Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

dokłądnie może CarPowery nie sa jakies wygladem za***iste .. wystarczy popatrzyc na moj głośnik niskotonowy ... nie ma jakiejs rewelacji bardziej jak jakies badziewie wyglada :D

ale jak dobrze sie nim zabuja to klapa bagaznika unosi sie z cisnienia :)

wczoraj kolega pokazywalem pod Małą Monzą co potrafi ten sprzecik :)

i tak mam głośniczki z przodu ustawione na 80 rmsu na wzmacniaku happy_bmw musze podpiac je na mostku ustawic na 110~

niskotonowy buja na 450 rmsach zeby go za bardzo nie meczyc , basy mam wyłączone na radiu na 0 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co Ci większy alternator? planujesz cos tam zamontowac specjalnego ?

mi styka ten co mam

no trzeba będzie umyć furacza i nagrać :D

lecz wcześniej trzeba będzie zrobić porzadek z ladowaniem aku bo sie wysypal alternator, w końcu 250 tys stuknie niedlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panownie nikt sie nie orientuje czy do silnika M57 mozna wsadzic wiekszy alternator niz seryjny 150A ???

A masz już upatrzony jakiś inny alternator? Bo wg realoem największe alternatory do M57 to właśnie 150A, do M57N lub M57N2 można włożyć 170A, a dopiero do N57 230A. Nie wiem tylko czy to będzie pasowało i czy nie będzie się wiązało z jakimiś zmianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w cenie...ale po co ingerowac w elektryke silnika jak można to zrobic tak jak to sie powinno robić.....

szczególnie przy tej mocy co kolega chce zrobić...myślicie ze większy alternator coś poprawi?? da głośniej....przywali basem i bedzie mrugał światłami:D

robic grube audio bez kondensatora to.....:bag: ludzie odseparowują aku dodając drugie do pomocy na audio jak już przesadzają z rms-em....a nie bawią sie w jakies podmnienianie alternatorów:)

wiec kolego wciśnij sprzęt tak jak powinno sie wciskać:)kolega jokeymiras zrobił fajne car audio to ci pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega jokeymiras zrobił fajne car audio to ci pomoże..

5cm urosłem :lol:

kolega dobrze mówi nie ma co dawać innego alternatora, wystarczy dobry kondensator i na tym alternatorze też pociągnie

ogolnie nie wiem po co ładowac 2,5 tony rmsu do auta, żeby spawy puszczały czy jak :lol: i tak nie wykorzystasz tego glośnika moze jego 30 % mocy chyba ze bedziesz jeździł w czyms takim

4cd82873dcf60100d5f08b0e7.jpg

bo posłuchasz jedna piosenkę 4 minuty i będziesz miał dość :-P

z mojego punktu widzenia wieksze moce w car audio sa robione tylko na pokaz i sluchane raz na jakis czas lub na jakims konkursie car audio bo do codziennego uzytku i tak masz basy nie skrecone na max bo co z tego ze napiernicza bagaznik jak z drzwi muzyki nie słychać

pomyśl też o klapie bagaznika bo 2500 rmsu bedzie ja unosilo happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klapy to nie bedzie jej unosiło bo glosnik jest skierowany do wnetrza samochodu.Kazda pradożerna instalacja wymaga mocniejszego alternatora dam głupi przykład karetek.Samo dołożenie urzaden które beda pobierały prad nie jest sztuką.Cała tajemnica tkwi w tym zeby utrzymac nadmiar produkowanej mocy i jej stabilnosc.Ale mniejsza z tym.

Ogólnie ja pytalem o przedkój kabla i alternator a z tego wyszło ze kazdy mi zaczoł doradzac co zakladac a co nie.Nie taki był temat zalozonego posta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc drugi laternator i po klopocie, bo zmiana ze 150 na 170 czy nawet 200 mało daje wrzuć drugi i bedzie profi jak w prawdziwych autkach robionych typowo pod car audio

Dokładnie. Dla mnie też nie ma sensu zmiany alternatora, nie ruszał bym przeznaczonego do Twojego auta ja był wrzucił kondensator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...