Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie staram sie rozpędzac do takich prędkości,raz że wiek samochodu robi swoje i po prostu szkoda mi go,a dwa ze nie ma drogi do tak szybkiej jazdy. Brutalna prawda... A najwięcej na autostradzie u naszych zachodnich sąsiadów jechałem 180.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, o tym nie pomyślałem nawet. Kojarzysz Mordulec tą polną dróżkę od nas z domu do pracy, gdzie jest ograniczenie na mostku do 60? Rewelacyjna droga dla tylnonapędówki w zimie :P Ale tam szybciej jak 100 nie jadę, to trochę niebezpieczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Hehe, o tym nie pomyślałem nawet. Kojarzysz Mordulec tą polną dróżkę od nas z domu do pracy, gdzie jest ograniczenie na mostku do 60? Rewelacyjna droga dla tylnonapędówki w zimie :P Ale tam szybciej jak 100 nie jadę, to trochę niebezpieczne ;)

Ja pierdziele :D , jak bylismy u Was to jak tamtedy jechałem BMWFocusem to tak max 50 koło tego mostku a i to raz by mnie staranowała ciężarówka , ja nie wiem w lecie tam jest mega wąsko a w zimie jak odsniezają to pewnie jedno auto się tam ledwie miesci ... masakra :D

... ale swoją drogą bumer na taką pogode na oponach z kolcami to rewelka :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jestem w szoku, bo z moich informacji wiadomo mi, ze 2.0 150 koni ma v-max 220 :D

Czechu przeglądnij temat od początku to dopiero będziesz w szoku :lol: :lol: :lol:

Istny need for speed w wersji polak potrafi .... 150kmh w katalogu a tu ludzie po 250 wyciągają :lol: Takie rzeczy to tylko w erze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec wykręć Pauli jedną świecę, żeby nie jeździła 200km/h. :)

Taa ostatnio wbilismy na autostradę i faktycznie strach jechać .... więcej jak 130 to normalnie masakra w takim lekki aucie , nosi na wszystkie strony :lol:

I szczerze wątpie żeby dało się tym wyciągnąć 190kmh .... jakiś kolejny fantasta .... zegary są do 200 a ja mając 130 na blacie miałem chyba 4tyś obrotów na 5-tce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie preglądałem tego tematu, a warto jak się ma kiepski humor wrócić o 20stron do tyłu i uśmiać się do łez. Ja dzisiaj jechałem moją E39 245km/h i musiałem hamować, bo łoś mi wyskoczył na drogę, kurdę a juz miałem 3-kę wrzucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...