Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jeden pisze lepiej, inny gorzej. Gdyby gracjan robil to specjalnie to wtedy mozna sie czepiac, ale jezeli ma lekkie problemy z ortografia to nie jedzmy go za to bo nie o to tutaj chodzi.

Postaraj sie wykombinowac jakas pewna przeplywe i podlacz do siebie. Po podlaczeniu do kompa, to wyswietliloby ze przeplywka jest walnieta tylko i wylacznie jezeli ona wogole by nie dzialala, a jezeli dziala - ale zle, to komp tego bledu nie wykryje. Szczerze to ja myslalem ze taki wynik jest standardem dla tak duzej budy jak e39 i to w automacie, ale z tego co inni pisza widac bylem w bledzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie rozszczelniony przewód za filterkiem koło chłodnicy paliwa robił litra więcej na 100km. A tylko się delikatnie pocił...

Forest: A ty od kiedy ***** taki ortografista z dupy wytrzepany sie zrobiłeś

na zakończenie off topu - to ja się pierwszy przyczepiłem i Forest nic do tego nie ma. Fajnie że znalazłeś jakieś wskazówki, nikt też nie chciał Cię obrażać. Widać że jak chcesz to potrafisz. To jak piszą ludzie świadczy o poziomie tego forum - dlatego był taki bulwers. A wystarczy autokorekta w Firefoxie i po kłopocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
A jesli ktos jest dysortografem to ban i wyjazd z forum ? czy zamiast avatara skan orzeczenia lekarskiego ktore poswiadczy dysortografie u goscia ? :)

Chłopie weź się ogarnij, przeczytaj temat jeszcze raz i wtedy wrzucaj swoje mądre wypowiedzi. Jak masz jakieś problemy to idź z nimi do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiazujac do tematu to moja pali w wyglu mieszanym 8 litrow mieszany mam na mysli odemnie z wichury sroda slaska i spowrotem do legnicy i po legnicy oi wroclaw i po wroclawiu. na autostradzie to tak 130-150 km/h a w miescie to wiadomo ale tak do 80 jak da rade :) oczywiscie mowie nie sugerujac sie kompem tylko po tym jak tankuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie weź się ogarnij, przeczytaj temat jeszcze raz i wtedy wrzucaj swoje mądre wypowiedzi. Jak masz jakieś problemy to idź z nimi do lekarza.

Ja lekarza nie potrzebuję jeszcze i napewno nie TY powiesz mi kiedy mam isc,a idąc dalej widzę ze Ty najczesciej masz problem i najczesciej i najwiecej do powiedzenia, pamietam temat z kawałami czy coś w tym stylu ktos cos rzucił o cyganach czy murzynach od razu sie odezwales o rasizmie . Edu kiedys tez dostał od Ciebie bo "niegrzecznie" sie odezwal a to nie bylo prawdą, on tylko lekko po kolezensku sie odezwał a wydaje mi się ze nie jestes na tyle stary aby kto kolwiek tutaj musial mowic do Ciebie na pan mam brata ktory moglby byc Twoim ojcem i nie jest tak przewrazliwiony czy sztywny. A wracajac do tego co napisałem to chodzi mi tylko o to ( juz ktorys raz widze taką akcje na forum ) że ktos napisze cos z błędem i od razu jest jadka na chłopa. To chore. Każdy moze popełnić błąd , każdy moze miec problemy z dysortografią.

Edytowane przez ///M3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty najczesciej masz problem i najczesciej i najwiecej do powiedzenia

To forum dyskusyjne więc jeśli mam ochotę wyrazic swoją opinię to właśnie to robię. Jeśli masz z tym problem to Twoja sprawa.

ktos cos rzucił o cyganach czy murzynach od razu sie odezwales o rasizmie

Urzekła mnie Twoja historia

Edu kiedys tez dostał od Ciebie bo "niegrzecznie" sie odezwal

Z Edu wypiłem niejedną wódkę więc jeśli coś do siebie piszemy, nawet jeśli jest to z nutką ironii - nikt nie ma do nikogo żalu. Więc swoje działania w obronie ciemiężonych skieruj w inną stronę

wydaje mi się ze nie jestes na tyle stary aby kto kolwiek tutaj musial mowic do Ciebie na pan

Chłopcze nigdy nikomu nie kazałem mówic do siebie per pan

A wracajac do tego co napisałem to chodzi mi tylko o to ( juz ktorys raz widze taką akcje na forum ) że ktos napisze cos z błędem i od razu jest jadka na chłopa. To chore. Każdy moze popełnić błąd , każdy moze miec problemy z dysortografią.

