Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Piekne BMW po tuningu jedyny mankametem tego samochodu jest jak dlamnie mały silnik - jedynym ? Moim zdaniem to ma ich o wiele więcej ale dobrze że sam przyznaje że motor trochę mały ;)

Przód wygląda jak by miał zaraz odpaść, a fele to dobrał idealnie... Dobrze, że ławka jest - przynajmniej można usiąść przy :gril: no i zapewne dobrze przytrzymuje auto powyżej 200km\h...

W grach typu NFS powinni umieszczać jeszcze taką uwagę :

Uwaga, to jest gra i nie można robić w realnym świecie takich rzeczy z autem.

Gra przeznaczona dla ludzi o normalnej pracy mózgu i potrafiącym odróżnić "grę od życia".

w 100% sie zgadzam <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to auto zastanawiam się dlaczego nie widziałem go w serii filmów Szybcy i Wściekli... Ale po czasie doszedłem do wniosku, że jest to spowodowane brakiem naklejek i fajnego "tattoo". No i oczywiście kolor taki trochę oklepany :P

Gdyby nie ten przedni zderzak to nie byłoby tak źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na zywo kolor mega oczojebny :shock: mysle, ze znalazlby sie szybciej jakis kupiec gdyby inny kolor byl, czarny itd. wtedy nie rzucaloby sie tak nawet w oczy wszystko ..lawka i progi itd... ja pamietam te Hania sprzed 2 lat na allegro to grubo ponad 20 tys stala. jestem ciekaw czy koles za tyle ja kupil i teraz ponad dyche w plecy? w przeciagu dwoch miesiecy zszedl z 14,500zl na 11....biznes zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydzilbym sie tym wyjechac na ulice.

Mam lepszy. Camaro 3 generacji same w sobie jest ladne, a ten egzemplarz, to nie wiem czy koles byl nawalony czy nacpany jak sie za to bral. Najgorsze jest to, ze jak w przypadku tego CRX, to pewnie go kosztowalo pare ladnych zlotych, a wyglada tak, ze lepiej chodzic z buta niz tym jezdzic. Ja ogolnie staram sie byc tolerancyjny jesli chodzi o sprawy zwiazane z wszelkim tuningiem, bo wiadomo, kazdy ma swoj gust i tyle. Ale Panowie! wyrzutnia rakiet na masce? To sie nazywa miec kisiel w mozgu..

http://allegro.pl/item727205564_chevrolet_camaro_tuning_5_7l.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziwi, ze w ogole kto wydaje 9 tysi, bo nawet jesli przerabial nierozbite auto w co watpie..to ja bym go sprzedal dolozyl 9 tys i mial calkiem fajne auto a tak, to lipa ...dla mnei to wyglada totalnie kaszaniasto....z przodu bajera z tylu "stara" (co nie oznacza gorsza) buda...wies <bmw_4> czekam na patent : tyl E32 przod E38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...