Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

e36 18is vmax jaka napedzilem sie nia bylo ok 237 kmh wiec dA RADE
możliwe, bo V-max jest mierzona przez producenta na jakimś określonym odcinku drogi, więc jak masz sporo czasu i drogi to możliwe że rozkulasz auto do wyższej prędkości, ale kolega wcześniej napisał, że 235 z palcem w ... to raczej co najmniej dziwne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe, bo V-max jest mierzona przez producenta na jakimś określonym odcinku drogi, więc jak masz sporo czasu i drogi to możliwe że rozkulasz auto do wyższej prędkości, ale kolega wcześniej napisał, że 235 z palcem w ... to raczej co najmniej dziwne.

i to duze raczej ! mialem tez przyjemnosc smigac 20. i powiem szczerze 20 przy 18is chowa sie gleboko pod ziemie :) a kolega moze lecial z przepasci na rozwinietych zaglach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ''malufem 126p'' 140km/h na prostej między Czernicą a Ratowicami.Maluszkowi zrobiłem dziurę na cztery palce pod puszką filtra:)

Seatem tolego torpeda 1,9tdi-100tka w 3sek. A 240km/h w 9sek.Ubaw ze wskazówki licznika miałem niezły-wskazywała co chciała:)

Na A4 w drodze na najta na bielanach w mojej M50B20 wskazówka zatrzymała się na 240km/k,7000rpm,zatankowałem do pełna i teoretycznie zagotował się płyn:)test zegarów się włączył:)

Na starym liczniku złapałem kiedyś 225km-teraz tak do 210/215 dojde ale długo to trwa:)

Edytowane przez Dziki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mondeo mk1 1.6 90KM maksymalnie licznikowe 170km/h, więcej nie dał rady.

E36 325i według GPSa równiutkie 230km/h i zacząłem zwalniać bo był wjazd na autostradę. Na liczniku było delikatnie powyżej 240. Ale myślę, że wiele więcej by już nie wycisnął, może z 10km/h jeszcze..

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywało szybciej, ale najmocniejsze wrażenia to 195km\h, Multivan, prędkość z navi. Speed bez szału ale fajnie się leci przy -10 autem z aerodynamiką pustaka...

Co do wrazen. Jako pasazer kilka lat temu(wiec od razu wyobrazcie sobie chorobe kierowca..), z kuzynem ktory srednio panuje nad samochodem (widac jak ktos jezdzi, ze albo jedzi dobrze i pewnie, albo tak, ze chcialby jezdzic dobrze ale jezdzi niepewnie, nerwowo. On zdecydowanie to drugie!). Mercedes VITO, pazdziernik (liscie, slisko), droga jednopasmowa przez las, on jeden lokiec przez okno, druga reka papieros i trzyma sobie paluszkami kierownice. 160km/hr i tylko widzialem jak to "nerwowo" reaguje. Autentycznie blagalem zeby sie zatrzymal i mnie wypuscil i do Wrocka wroce z buta. Myslalem ze pieluchy beda mi potrzebne. To byl ostatni raz kiedy z nim wsiadlem do samochodu w jakiejkolwiek trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o długość podróży to ja spędziłem najwięcej za kółkiem 21 godzin. Wyjazd z Oławy do Łomży z kolegą po Ałdi. 4.00 wyjazd z Oławy, około 15.00 Łomża, Ałdi oczywiście shit, wracamy - dzwoni jego żona, że w Nysie stoi taka sama. Nysa około północy, oględziny auta, kupno i powrót do Oławy około 1.00. Nie ma to jak przejechać całą Polskę za autem a kupić je 80 km od domu :lol::lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy jezdzilem w ochronie na interwencji za kolkiem to cala sluzbe 24h spedzalem w tej upierdliwej skodzie fabii :) tłukac sie bez sensu po wrocławiu :)

a prywatnie z kolegą KYLO z forum jego e30 z nudów jakies 18-19h ciaglej szwendaczki po wrocku z przerwa na wc i jakiegos kiebaba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 220km/h Bawarią(wskazywała chyba około 230,ale wiadomo-przekłamanie licznika)na autobahnie...

195km/h mitsu sigma...zagadałem się z gościem a auto szło jak burza-myślałem,że mam około 140 na blacie:)

co do długości siedzenia w aucie-kilka razy zdarzyło się po kilkanaście,ale najbardziej pamiętam trasa Wrocław-Wałcz i z powrotem z 3 godzinnym korkiem po drodze...podobnie trasa na Grunwald-300km przez 9godzin-brrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...