Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Mordulec, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i poprawnie to "rozszyfruj". Nie napisałem, że taki człowiek to wieśniak, tylko iż takie "postępowanie jest "wieśniackie" a to już spora różnica. kozin09, a ja np zamiast 3.0 w gazie wolał bym 2.0 które spalałoby mi w trakcie swojego życia Pb98. Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki...

Hmm wydaje mi się , że potrafię czytać ze zrozumieniem ....

gaz to straszna wiocha

... czyli każdy kto ma gaz w swoim aucie to wiochmen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze inni rower między nogami lub pierd*****e nie mając aktualnych informacji.
Samochód zrobiony jest w niemiecki styl German Style, a więc jest gładko, nisko i szeroko

Rozumiem, że od października zmieniłeś poglądy :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest różnica w stwierdzeniu, iż gaz jest "wiochą", a stwierdzeniu, iż każdy kto ma zamontowane LPG to wiochmen...

Sory ale tak to brzmi w moim odczuciu

Jak nie ma się na benzynę to lepiej kupić mniejszą pojemność wg. mnie ponieważ gaz to straszna wiocha...wyobraź sobie...podjeżdżasz na Shella czy BP e90 i co tankujesz ? gaz to nie golf III czy tam astra...

No widzisz właśnie powinieneś sobie postawić pytanie w drugą stronę ...... dlaczego jego stać na E90 a Ciebie na E36 2.0 ?? wielce prawdopodobne że właśnie dzięki temu że oszczędnie gospodaruje swoimi finansami i zamiast wydawać 5,50 na bajurę wydaje 2.80 na gazolinę :)

Trudno polemizować bo dla mnie jest to jednoznaczne co napisałeś wcześniej o gazie i jego użytkownikach ale powiem tyle .... jestem dumny z tego że jestem WIEŚNIAKIEM na LPG bo dzięki temu zostaje mi kupę siana na inne przyjemności :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec...ehhh...ręce opadają...pisząc o tym, iż wolałbym 2.0 mówiłem o e90 2 litrowym niż 3.0 w gazie. A zamiast pierd***ć sprawdził byś, że owszem mam e36, aczkolwiek 2.8...i bez gazu...a to, że nie mam e90 to pewnie dlatego, że mam 18 lat i jeszcze nie pracuję...a jak wspomniałeś o innych przyjemnościach czyli np. alkohol lub tytoń to przepraszam, aczkolwiek nie jestem zwolennikiem ani jednego, ani drugiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec...ehhh...ręce opadają...pisząc o tym, iż wolałbym 2.0 mówiłem o e90 2 litrowym niż 3.0 w gazie.

Ja 2.0 przy obecnych cenach bajury też bym zagazował

A zamiast pierd***ć sprawdził byś, że owszem mam e36, aczkolwiek 2.8...i bez gazu...a to, że nie mam e90 to pewnie dlatego, że mam 18 lat i jeszcze nie pracuję..

:lol: jakbym ******lił to bym dupą ruszał :4: zawsze mi się podobał w czasach podstawówki ten tekst :dance:

Ale wracając do tematu ... jak sam napisałeś nie pracujesz masz TDSa (czyt. Tato Dał Samochód) , sponsorują Cię Father&Mother&Co. i chciałeś zabłysnąć tym że jeżdżenie na gazie to wiocha .... no to za***iście lolol myślę że Ci się udało

Więc niech Ci ręce nie opadają i dalej żyj w przekonaniu że lepiej jeździć 1.6 na PB niż 4 litrówką V8 na LPG :drunk:

