Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

no u mnie jest tez koles robi pompy tanio i dobrze przyponialem sobie kolo mnie jak bys chcial to cie moge poprowadzic od kalisza

  • Śliwniki, ul. Niemojowskich 20

No dzieki wielkie kolego, ale dzisiaj byłem w warszawie w serwisie DIESEL na jordanowskiej, zregeneruje mi gościu za 1600zł z pół roczną gwarancją no i zobaczymy jak to będzie, mam tylko nadzieję że jak odbiorę pompę i zamontuje mi mechanik to będzie ok bo jak będzie to samo to oddam na złom to auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Dzisiaj dzwoniłem do gościa od pompy i pytałem się czy sprawdził już to powiedział że tak i ze pompa jest w trakcie regeneracji. Powiedział ze tłok się zatarł i sterownik się zjarał. Nie wiem czy to może być prawda bo z tego co się naczytałem na forach to jak pada sterownik to nie odpalę auta a ja normalnie odpalałem i jeździłem tyle ze nie miało mocy i turbina słabo ciągła i tylko do 3 tys. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba koleś ci wała wkręcał, bo sterownik pada od zatartego ustawiacza kąta wtrysku, ten staje elektronika chce pracować dalej ale że nie może to upala się tranzystor (najczęściej). Po takiej awarii nie odpalisz samochodu!!! Więc coś mi się wydaje że ktoś patrzy na Tobie zarobić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak to jest, dzisiaj odebrałem pompę i ten tłok był faktycznie sporo zatarty bo oddał mi ten stary, no i pytałem sie wlasnie ze jak sterownik pada to prawdopodobnie nie odpale auta to powiedział ze tak ale zalezy co padnie w sterowniku. No nie wiem jak to tam jest, powiedział ze na 100 % było to od tej pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...