Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Skad wiemy, ze Ci ludzie ktorzy montuja sobie takie deski do prasowania na tylnej klapie, patrzac na nasze beemki nie mysla ze odwalilismy wielka wioche? Mi to nie przeszkadza, jedynie co mnie irytuje to jak ludzie pisza bzdury typu 240KM z 325, bo to juz jest wciskanie kitu, czego nie lubie. Ale jesli chodzi o "tjunink" to trzeba na to z dystansem i z usmiechem na twarzy.

Masz rację :) Może oni patrzą na nasze i mówią : "ech ale tu by lota 2 metrowa ładnie wyglądała..." po czym idą za auto i wąchają klej hehee :P

Nie no dobra, bez takich już :P

Zreszta, musza byc takie perelki, bo wtedy naprawde docenia sie ladnie z gustem zrobiona beemke ;)

I kolejna 100%-towa racja :D ale jak by jakiś mój koleś takie coś zrobił z autem, to nie będę w stanie się powstrzymać i jeśli go nie odkręcę od "takich głupich pomysłów" to sam mu to zdejmę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowa perelke z allegro 8)

Maxi tuning maxi poszerzenie mini kola :P

http://www.moto.allegro.pl/item605956069_ford_fiesta_maxi_tuning.html

Co gorsza da sie zauwazyc ze wlasciciel tej mega fiesty ma upodobanie do marki BMW wiec juz niedlugo bedziemy mieli kolejna baware z stylu wies :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam sie nie znacie - kiera żądzi :D:D:D:D.

A progi jak w serii DTM.

Hehe no kiera na wypasie , srodek faktycznie powala na kolana

wersja "goło ale za to jak wesoło" :lol:

Zastanawia mnie tylko po co gosc zrobił takie poszerzenia , albo były inne fele

jakies -30ET albo miał jakies 10cm dystanse zeby koło wyprowadzic do obrysu auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak dobrze podgrzane powietrze na zasilaniu .......................................

to dopiero podnosi moc furaka bmw_beer :drunk:

Hehe, dokladnie! Przeciez kazdy wie, ze tym cieplejsze powietrze tym lepiej, dlatego stozek sie kladzie na bloku silnika :mrgreen:

Ja od razu pisze, zeby nie bylo nieporozumien. Ja rezerwuje goscia z ta mega turbo super fiesta na 23 grudnia, zeby przejechal sie po mojej ulicy. Chcemy odsniezyc przed Swietami.. :lol:

[ Dodano: 17 Kwiecień 09, 12:23 ]

A od czego sa te wskaźniki??:D1. od temperatury powietrza 2. Budzik 3. Poziom wiochy :D który chyba już jest na maxa;p

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A zauwazyliscie polerowana gasnice na desce rozdzielczej? Czy to moze pojemnik na chlodzenie szampana? wiec gdzie truskawki? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...