Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
tez sie chetnie dowiem

Zakład Mechaniki Pojazdowej

ul.Paczkowska 1-5 (boczna hubskiej)

Wrocław

albo drugi zakład na samej Hubskiej na przeciwko drogówki

W obydwu ustawiałem zbieżność i polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało się poczytac :)

Geometria / naprawy zawieszeń / ustawienia zbieżności itp

Zakład Mechaniki Pojazdowej

ul.Paczkowska 1-5 (boczna hubskiej)

Wrocław

Wczoraj byłem i zdecydowanie polecam , warsztat który nie zajmuje się wszystkim

a specjalizuje się w zbieżności i znają się na robocie , szybko sprawnie i nie drogo ,

nie odstawiają lipy bo gośc od razu powiedział ze koncówka ma lekki luz (i pokazał że tak

rzeczywiście jest) i pytanie czy wymieniamy czy nie bo szkoda robic pomiaru i za

2 miesiące powtórka z rozrywki bo końcówka będzie do wymiany

Z tego co się dowiedziałem to ustawienie zbieżności to koszt rzędu 70-90zł w zależności

od marki samochodu , oczywiście pomiary kątów cały czas widac na monitorze a do tego

otrzymuje się wydruk jakie wartosci były PRZED / jakie są fabryczne / i te USTAWIONE

ZDECYDOWANIE POLECAM <bmw_1>

EDIT - Kierownik już odpowiedział :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od zbierzności i zawieszenia polecę Floryna ze Ślężnej koło Shella. Trzeba przyjąć poprawkę na właściciela (trochę gburowaty) i na to że nie ma możliwości umówić się na termin. Ale jak zrobi geometrię to nie ma ch... we wsi :)

x2

Jak potrzebuje ustawiać to jade tylko do nich. Jeżeli nie chcecie stac w kolejce radze jechac przed 8.00 zazwyczaj jest sie wtedy pierwszym i odrazu o 8 chlopaki zabieraja sie do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam dobrej osoby od zawieszenia bmw do diagnostyki,

coś mi napierd..dziela na dziurach od strony pasażera z tyłu jakby jakiś plastik wewnątrz kabiny, myślałem że to graty w bagazniku albo roleta, ale wywaliłem wszyskto łacznie z roletą i to chyba jednak coś w zawieszenie, po za tym przy dziurze lub nierwónosci poprzecznej czuje jak by uslizg tylnej osi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
B&W Andrzej Broszko jest teraz na

ul.Buforowej 120 Wrocław <bmw_3>

Też ich polecam, koleś dość dobrze obcykany w temacie.

A ja ich kompletnie nie polecam , może i coś tam się znają .... ale byłem 2 razy i zawsze wielka łaska żeby się coś zapytać albo żeby rzucili okiem co jest nie tak ... jakby za karę tam pracowali a potencjalny klient zabierał im czas wolny ... ogólnie gburowate podejście do klientów i więcej w życiu tam nie pojadę.

A najbardziej roz*****o mnie jak przy mnie podjechał do nich gość w E34 i za skasowanie inspekcji olejowej (która zajęła jakieś 3 minuty) skasowali go 30zł .... MASAKRA , już nie chciałem go dobijać że mógł sobie sam to w domu skasować a za 30zł sobie zalać paliwa więcej przy tankowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem kilka razy u Broszko jeszcze E30. Miał wtedy zakłąd przy BP na Armii Krajowej chyba. Wtedy jakoś porządniej do wszystkiego podchodził. Gdy się przeniósł pojechałem raz E46 na wymianę oleju. Pierwsza sprawa, że zakład trochę odpycha wyglądem a druga to fakt, że fazet chyba ma problemy z alkoholem i ciężko się z nim dogadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa, że zakład trochę odpycha wyglądem a druga to fakt, że fazet chyba ma problemy z alkoholem i ciężko się z nim dogadac.

