Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Tak znamy, jest ich dwóch, jeden niezły kanciarz.

Lepiej ten drugi:

Ranking Warsztatów - Mechanicy, ASO, Elektromechanika, Tapicerka, Alarmy, Klimatyzacja, CarAudio: Beben-Serwis, 54-204 Wrocław,Legnicka 52a

Robiłem ostatnio u Artura, konkretny, fachowy i mozna się dogadać, podpina do kompa także, fan beemek:

G.T. Autoserwis. Marzec Artur

Kom.: 514 379 517

Kom.: 531 788 889

51-396 Wrocław, Zawalna 25b

PS radze przeczytać temat od początku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie chodzi Ci o Auto Chip. Jeśli tak - byłem tam raz i nie pojade nigdy więcej. Za wymianę jeża klimy (nowa część 300 zł), posmarowanie zawiasów drzwi by nie skrzypiały skasowali mnie 700 zł. Miałem tez problem z radiem - nie działało. Wymontowali wzmacniacz po czym stwierdzili, że nie mają podobnego i zamontowali stary z powrotem - generalnie nic z tym nie zrobili. 700 zł za taką robotę to spora przesada nawet jak na Wrocław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawie jak zloty Maxbimmer'a :D zrobimy wszystko... flaszke, dwie nawet osiem :D

Bardzo ślicznie przepraszam za OT ale kurna nie mogłem się powstrzymać :) :gril:bmw_beer :drunk:

Stary, nie przepraszaj za takie OT. Ten tekst mnie tak rozbawil rano w przy kawie, ze musialem podziekowac za niego :)

Koledzy polećcie jakiś dobry zakład specjalizujący się w skrzyniach automatycznych. Musze wymienić olej i filtr.

Napewno nie polece zakladu w dlugolece (przy glownej, jak sie jedzie w strone Wrocka, to po lewej stronie..). Nie wiem jak jest u nich z fachowoscia, ale ceny maja z kosmosu. Pamietam ze mialem skrzynie dziabnieta, nie dzialal mi wsteczny. Powiedzieli ze spoko, wsteczny mi moga naprawic...za 2500zl! le tylko na ten bieg daja mi jakakolwiek gwarancje. Koles powiedzial wprost, moge wyjechac od nich i pod brama na D sie skrzynia moze rozsypac, ich to nie obchodzi, ich obchodzi tylko wsteczny.. Rozumiem, ze moga zagwarantowac tylko to co naprawiaja, ale jakos dziwnie. No i ta cena z dupy...

Mam teraz jakies problemy ze skrzynia. Od chyba roku mi cos tam buczy. Dziala bez zarzutu, zmienia biegi plynnie, ale jest jakis dzwiek ktory na poczatku byl zdiagnozowany jako pompa wspomy. Okazalo sie ze to wyraznie skrzynia jak sie lezy pod samochodem. Polecono mi warsztat lobody:

ŁOBODA SERWIS - naprawa i serwis automatycznych skrzyń biegów we Wrocławiu

Nie bylkem tam jeszcze ale bede napewno sie wybieral i niech zerknal. Ponoc bardzo przystepne ceny, zajmuja sie tylko automatami od lat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Beben serwis:) ja osobiści sam robie sobie auto bo jestem mechanikiem ale Bęben zna sie na żeczy:)nie raz byłem u niego po porade:)

Ja tam do Bębna raczej już nie pojadę ....czasem jest spoko ale czasem ma humory jak baba w ciąży i wielką łaskę robi , że się go o coś zapyta a on odpowie , albo chociaż zerknie pod maskę .... znać może i się zna ale zdecydowanie bardziej polecam Przemka który pracował u Bębna a teraz ma własny zakład koło Korony , normalny gość można się dogadać i nie odwala maniany , Micnic go zna bardzo dobrze i też może polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koziol fo Fachowiec przed duze F , ale ceny ma tez adekwatne do swojej wiedzy a z tego co zdazylem zauwazyc to kolega szuka taniej dobrej opcji wiec chyba TK Motorsport odpada ze wzgledu na cennik. ale jak najbardziej TK Motorsport Robia dokladnie i dobrze i wiedza co robia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a wiecie gdzie jest dobry mechanik to automatów?

W Radwanicach po lewej stronie jak jedziesz w kierunku Oławy. Zaraz obok "Zajazdu pod dębami" - tak chyba się ten zajazd nazywa. Jeśli chodzi o mechaników to same dobre opinie o nich słyszłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Bębna raczej już nie pojadę ....czasem jest spoko ale czasem ma humory jak baba w ciąży i wielką łaskę robi , że się go o coś zapyta a on odpowie , albo chociaż zerknie pod maskę .... znać może i się zna ale zdecydowanie bardziej polecam Przemka który pracował u Bębna a teraz ma własny zakład koło Korony , normalny gość można się dogadać i nie odwala maniany , Micnic go zna bardzo dobrze i też może polecić :)

Podaj prosze adres :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...