Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Tada Tada Tada Tadam!!!

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9159275

Uwielbiam takie coś oglądać... ile pracy, plastiku, szpachli... a efekt... :gril:

[ Dodano: 29 Lipiec 09, 21:50 ]

ErghhhhmmMmmm....

http://c.wrzuta.pl/wm15063/c529a1a3001088dd466a574f/0/bmw%20tuning%20%3B)

http://www.auto-blog.pl/wp-content/uploads/2007/11/bmw-tuning-wies.jpg

Skąd Ci ludzie mają takie pomysły .. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy filmik to dla mnie śmiech na sali. Strasznie to wygląda i przypomina mi żabę :P

W drugim sporo paździerzy i pięknego wiejskiego tjuningu - widać ludzie mają sporo czasu i kasy + brak gustu co owocuje takimi "hybrydami" ;)

Na szczęście większość tych auto to pokazówki i nie jeżdżą po ulicach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maluchu został zklepany przedni resor i opuszczone tylnie zawieszenie tym sposobem jest nizszy o 10 cm. - zaraz po wyglądzie to najlepsza rzecz z tego ogłoszenia o maluchu :D

Mondeo totalna masakra, kolejny wynalazek typu "coś +A6 = profesjonalny tjuning" <bmw_4>

Ogłoszenia Lanos-a... napisze tylko, że podziwiam właściciela za wkład finansowy w auto i czas jaki mu poświęcił (o ile robił to sam). Szkdoa tylko, że to Daewoo no i że to Lanos z silnikiem Opla, drzwiami od Lamborghini, lusterkami od M3 i lakierem ala Subaru :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Lanos mnie rozwalił. Chce za niego zaledwie 20000zł!!! O ile fotele jakoś wyglądają to reszta jest niesamowita. Nie dziwię się, że stoi cały czas w garażu, tylko na zloty nim jeździ, zastanawia mnie jakie zloty... pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne BMW po tuningu jedyny mankametem tego samochodu jest jak dlamnie mały silnik - jedynym ? Moim zdaniem to ma ich o wiele więcej ale dobrze że sam przyznaje że motor trochę mały ;)

Przód wygląda jak by miał zaraz odpaść, a fele to dobrał idealnie... Dobrze, że ławka jest - przynajmniej można usiąść przy :gril: no i zapewne dobrze przytrzymuje auto powyżej 200km\h...

W grach typu NFS powinni umieszczać jeszcze taką uwagę :

Uwaga, to jest gra i nie można robić w realnym świecie takich rzeczy z autem.

Gra przeznaczona dla ludzi o normalnej pracy mózgu i potrafiącym odróżnić "grę od życia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...