Mamy prawie wolny kraj więc każdy może pojmować ekonomię na swój sposób lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że na poziomie podstawówki Twój rozwój się nie zatrzymał...a na samochód zapracowałem sam i sam kupuję benzynę. Może Ty w wieku 18 lat nie programowałeś sterowników do automatyki oraz falowników i innej automatyki dla domu i firm, aczkolwiek mnie to interesuje i się właśnie tym zajmuję oraz w tym kierunku się kształcę...a jak już wspomniałeś o tych swoich wywodach, że lepsze 4.0 V8 w LPG niż 1.6 w Pb to dla Ciebie liczy się tylko lans dużą pojemnością motoru ? Z tego co wyczytałem to stwierdzam, iż tak...B16A w Japońcu objedzie te Twoje 4.0 w podtlenkugazu z palcem w dupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 18 lat i jeszcze nie pracuję
na samochód zapracowałem sam i sam kupuję benzynę

To pracujesz, czy nie pracujesz bo w Twych wywodach człowiek może się lekko zagubic...

B16A w Japońcu objedzie te Twoje 4.0 w podtlenkugazu z palcem w dupie...

Nie sądzę by kogokolwiek na tym forum interesowało co sobie wsadzasz w dupę podczas objeżdżania 4.0 w podtlenku gazu :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdził byś, że owszem mam e36, aczkolwiek 2.8...i bez gazu...a to, że nie mam e90 to pewnie dlatego, że mam 18 lat i jeszcze nie pracuję..
a na samochód zapracowałem sam i sam kupuję benzynę.

To jak to jest , pracujesz ... nie pracujesz .... co chwilę zmieniasz zeznania :bag:

Może Ty w wieku 18 lat nie programowałeś sterowników do automatyki oraz falowników i innej automatyki dla domu i firm, aczkolwiek mnie to interesuje i się właśnie tym zajmuję oraz w tym kierunku się kształcę...

.... masz rację wtedy to chyba najbardziej mnie dziewczyny interesowały :drunk:

a jak już wspomniałeś o tych swoich wywodach, że lepsze 4.0 V8 w LPG niż 1.6 w Pb to dla Ciebie liczy się tylko lans dużą pojemnością motoru ? Z tego co wyczytałem to stwierdzam, iż tak...B16A w Japońcu objedzie te Twoje 4.0 w podtlenkugazu z palcem w dupie...

.... uwielbiam takie dyskusje , jak brakło argumentów to zmiana tematu i ******lenie o czymś innym

Ja o ekonomii a Ty o wyścigach .... i japońskich autach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5oul, nie mam linku, aczkolwiek interesuje się nie tylko bmw, aczkolwiek i hondami i nissanami itp. Możesz w necie zobaczyć B16A JDM jakie ma osiągi mniej więcej :) Forest, oficjalnie nie pracuje - nie jestem zatrudniony itp. itd., aczkolwiek współpracuje ze znajomymi ojca i z samym ojcem, ponieważ automatyka mnie interesuje. A ja do swojego błędu ze stwierdzeniem German Style się przyznałem i nie wracaj już do tego, chyba, że naprawdę Cię to jara, że ktoś się pomylił, aczkolwiek prawdziwe germany nie mają znaczków na masce i klapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek prawdziwe germany nie mają znaczków na masce i klapie

Acha, dobrze wiedziec :-P Ja się na tym nie znam. Myślałem, że to Twoja domena lolollolollolollolollolollolollolollolol

Dobra, dośc :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec, fakt, dziewczyny są ważne, aczkolwiek nie wszyscy zmieniają je jak rękawiczki :) I nie był to brak argumentów tylko zastanowiłem się dlaczego uparłeś się tak na pojemność może jeszcze w automacie i w gazie...a o japońcu wspomniałem dlatego, że można wywnioskować z tego co napisałeś, że 1.6 to słaby motor więc mówię Ci, że 1.6 w Hondzie objedzie 4.0 LPG BMW automat...Osobiście widziałem na zawodach jak mała Honda objechała znacznie 850 w Pb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kiedys mialem inne zdanie, przyznaje sie bez bicia o montazu LPG, ale zobaczysz co powiesz za pare lat pracujac u kogos badz prowadzac firme i posiadajac rodzine (dziecka nie mam, ale mieszkam z narzeczona, wesele w przyszlym... kurna :D w tym roku ;) ), co to znaczy redukcja kosztow. Pare lat temu faktyczne te instalacje byly do bani, ale teraz sprawa sie odmienila zupelnie, nie odejmuje mocy, nie jest awaryjna, aktualnie kupilbym E60 540i i smialo zalozylbym gaz. Nawet Pudzian ma gaz w Hummerze... Poza tym instalacja w V8 kosztuje, wiec biedny i tak V8 miec nie moze, bo samo utrzymanie czy to w gazie czy PB kosztuje. Na koniec dodam, ze mam 21 lat wiec przy dobrych wiatrach za 3 lata zrozumiesz o czym mowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forest...dlatego zrodził się polish definition of german style...i tutaj zgodzę się, iż usunięcie znaczków, listwy w kolorze itp to nie jest mod na plus...

