Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


podczas przyspieszania na MAXA słychac delikatny hałas (pisk świst) przód


Dariio73

Rekomendowane odpowiedzi

mam e39 2001 530d automat i od kilku dni słychac tylko podczas gwaltownego przyspieszania jakis delikatny hałas ????? i tylko wtedy to występuje , podczas postoju jazdy spokojnej wszystko jest ok ale co to za jazda jak wiesz ze cos jest nie tak ;-(( przegladalem neta i i cos znalazlem ze moze łożysko na sprzęgle viskotycznym (nie mam pojęcia co to jest) moze łożysko pompy wodnej ???? jutro jade na warsztat i jak cos mi poradza napisze ale moze ktos to miał ??? i wie co i jak ???

może jakies propozycje ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec dokładniej jak wcisne pedał gazu na maksa i (to występuje tylko podczas przyspieszania) przekrocze obroty powyżej 3000 / 3500 to z przodu slychac taki metaliczny dziwiek bylem w warsztacie wlasnie ale porazka nie wiedza co to jeat i proponuja czekac na rozwuj sytuacji . a kolejny mechanik zaproponowal ze moge podjechac i zobaczymy w poniedzialek czy czasami nie ma nagaru na płytkach w kolektorze albo czy nie sa luźne nity taki strzał jego wykluczyli obajpasek wieloklinowy lożysko alternatora . może to też skrzynia biegów ??? w po0niedziałek otwiera mi silnik i zobaczymy ale sam nie wie przegladał pobieżnie przejechał sie i nie spotkał sie z czyms takim ??? . nie wiem czy to cos ma na żeczy ale ostatnio pek mi stabilizator wachacza sprzodu wymienilem to zrobilem zbierzniść i wydruk pokazuje ze wszystkie ustawienia sa ok ale lewe koło nadal źle jest ustawione na na wachaczach czy amortyzatorach i przu skrecie maksymalnie w prawo lewe koło chaczy o podłużnice te dwa problemy wyskoczyły w tym samym czasie . a i przejechane ma 170 tyś ja zrobiłem jakieś 60 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam Ci nikt tego nie naprawi jak mu palcem nie pokazesz co ma zrobic, tego mozesz byc pewny. moj kolega przejechal pol UK i nikt mu nie byl w stanie zakodowac kluczyka w vectrze C i musi ja laweta do polski wiezc gdzie takie cos robia wszedzie i za 100 zl wiec jak mowilem, dopoki ci cos nie pieprznie calkiem to mechanikow nie masz co liczyc bo nikt Ci tam tego nie zrobi niestety. a nie slyszac tego dzwieku pomoc tez jest ciezko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...