Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Trabii jest normalnie kakret :P

adaho - to jednak jest Zaporożec inaczej znany jako Zaporolls :wink:

Tyle tam tego talatajstwa ze ciezko sie polapac co i jak :P

[ Dodano: 22 Maj 09, 19:48 ]

Nie wiem czy to auto nie było kiedyś do sprzedania, to jest chyba Toyota MR2. Jeśli to ta, to ona kiedyś w gazecie by la chyba GT.

Masz racje to autko bylo w magazynie GT ale nie jest Toyota tylko Nissan 100NX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odbierając zaciski z proszkowania widziałem super fure, tylko miałem zrobić fotkę jak już będę wracał i zapomniałem, bo byłem zachwycony wyglądem zacisków. Mianowicie widziałem granatowego Opla Astre II - 5 drzwiową z naklejka na klapie M3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie widziałem granatowego Opla Astre II - 5 drzwiową z naklejka na klapie M3.

Hehehe zdarzają się takie okazy, ja widziałem parę razy furkę z grupy VW z napisem M POWER na klapie :D

Golf M-power tego jeszcze nie widzialem :shock: :P

[ Dodano: 24 Maj 09, 09:52 ]

A tu mam mercedesa w stylu wies :lol: jak kierowca sie zdziwil jak mu zdjecie zrobilem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....progi od CALIBRA WIES, kolor od KADETTA WIES, swiatla tylne PORAZKA, przod pozostawie bez komentarza...ciekawy jestem jaka jest tego cena...ja bym nie chcial nawet za 5 tys cos takiego...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, i 25 tysiecy za 1.8 w ktore trzeba wladowac kolejne 3 zeby moc nim wyjechac na ulice. i to mi sie podoba! :P Jedynie w tym cabrio podobaja mi sie felgi, a reszte zostawie bez komentarza. Jak mozna tak ladne auto tak rozbabrac.. :roll:

[ Dodano: 26 Maj 09, 06:29 ]

Ala ENZO :D :

A ten nissan dodany przez AWV to bajka!! Panowie, przeciez to jest samochod w sam raz dla ojca wychowujacy samotnie dzieci! Popatrzcie! Na tylnym spojlerze mozna prasowac, a na zderzaku mozna postawic sobie browar! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja je na żywo widziałem bo przecież z Namysłowa jestem :wink: Z bliska wygląda duuuuuuuuuuuuużo "lepiej" :lol: :lol: :lol: Nawet rozmawiałem z tym kolesiem ale on już je takie kupił. Zresztą kupił zimą i z tego co mówił to chyba coś mu z nią nie poszło bo cena jest niby taka jak kupił a wiem, że coś tam przy niej grzebał. Trzeba przyuznać, że chłop ma łeb do interesów no i oczywiście wybitny "gust" :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...