Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ja ******le co to za człowiek:) się ujawnił na forum..... masakra jakaś dlaczego co miesiąc jakiś filozof się znajdzie co obrazi kogoś tudzież skrzywdzi jego poglądy:):lol::drunk: jeśli kolego tak myślisz to dlaczego tego nie napisałeś na forum LPG!!!??? tam jest miejsce na takie pisanie!!! nie tutaj w tym temacie było pytanie o instalacje do e90uklon_bmw więc odpisaliśmy i kolega dowiedział się to co chciał!!! więc po co piszesz nie na temat!!! nie rozumiesz nazwy tematu? tu nikogo nie obchodzi że LPG do e36 w germanstajlu z m lusterkami i swapem byś nie założył!!! bo my to mamy w d... jeśli jeździsz 100km tygodniowo to spoko jeździj sobie na pb jak cię stać to spoko....lolol takich jak Ty tu się pokazuje na pęczki... i szybko kończą !!!!! jeśli obrażasz kogoś to nie licz się z oklaskami i owacjami na stojąco...:2bacik:lolol:bag: dobra kończe moją wypowiedź bo jestem wieśniakiem a to forum BMW a nie forum rolnictwa i agroturystyki( nie obrażając rolników)lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie trochę zaczęliśmy rozmawiać o czymś innym niż założenie tego tematu...przepraszam za stwierdzenie, iż LPG jest wiejskie, zmieniam to stwierdzenie tylko na to, iż jestem przeciwnikiem gazu

I tyle w temacie :drunk:

Nie rezygnuj z jazdy czymś mocnym tylko dlatego , że jesteś z jakichś tam względów ideologiczno-religijnych nie wiedzieć czemu przeciwnikiem gazu :)

Bryknij się czymś co ma 8 baniaków i 3-4 litry pojemności to zmienisz zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fak,taka dyskusja/kłótnia o gazie,a mnie tu nie było:4:,kolego,czemu nie zaakceptujesz jednej rzeczy,w dzisiejszych warunkach galopujących cen wszystkiego,każda zaoszczędzona złotówka,to duży plus, a nie wiocha,ale to zrozumiesz,jak pójdziesz na swoje,na auto może zarobiłeś,odkładając co ojciec odpalił za pomoc,na paliwo pewnie też daje za twoją prace,ale jakie masz inne wydatki?czynsz,prąd,gaz,szkoła,jedzenie,dzieci?ja chyba jestem jednym z większych przeciwnikiem gazu w BMW na forum,twierdze,że gaz jest do zapalniczek,a nawet dobre zapalniczki są na benzynę,ale rozumiem ,powtarzam,rozumiem ludzi zakładających gaz,i nawet nie pomyślałbym,aby kogoś obrazić w sposób,jaki ty to zrobiłeś, pojechałeś po bandzie stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciech- zapomniałeś dodać, że gaz szkodzi samochodom (nie silnikom tylko samochodom, a najbardziej tym które gazu nigdy nie miały)

Hmmm skoro jesteś taki hojny w stosunku do panów prezesów kampanii paliwowych to mogę liczyć na twoją hojność? Ot takie skromne głowiczki do sporta na ebayu wiszą od Screaming Eagla- jedyne 2000-2500$ Może uno piccolo prezento for uncle samo zło? Zaznaczam, że uczciwie pracuje po +- 40h/tyg(w branży pokrewnej do Twojego wykształcenia) odprowadzam podatki itd Biorę sobie nadgodzinki i zlecenia i zapewniam Cię, że stać mnie i na 2.8 i na 4.0 i na 5.7 w amerykańcu które pośpiesznie sprzedałem jakiś czas temu. Z tym tylko, że zapewne jak i większość tutaj osób nie lubi być ładowany w dupsko przesz "grubasów w garniakach" których pensje są pewnie takie, że kilku forumowiczów by musiało oddać swoje miesięczne zarobki.

