Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Ja tez troszke aut sie naogladalem, ale niestety nie na polskich drogach...

Duzo fotek jest, wiec zrobilem taka galeryjke:

http://www.fajnefury.republika.pl

Kroluja BMW, ale sa rowniez fotki z Destruction Derby :mrgreen: musze przyznac ze widowiskowa sprawa :D <bmw_1>

ale cos jest nie tak, moze zdjecia sie zle wkleily bo auta maja kierownice nie z tej strony :wink:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jak robie fotki jak nikogo nie ma w aucie, mam też jeszcze wiele fotek innych aut, ale jeszcze nie zdarzyło mi się aby ktoś mi chciał odebrać narzędzie ;-)..ale tak łatwo bym się nie dał...wkońcu jestem fanem marki <bmw> <bmw> <bmw>

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Koledzy , przebijam wszystkich :!: :!: :!:

Spotkałem ostatnio na trasie karawanę OLDTIMER,ów BMW z Germany .

W tym bordowym ( model 303 :mrgreen: ) strzelił pasek , i była możliwa ta

sesja foto :mrgreen: . Ten rajd staruszków przez polskę zorganizował

BMW Smorawiński Poznań

Jeszcze jestem w szoku :shock:

staruszek17vm.th.jpg

staruszek22zc.th.jpg

staruszek39am.th.jpg

staruszek42ie.th.jpg

staruszek51el.th.jpg

staruszek64gl.th.jpg

staruszek71yr.th.jpg

staruszek89nd.th.jpg

staruszek99as.th.jpg

staruszek106fv.th.jpg

staruszek119xl.th.jpg

staruszek120xr.th.jpg

staruszek134ks.th.jpg

staruszek140td.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o fajnych samochodach to czy ktoś z Was widział lub wie coś na temat nowej 6-ki cabrio na dolnośląskich blachach, chyba D0 GATIO. Ja widziałem wczoraj coś takiego na ślężnej na przeciw andersa.

Swiezo zarejestrowana bo do niedzieli smigała jeszcze na czerwonych blachach probnych

gosciu czesto smiga w okolicha glinianej , hubskiej , armii krajowej i sleznej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poluję na tą bunie (śliczna czarnulka), ustaliłem, że parkuje gdzieś w okolicach ulicy Alpejskiej (dwa razy widziałem jak wjeżdzała w Niemczańską i leciała do samego końca).

W tamtych okolicach (tzn zaraz koło mnie) zawsze mam aprat pod ręką <bmw_1>

PS,

co to za auto: http://patrz.pl/?40310 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja śmigam sobie wczoraj A-4 do Katowic średnio 150 km/h , a tu nagle ni stąd ni z owąd

wali mi długimi :

1. czarne Porshe 911 Carrera Turbo (nowe)

2. czerwone AUDI RS4 (też nowe) - boskie :D

ob autka jechały razem w odlegości ok. 100 metrów i miały dobrze ponad 200 km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może któryś z Was wie lub ma info, o jakimś cabrio BMW, który możnaby wynająć do ślubu. Może to być firma wypożyczająca tego typu autko, lub jakiegoś znajomego z kim możnaby się dogadać i wynająć od niego na jeden wieczór autko, oczywiście odpłatnie.

Najlepiej pasowałoby Z3 happy_bmw , Z4 <bmw_1> , Z8 :mrgreen: , 6-ka cabrio też może być. <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...