Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

...a mi juz dwa razy przegryzly kuny / tchorzofredki latajace po Biskupinie kable...ale to dawno temu w toyocie...gadalem z gosciem w sklepie to ponoc zapach tej mieszanki silikonowej, z ktorej sa wykonane kable, wabi je. W niemczech moj znajomy kupuje specjalne kable, ktore ponoc nie pachna tak ponetnie dla tych potworow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odświeżę kotleta, ktoś ma sprawdzony sposób na kuny/szczury itp.?

na alledrogo są spraye LIQUI MOLY oraz ultradzwiekowe 12V odstraszacze ? wczoraj znowu znalazłem niespodziankę (widocznie sąsiedzi mieli żeberka na obiad) i nie chciałbym doczekać sytuacji z pogryzionymi kablami przewodami

niektorzy maja inny patent:

SNC00433.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiech śmiechem, ale kumpel taki patent z NIemcowni przywiózł jakieś 3 lata temu. Był okres, że sporo aut z pogryzionym osprzętem spotykał właśnie za zachodnią granicą, aż natknął się na "WC-odstraszasz" i okazało się, że skuteczny. Głupio trochę wygląda, ale rzeczywiście działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też muszę zapodać taki ultrazapachowy morski odstraszacz :D

w BMW Octavii raz w zimę po otwarciu maski ukazał mi się widok szczurka :/

potem otwierając maskę na początku robiłem dużo hałasu przed podniesieniem :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bultan chyba, że w ten sposób sprzedający ukrył wspawaną ćwiartkę :D

Też o tym pomyślałem jak byłem ją oglądać,wstrzymałem się jeszcze jeden dzionek żeby zebrać dodatkowe siły w postaci szwagra na powtórne oględziny z miernikami i po wizycie na stacji diagnostycznej wszystko wyszło ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kostki do kibelka to zawsze można ją ukryć żeby się w oczy nie rzucała ;) mojemu szefowi ostatnio coś wyżarło tempomat w e39 i wygłuszenie maski ;)

jakiś czas temu mieliśmy auto które od spodu było powiązane drutami i nie widzieliśmy co to do czasu aż nie znalazł się sterownik który po zamknięciu generował prąd na te druty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...