Stać mnie na powiedzmy 5-8 letnią "3" z silniczkiem powiedzmy powyżej 2.0l. A mimo to jeźdżę 21letnią e30 nie taką już świeżą jak widać na zdjęciach w innym dziale. Dlaczego e30 w dodatku stara? Bo tak i wuj a docelowo bym chciał jeszcze starszą - wąska lampa. Do tego z rachitycznym 1.8 zasilanym a jakże by inaczej LPG

W imię czego mam napełniać kiesy jakichś kolesi?

Jesteś taki och i ach? Wypunktować Cię?

Ile paliwa przepalasz w miesiącu ?

Ile km robisz w ciągu miesiąca, 1-2kkm możesz się machnąć

Masz katalizator (sprawny) w samochodzie?

Masz radio w samochodzie?

Płacisz abonament radiowo telewizyjny - bo masz taki obowiązek(nie wiedziałeś?)

Masz oryginalne płyty CD w odtwarzaczu?

Zapłaciłeś ZAiKS za "empe trójki" nagrane na płytach?

Używasz licencyjnego softu w nawigacji ?

Nie tak bardzo młodszy np ode mnie jesteś ale pieprzysz bzdury jak mało który. I nie pisze tego bo sam jeżdżę na lpg. Wiesz życie bywa baaardzooooo przewrotne i dzisiaj piszesz że to wiocha e90 na lpg a jutro możesz być zmuszony do sprzedaży swojej zabawki i pojutrze będziesz śmigał cieniasem 700.

Także wiesz jak jest...

To tak jakbyś dywagował na temat odwiecznej wyższości benzyniaków nad dieslami mówiąc że traktory i ruskie czołgi są na ropę

p.s

nie wiem czy dajesz sobie sprawę z tego, że lpg na zachodzie jest bardzo uznawanym paliwem (Belgia Holandia) głownie za swoją ekologiczność. Skoro zajmujesz się elektroniką to powinieneś doskonale sobie zdawać sprawę z tego że każdy komp do sekwencji daje takie możliwości regulacyjne zwykłemu zjadaczowi chleba jakich nie daje żadna jednostka ECU w seryjnym samochodzie- śmiem wysunąć delikatne stwierdzenie że przy odrobinie dobrej woli i chęci pojedziesz na sekwencji lepiej niż na Twoim ukochanym PB...

p.p.s

Twoje porównanie lekkiej cienkoblaszkowej hondy do 850 jest jak by to delikatnie ująć... "Mocno nie trafione", na krótkim dystansie nie ścigają się moce a momenty i masy. Masz jednocześnie świadomość że pod górkę objedzie Cię większość ciągników siodłowych solo? Nie wspominając że ta japońska jednostka musi być "ciut" grzebnięta. Zobacz jak jest zrobiona np civic i jakie fajne efekty zachodzą przy podnoszeniu/opuszczaniu szyby przy otwartych drzwiach.:lol:

Masakra że ktoś zdaje się nie głupi takie głupoty pisze

Edytowane przez _Wujek samo Zło_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się pośmiałam :lol: Nie wiedziałam, że mamy taki interesujący temat na forum, dopiero mąż musiał mnie uświadomić lolol

Ja to dopiero jestem wieśniaczką, bo jeżdzę corsą 1.4i oczywiście z LPG,co bo by było taniej, bo prawie codziennie do pracy śmigam 40km. Ale tak jak już pisali moi przedmówcy; gdy czlowiek zakłada rodzinę sprawy lansu idą na boczny tor. Ot chciało się dorosłości ;)

Mordulca beemka nie traci na wartości tylko dlatego, że ma LPG, jest taniej, ekonomiczniej, a i radość z jazdy również jest.Nie zamieniłabym tego auta na e36 328i ( choćby mi dopłacali ;) ). Dzięki temu możemy zbierać na inne potrzeby, które pojawiąja się, gdy zakłada się rodzine oraz na wymarzone auto jakim jest e31:bmwsexemofg3: i uwierz mi, że tam również założymy gaz. Bo sory, ale wole podejeżdzać e31 840i po LPG i jeździć nią normalnie, niż korzystać tylko w niedziele do kościoła, a to i też tylko w lecie :D Nie po to człowiek zbiera na auto, aby stało w garażu. Może ktoś też kupił tą e90, dzięki latom wyrzeczeń i wydanawaniem pieniędzy w rozsądny sposób.