Pierwsza lepsza definicja z google.pl:

Nisko, szeroko, kubły, chrom klatka... German Style. Tuning z niemiecka finezja i solidnością. Felgi z szerokim rantem, żadnych body kitów i spoilerów. Charakterystyczne są „ boser-blick” znane jako „bad look”, usuwanie klamek i znaczków firmowych z karoserii. Modne stały się ostatnio felgi od Porsche, które dodatkowo zostają pochromowane i wypolerowane na lustro. Chromuje się również niektóre części nadwozia takie jak: listwy, ramki okien i lusterka. Modyfikacji poddawane są również silniki które są przeszczepiane z mocniejszych wersji modelu albo inne motory z grupy VW. Cała przestrzeń pod maska jest uporządkowana („ordnung muss sein”) oraz polakierowana ( często polerowana ). We wnętrzu jest przeważnie klatka i dwa kubełki obite skóra tak jak całe wnętrze.

Edytowane przez wojciech28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacji poddawane są również silniki które są przeszczepiane z mocniejszych wersji modelu albo inne motory z grupy VW

E no, za***ioza. Gdzie taki silnik można załatwic? I jeszcze jedno. Nie będzie miał gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec, fakt, dziewczyny są ważne, aczkolwiek nie wszyscy zmieniają je jak rękawiczki

.... zagalopowujesz się w tych nadinterpretacjach ..... Ciebie w wieku 18 lat interesowały kabelki ja miałem mniej skomplikowane zainteresowania :dance:

I nie był to brak argumentów tylko zastanowiłem się dlaczego uparłeś się tak na pojemność może jeszcze w automacie i w gazie

... nie uparłem się na żadną pojemność , zestawiłem tylko Twoje celowe jeżdżenie na benzynie słabszym silnikiem tylko po to żeby zaoszczędzić na cenie paliwa zamiast pociskać słusznej pojemności silnikiem na LPG

a o japońcu wspomniałem dlatego, że można wywnioskować z tego co napisałeś, że 1.6 to słaby motor więc mówię Ci, że 1.6 w Hondzie objedzie 4.0 LPG BMW automat...

.... znowu zaczynasz o wyścigach a ja mówię o codziennym życiu lolol

Osobiście widziałem na zawodach jak mała Honda objechała znacznie 850 w Pb.

Co w tym dziwnego że coś co waży 700kg ma lepszego sprinta niż coś co waży drugie tyle ....

Istotą tych rozważań jest coś innego .... kierowcy Hondy rozmawiając pytają się ile masz do 100kmh .... a kierowcy 4.0L BMW pytają ile masz do 200kmh :drunk:

Sory ale postawiłeś tezę o tym , że gaz to wiocha a sprowadziłeś dyskusję o tym że honda jest lepsza od BMW :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec, dobra, koniec tych rozmów :) Może faktycznie trochę zaczęliśmy rozmawiać o czymś innym niż założenie tego tematu...przepraszam za stwierdzenie, iż LPG jest wiejskie, zmieniam to stwierdzenie tylko na to, iż jestem przeciwnikiem gazu :) A kto chce to niech sobie LPG montuje - nie mój samochód, nie mój portfel, nie moje osiągi. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...