Faktycznie może koleś trochę dziwny ale kiedy miałem problem z WEBASTO to pierwsze co zrobiłem to skontaktowałem się z Majewskim. Specjalistą jest on niewątpliwie dobrym, lecz stwierdził iż WEBASTO to ch...wy temat i sprawa się skończyła. Natomiast pan mający problem z alkoholem i z którym się trudno dogadać, rozwiązał mój problem z WEBASTO. Dzięki czemu przez parę tygodni mroźnej zimy mogłem jeździć samochodem w dość komfortowych warunkach.

Oczywiście nie chodzi mi tutaj o zachwalanie danego gościa tylko to daną sytuację. Ponieważ przejechać się na danym warsztacie można niemal wszędzie. Trzeba tylko dobrze dobierać warsztat do danej sytuacji.:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w DIAGNOSTIC CAR, o którym już wspominano. Rzeczywiście Panowie bardzo szybko zanleźli usterke i powiedzieli co i jak w bardzo fachowy sposób przy tym atmosfera jak najbardziej pozytywna. Warsztat troche mały, ale obsługa bardzo konkretna. Można przyjechać ze swoimi częściami i doradzą co z problemem podając kilka opcji i od razu cenę. Minusem jest to, że podjazd jest nie równy z podwójnym krawężnikiem i auta na glebach mogą mieć problem. Mam nadzieję, że jak przyjade do nich to jakieś deski podstawią :P...

Swoją drogą Panowie powiedźcie czy za wymianę koła pasowego wału korbowego i wszystkich rolek z pompą wody i paskami za 300 zł to dużo ?

Jak za tyle rzeczy to chyba ok co nie ? <bmw>:confused::):grill:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec-czerwonejstrzaly nie polecam.Tomasz olewa klientow i jedzie na renomie,wypracowanej w zamierzchlych czasach.

Gdy w wakacje mialem problem z pompa,to auto stalo 8dni(w tym czasie mialo byc 3razy naprawione wg zapewnień) na podjezdzie,pewnie nawet nie zajrzal pod maske,ale recepta gotowa-uszczelka-a g...bo termostat i pompa rozszczelniona.W tym czasie robił auto Edki(ktore przyjechalo pozniej),bo tam wiedzial co zrobić a przy moim sie nie chcialo szukac problemu....zresztą,z tego co wiem,nie jestem pierwszym rozczarowanym klientem,który już tam nigdy nie pojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w DIAGNOSTIC CAR i polecam wszystkim !!! Panowie zrobili wszysystko elegancko jak trzeba mimo, że był problem z wyciągnięciem wału, jendak pomysłowość chłopaków wystarczyła :) wymiana: koła pasowego wału korbowego, wszytskich rolek i napicznaczy plus pompa wody = 300 zł :) i jeszcze pojechali po część której zabrakło od pompy wody (tez koło) nie licząc mnie za to dając jeszcze za część po swoich zniszkach :) więc bardzo jestem zadowolny bo tykanie spod maski ustało. Przy okazaji jeszcze diagnoza co należało by zrobić bez owijania od razu z kosztami :)

Minusem jest to, że mam niskie auto i na podjeździe mi troche haczyło :bag:

Jednak bardzo polecam :) - napewno jeszcze tam pojade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie wiem kto z Was lata do IWANINY? Gosciu jest z Polkowic i specjalizuje sie tylko i wylacznie w BMW. Kilka osob jest tutaj z Polkowic, a widze, ze serwisuja auta gdzie indziej. Ja w razie problemow czytam forum, ale ostatecznie slucham tylko tego goscia bo naprawde kuma baze i zawsze zgasi moja wiedze chocbym nie wiem ile sie naczytal w internecie :D hehe.. Jak ktos chce telefon to na PW. Znam go kilka lat.

Polecam tez kolege Georgia z Legnicy, ktory ostatnio obczajal mi furke, rowniez kuma baze :).

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...