Tak jak pisałem wcześniej - przeczytaj temat od początku, najlepiej kilka lub kilkanaście razy. Może wtedy zajarzysz. Chociaż jest to wątpliwa sprawa bo widzę, że masz również problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzekła mnie Twoja historia

Z Edu wypiłem niejedną wódkę więc jeśli coś do siebie piszemy, nawet jeśli jest to z nutką ironii - nikt nie ma do nikogo żalu. Więc swoje działania w obronie ciemiężonych skieruj w inną stronę

Chłopcze nigdy nikomu nie kazałem mówic do siebie per pan

Tak jak pisałem wcześniej - przeczytaj temat od początku, najlepiej kilka lub kilkanaście razy. Może wtedy zajarzysz. Chociaż jest to wątpliwa sprawa bo widzę, że masz również problem z czytaniem ze zrozumieniem.

"Urzekła mnie Twoja historia" odzywka godna dziecka (brawo) , proponuje uzupełnic braki w edukacji skoro mnie wytykasz problem czytania ze zrozumieniem.

Z kim pijesz mnie nie interesuje, naprawde, wiec zostaw to dla siebie ( a nawet bym powiedział zachowaj to i nikomu sie nie chwal ) :)

i PER PAN bylo przenosnią (tez o niej mowią w szkołach , i ty jako znawca j.Polskiego powinieneś ją znać) , swoja drogą skoro tyle pijesz z kolegą Edu skąd ten wyskok ze sie odezwał nie przyzwoicie do "starszego" kolegi Foresta, powinieneś przymknąć na to oko ze względu na spotkania przy kieliszku.:)

Kolego Korni8808 nie mogę się bić z kolega Forestem ponieważ jestem duzo młodszy od niego- nie wypada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem duzo młodszy od niego- nie wypada :)

Jeżeli jesteś tego zdania, to również nie powinieneś "repostować" w sposób niegrzeczny.

Pamiętaj również, że przymiotniki piszemy mała literą, a interpunkcja jest nieodłączna częścią naszego ojczystego języka.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że Cię rozczaruję chłopcze ale "braków w wykształceniu" niestety nie posiadam. Poza tym dalsza dyskusja moim zdaniem nie ma sensu - szkoda czasu na zniżanie się do Twojego poziomu. Nie oceniam Twego IQ, itd. ale cały temat który zacząłeś wynika raczej z tego, że nie rozumiesz sensu postów które były wcześniej. A tłumaczenie Ci ich z języka polski na język polski raczej nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE!!

szkoda :)

Forest gdzie masz "chłopca" znow chcesz pokazac wyzszosc wieku ?

Nie wiem ktos sie "zniża" do jakiego poziomu skoro caly czas sie zwraca uwage na pisownie. Jak powiedziałem ktos moze miec dysleksje , dysortografie i takie głupie wytykanie moze tylko sprawić przykrosć, nie masz problemu z jezykiem polskim to super ciesz sie i daj innym spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

///M3, zakończ już ten temat. Taka wymiana zdań miedzy wami moze trwac wiecznie...Z tego co widze to jest dział MECHANIKA I ELEKTRYKA a nie off topic. Po co śmiecic komuś w temacie. Załóz nowy temat pod tytułem DYSORTOGRAFIA i tam polemizuj na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Poza tym dalsza dyskusja moim zdaniem nie ma sensu -

Przed ostatni post Foresta. Wyjaśnie Ci te słowa. Napisał ze dalsza konwersacja na ten temat nie ma sensu bo to będzie trwac wiecznie. Czytaj miedzy wierszami. Wiec moj post tyczyl się Ciebie byś zakonczył ten temat, bo Forest juz wczesniej Ci to napisal a Ty dalej swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...