Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co się orientuje w e34 nie było dostępnych lamp ksenonowych.

Tak więc albo to jakaś samoróbka lub lampy z e32 bo w tym modelu takowe lampy występowały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 koła w budżecie budowy domu to nawet nie kropla w morzu...dziwią mnie takie teksty- sprzedaje z bólem serca,bo będę budować dom...

A skad wiesz czy nie stara sie o kredyt na budowe domu, lub kupno mieszkania? A banki teraz chcą dac kredyt pod warunkiem, ze masz iles % wkladu wlasnego. Wiec jak sprzeda auto, to akurat bedzie mial :)

Co nie znaczy, że zawsze jest to prawdą:2bacik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad wiesz czy nie stara sie o kredyt na budowe domu, lub kupno mieszkania? A banki teraz chcą dac kredyt pod warunkiem, ze masz iles % wkladu wlasnego. Wiec jak sprzeda auto, to akurat bedzie mial :)

Co nie znaczy, że zawsze jest to prawdą:2bacik:

Ale po co o tym rozgłaszać całemu światu, myślę że to jest bardziej zagranie na zasadzie budowania zaufania. Ktoś kto sprzedaje coś z bólem serca (zmuszony jakąś sytuacją) nie wciska byle czego tylko coś o co dbał i wkładał w to duże zaangażowanie, wydaje mi się że bardziej chodzi o przyciągnięcie w ten sposób uwagi potencjalnego kupca. Ale to tylko moje zdanie nie musi tak być mam nadzieję że nie uraziłem nikogo swoją wypowiedzią.happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co o tym rozgłaszać całemu światu, myślę że to jest bardziej zagranie na zasadzie budowania zaufania. Ktoś kto sprzedaje coś z bólem serca (zmuszony jakąś sytuacją) nie wciska byle czego tylko coś o co dbał i wkładał w to duże zaangażowanie, wydaje mi się że bardziej chodzi o przyciągnięcie w ten sposób uwagi potencjalnego kupca. Ale to tylko moje zdanie nie musi tak być mam nadzieję że nie uraziłem nikogo swoją wypowiedzią.

dokładnie tak samo to postrzegam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA INFO DO WSZYSTKICH NIE KUPUJCIE TEGO AUTA!!!!!!!!!!!!! ----> BMW 525 15900.00 PLN. Błaszki - otoMoto.pl <----- MOJ KOLEGA TYM JEZDZIL na taxie przez 3 lata SPRZEDAL POL ROKU TEMU za grosze bo auto bylo bite z kazdej strony silnik ledwo zyje ..sprzedał cała poobijana praktycznie jako szrot na części, a ktos ja podpicowal skrecil licznik poszpachlowal TONĄ szpachli i pcha za wieksze pieniadze JAKO BEZWYPADKOWA Z MNIEJSZYM PRZEBIEGIEM!!!! WRZUCAJCIE CHŁOPAKI NA INNE FORA NIECH TO OBEJDZIE GDZIE SIĘ DA

Edytowane przez __Fryzjer__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam też coś podobnego....

BMW M5 1999r Mokronos ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

dzwonię:

JA: dzień dobry, dzwonię w sprawie m5 z olx

PAN: tak dzień dobry słucham

JA: chciałem się dowiedzieć coś więcej o tym aucie, w jakim jest stanie itd bo cena wydaje się atrakcyjna...

PAN: klimatyzacja nie działa i chwila ciszy....

JA: a wie Pan co jest powodem?

PAN: nie, ale pewnie sprężarka jest do wymiany

JA: a jak wygląda sprawa wypadkowości tego autA?

PAN: my sprowadzamy auta ze Szwajcarii- tam są dobre auta

JA: tzn że jest bezwypadkowe?

PAN: nie wiem... raczej jest, trochę żeśmy z kolegą nim jeździli i jest ok

JA: a czy sprawdzali Panowie przy zakupie to auto w jakiś sposób, w serwisie? miernikiem lakieru cokolwiek?

PAN: NIE, a po co ? przecież widać, że jest w bardzo dobrym stanie...

JA: acha, to dziękuję za rozmowę. Pozdrawiam

było jeszcze jedno zdanie Pana, ale sobie daruje...

Edytowane przez mrsiwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam też coś podobnego....

BMW M5 1999r Mokronos ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

dzwonię:

JA: dzień dobry, dzwonię w sprawie m5 z olx

PAN: tak dzień dobry słucham

JA: chciałem się dowiedzieć coś więcej o tym aucie, w jakim jest stanie itd bo cena wydaje się atrakcyjna...

PAN: klimatyzacja nie działa i chwila ciszy....

JA: a wie Pan co jest powodem?

PAN: nie, ale pewnie sprężarka jest do wymiany

JA: a jak wygląda sprawa wypadkowości tego autA?

PAN: my sprowadzamy auta ze Szwajcarii- tam są dobre auta

JA: tzn że jest bezwypadkowe?

PAN: nie wiem... raczej jest, trochę żeśmy z kolegą nim jeździli i jest ok

JA: a czy sprawdzali Panowie przy zakupie to auto w jakiś sposób, w serwisie? miernikiem lakieru cokolwiek?

PAN: NIE, a po co ? przecież widać, że jest w bardzo dobrym stanie...

JA: acha, to dziękuję za rozmowę. Pozdrawiam

było jeszcze jedno zdanie Pana, ale sobie daruje...

Przecież widać po aucie i zdjęciach że to dla siebie sprowadzone, a po tygodniu z żalem sprzedaję bo żona marudzi/dziecko w drodze/rozwodzę się/sytuacja finansowa mnie do tego zmusiła/auto było moim oczkiem w głowie ale przyszedł czas na zmiany/chcę kupić nowsze :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...