto ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Odrazu odradzam, 90% auta jest w szpachli, którą dość dobrze widać(popękana, w paru miejscach została zahaczona i kawałki szpachli pdpadła i zostało to tylko zamalowane pod kolor...) Szpachle znalazłem na: Wszystkich drzwiach, tylnych błotnikach, pas tylny(na łączeniach z jednej strony jest rynienka, a z drugiej nie ma i w dodatku jest zgnite), klapa tylna zgnita. Nie pamiętam czy na przednich blotnikach była szpachla, czy nie. Auto oglądałem jakieś 4msc temu. Było coś ze szkrzynią, włączał się tryb awaryjny, nie wiem czy zostało to zrobione. Plusem auta jest skóra i alusy z żeszkimi oponami, hamulce też widać, że były robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esli mozna przestrzec w taki sposob tutaj to chcialbym wszystkich OSTRZEC przed uzytkownikiem na allegro ktory mnie oszukal moze kiedykolwiek ktorys z was panowie na niego trafi -odradzam wulgarnego oszusta ktory wyslal mi POŁAMANA BLENDE za 200 pln i urwal kontakt wiem ze handluje czesciami min do BMW Informacje o użytkowniku osaosa2 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

chyba już konto zablokowane

Wymienione zostalo w ostatnim czasie: akumulator (Varta 74A), olej z filtrem, sprzęgło wentylatora chłodnicy (wisko) termostat, wentylor

też sobie wymienię WENTYLOR jak się dowiem co to jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mam byc szczery to przod i drzwi niesa najgorsze w porownaniu do tego kanciaka z tylu z widocznym wlewem podtlenku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taka jest smutna prawda :P może każdego z nas stać na M5, ale nie każdego stać na jego utrzymanie. Sprawdzałem ile kosztują np. tarcze lub amortyzatory i się przestraszyłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...