Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

powiedzcie czy wg was opłaca się zamiana mojej E34:

http://www.maxbimmer.pl/threads/10277-FyLyP-E34-525i?p=100087#post100087

bez alusów i skóry na

E36 cupe z 1996, bez klimy, el szyby, lusterka i szyber, a i tylko 1,6 :/ ale benzynka:

913f6ec47567c4e6.jpg

23457fac39eefccc.jpg

f939c3013a4421a4.jpg

c9fd8d4ca0b9818c.jpg

f98f4ebc3015cdd6.jpg

912a689ba78b8d78.jpg

7b282281b9375cfe.jpg

prosze o wasze komentarze, nie oceniajcie lamp bo wiem że się nie nadają:|

Edytowane przez FyLyP
zmiana zdjęc na prawidłowa rozdzaiłke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopłacić nie che bo niby nie ma, ale daje alus 17 " na lato i moją bierze na tych kołach co są na zdjęciach i ja daje w welurze :P

jak uważacie że dopłata to napiszcie ile i jak by wglądało z tym co pisałem

Edytowane przez FyLyP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś bym nawet o tym nie myślał (taki silnik i opcja) ale muszę szybko zmienić samochód także ten się trafił na zamianę jak na razie

i jeszcze pytanko czy odradzacie ze względu na silnik? tzn pojemność?

a mój na ile wyceniacie na tym alusie 16"

d9750fe254438c8c.jpg

Edytowane przez FyLyP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena zależy od wielu czynników, min.stanu, wyposażenia, silnika, przeszłości...

co do stanu to jak zawsze jest problem - bo nie każdy stan bardzo dobry jest bardzo dobry, w wielu przypadkach określenie takiego auta "dobrym" jest przesadzone,

po prostu cena musi być adekwatna do stanu, a na podstawie zdjęć stanu samochodu nikt nie określi... ładne zdjęcia mogą wypromować auto w internecie ale samochodu nie sprzedadzą..

daleko nie szukając jakiś rok temu sprzedałem swoje e34 525(m50) touring w automacie z 1992 roku za 13000zł i określiłem stan na BDB,

a na internecie "BDB" e34 z podobnymi danymi można było znaleźć już od 6000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan jest ok, wymienione rzeczy:

uszczelkę pod miską olejową, świece, oleje (w silniku, skrzyni, moście) płyn od wspomagania wraz z uszczelnieniem pompy,nowa chłodnica silnika wraz ze wszystkimi przewodami chłodniczymi! wymieniony napinacz łańcucha, rolki, końcówki drążków kierowniczych, prawy wachacz, płyn hamulcowy, sprzęgło kompletne, pompa wody, filtr paliwa, filtr oleju, wymienione amortyzatory z tyłu, siłowniki od klapy bagażnika, zregenerowany alternator!

a swój samochód wystawiłem wcześniej chyba 3 razy i jakoś nie poszedł także nie chce mi się już czekać;/

tam trzeba zmienić rozrząd a u mnie wymienić tuleje wachacza i nie chce mi się już tu pakować bo za drogo się nim jeździ

i jeszcze pytanko mniej więcej ile jest warte wg was to E36

Edytowane przez FyLyP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

powiedzcie czy wg was opłaca się zamiana mojej E34:

http://www.maxbimmer.pl/threads/10277-FyLyP-E34-525i?p=100087#post100087

bez alusów i skóry na

E36 cupe z 1996, bez klimy, el szyby, lusterka i szyber, a i tylko 1,6 :/ ale benzynka:

[/url]

23457fac39eefccc.jpg

prosze o wasze komentarze, nie oceniajcie lamp bo wiem że się nie nadają:|

A kolpaki mozemy oceniac? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakość materiałów i wykonanie w e36 to masakra doaleko jej do E34,

sprawdź dokładnie jaki to silnik , powinien być M43 a jeśli jest M40 to od razu daj sobie spokój,

pewnie masz swoje powody ale ja bym się nie zamienił, musiałby być conajmniej 2,0 albo IS

jechałeś tą e36 , jak wrażenia ?? pewnie Corsy ją wyprzedzają na trasie ;)

na ile są te auta wycenione ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce sprzedać bo już nie pracuje a żeby pojechać gdzieś dalej to trochę drogo wychodzi, i po 2 już mam ja około 14 miesięcy i bym pojeździł innym :P

myślałem o E36 ale za to 2,8 w sekwencji, ale jak ten się trafił to narazie by mogło być, ważne że taniej by się jeździło a potem jak by był przypływ kasy to wtedy coś lepszego :)

Pecet za pół roku akurat można zmienić znowu hehe

mat zrobione jest sporo jak pisałem up, a od paru dni coś z tylnej lewej strony w zawieszeniu słychać jak się jedzie po dołach, prawdopodobnie tuleja wachacza, patrzyłem z kumplem "na oko" na kanale ale nie za bardzo widać, a przejeżdżając na kostce przez progi zwalniające jest ok i nic nie słychać, tylko słychać tylko na dziurach

ze stanu technicznego to tylko to, tylny zderzak trzeba skleić lub wymienić, dziurka w progu z prawej z tyłu i nadkole jest przerysowane też prawe przednie

włożyłem już blisko 5K nie licząc felg i audio także pas

Piotr pytasz na jakich zasadach chce się zamienić na E36 czy ile stoi?

E36 z tym silnikiem około 7K

to jest silnik z E36. pisał że na pasku, ale ja się nei znam na tych więc proszę o pomoc;)

28bbd67d3cfb9bbe.jpg

Edytowane przez FyLyP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
to jest silnik z E36. pisał że na pasku, ale ja się nei znam na tych więc proszę o pomoc

To koles widze tez sie nie zna bo ten jest juz na łancuchu :)

włożyłem już blisko 5K nie licząc felg i audio także pas

Wpakowałes 5 koła i chcesz sie jej pozbyc , dla mnie to paranoja sprzedawac auto ktore wiesz ze masz sprawne i wymienic je na prawdopodobną mine bo jak widze te sznicery i luxusowe lampy to nie liczyłbym ze bedzie to igła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...