Co do wyścigów .... bez komentarza, bo jak mówi znane przysłowie " nie pomoże koni kupa, gdy kierowca ****".

Edytowane przez Pola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu się z tobą nie zgodzę,e24 wstawił bym w garaż przykrył pierzyną i wyciągał tylko w ciepłe dni,oczywiście tylko na dojazdy do kościoła :lol:

O co tu się spierać? Jedni wolą dużą pojemność z gazem, drudzy 1.6 na czystokrwistej benzynie, inni preferują diesle, a jeszcze inni lusterka M3 w sedanie i brewki na lampach (nazywając to German Stajlem) ;)

zapomniałeś jeszcze dodać o czerwonych kierunkach w liczniku :bag::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się z tobą nie zgodzę,e24 wstawił bym w garaż przykrył pierzyną i wyciągał tylko w ciepłe dni,oczywiście tylko na dojazdy do kościoła

Każdy ma swój sposób na używanie auta, ja planuje cieszyć sie jazdą na codzień, nie tylko w niedziele :D A na używanie 840i z Pb po prostu mnie nie stać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czechu, jedyny porządku, który "nie nyguje innych"...może i to racja co napisałeś, aczkolwiek aktualnie nie jestem zwolennikiem gazu :P

kolego to ze nie jesteś zwolennikiem gazu to twoja sprawa ale nie musisz kogoś obrażać z tego co tu wypisujesz to wydaje mi się ze trochę dzieciak jesteś i jeszcze dobrze nie poznałeś życia jak będziesz miał rodzinę i będziesz musiał dojechać do pracy to szybko poznasz plusy gazu a powie tobie ze dobra sekwencja nie jest wcale zła pod warunkiem ze założy ją tobie ktoś kto się zna na robocie i nie wstawi ci żadnych hinskich części ja nie mam gazu ale myślę ze niebawem będę musiał wstawić bo ceny paliw idą masakrycznie do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....no to pojechane...

i strzały umilkły :4:

"strzały" umilkły, ponieważ zrozumiałem, że nie powinienem nikogo obrażać i za to przepraszam. A swoje e36 traktuje jak zabawkę, stoi zawsze czysta i wypucowana, a jako auta na co dzień używam Zafiry 2.0 DTI i to też nie jest tak, że tam nie tankuje :) Rodziny nie mam i raczej długo nie będę miał, ponieważ jako priorytet stawiam wykształcenie i nie chodzi mi o to, że ten kto już jako młody miał rodzinę był niewykształcony, aczkolwiek ucząc się i mając rodzinę jest na pewno ciężko, dlatego oszczędzę sobie niepotrzebnego trudu :) Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"strzały" umilkły, ponieważ zrozumiałem, że nie powinienem nikogo obrażać i za to przepraszam. A swoje e36 traktuje jak zabawkę, stoi zawsze czysta i wypucowana, a jako auta na co dzień używam Zafiry 2.0 DTI i to też nie jest tak, że tam nie tankuje Rodziny nie mam i raczej długo nie będę miał, ponieważ jako priorytet stawiam wykształcenie i nie chodzi mi o to, że ten kto już jako młody miał rodzinę był niewykształcony, aczkolwiek ucząc się i mając rodzinę jest na pewno ciężko, dlatego oszczędzę sobie niepotrzebnego trudu Pozdrawiam !

A widzisz i bylo trzeba tak od razu. Jak jezdzisz ropniakiem na codzien to jest druga strona medalu, ze gaz tez nie zawsze sie oplaca montowac. Nie jezdzisz duzo, to Ci po kieszeni nie wali, jak bedziesz musial dziennie walnac 50 kilometrow po miescie to od razu zmienisz zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...