Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam czasem lubię chodzić w dresach ha ha atak poważnie to tacy ludzie wyrabiają na reklamę kupi taki BMW i się wozi a potem idzie fama ze kierowcy naszej ulubionej marki to buraki bez kultury trzeba by było coś z tym zrobić ale co :sad:zamieszczanie takich elikwentów na na you tubie to ne zły pomysł ale czy to wystarczypytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucanie tych fot bedzie miało tez ujemne skutki, w jednym miejscu bedzie pełno zdjec buraków i ich zachowań w BMW , duzo osob nie przyjmie tego tak jak bysmy chcieli tylko bedzie to wodą na młyn aby głosniej krzyczec " Bolid mlodziezy wiejskiej " ... takie moje odczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos w Listopadzie mialem okazje zobaczyc bordowa e30 krecaca baczki na parkkingu Carrefour'a na Hallera. Cos kolo godziny 14.

Jak dla mnie to nie ma problemu bo sam tez nieraz pokręce na parkingu. Ale robie to albo późnym wieczorem albo w miejscu gdzie miejsca parkingowe zarasta trawa....

Problem polega na tym, że większość takich zachowań mozna zobaczyć w "tłoku" aut i przy dużej liczbie pieszych - jak lans to przy wszystkich.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest tylko jedno . Czy jak taki delikfent zobaczy przez przypadek tu fotke swojego auta i tablicy to się zaloguje i zacznie wypisywac jekies obelgi jakie to wielki .... i zrobi się wielki śmietnik na spokojnym forum.

Wiem bedzie banowany ale co za problem sie zalogowac jakos inaczej i tak w koło macieja. No ale to już życie pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha-ha ha. Mogę spokojnie "fisiować" bez obaw o ujrzenie swojej tablicy w tym dziale :4:

...w sobotę na Ozimskiej w Opolu przez całą długość aż do wylotu na obwodnicę baaardzo chciało się ze mną ścigać jakieś gówniane kopcące jak traktor na zimnym silniku berlingo czy jakiś inny blaszany dostawczak :drool:. Podjazd i przygazówka podjazd i przygazówka - myślałem że ma jakieś problemy z silnikiem, ale dwa razy zajechał mi bezczelnie, drogę miałem ochotę się podstawić i drzwi kierowcy sobie za sponsorować. Na wylocie z miasta bucik bucik zielone opony się kręcą dym z rury wali - myślę no jedź jedź mnie się nie spieszy aż tak bardzo szczególnie że fajną płytę ostatnio sobie zapuszczam w aucie.

Wczoraj również na Ozimskiej "miszczu prostej" się objawił, mercedes jakiś nowy w qp na blachach DW. Kierunki - a co to? Lusterka a po co, pasy wyznaczone -chyba dla innych bo on jechał sobie takim wężykiem jak mu się podobało- ani wyprzedzić takiego wszyscy za jednym samochodem który majestatycznie od linii do linii sobie sunie... Dojazd do skrzyżowania i co dalej- zabłądził biedak w wielkim mieście Opolu. I dalej ani minąć ani wyprzedzić bo stanął i się zastanawia na dwóch pasach...

Buractwa nie definiuje marka auta tylko zawartość "ludzka" pojazdu...

e30 to już powoli youngtimery wiec ich era jako dresowozy umiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to ten tego

ale coś mie siem pogłowie kołacze że materiały foto/video są materiałami uznawanymi przez Policję jako podstawę do ukarania sprawcy-wiec dokumentowanie i np przekazywanie takich materiałów policji jest in plus dla normalnych użytkowników dróg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to u nas burmistrzowi zrobili z 5 fotek.. i co...... ***** dostał raz pouczenie..a parkował gdzie się dało czy to na chodniku za znakiem zakazu czy to na miejscu dla inwalidy.. ale nie jeździ BMW tylko Citroenem ale mniejsza o to czym ważne że takie sytuacje się zdążają!!! i powinny zostać namierzone .. nie powiem że bączki po 22 na parkingu się nie zdarzyły , bo się zdarzyło pare razy.... ale nie żeby maniane jakąś odpierdzielać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie ma problemu bo sam tez nieraz pokręce na parkingu. Ale robie to albo późnym wieczorem albo w miejscu gdzie miejsca parkingowe zarasta trawa....

Problem polega na tym, że większość takich zachowań mozna zobaczyć w "tłoku" aut i przy dużej liczbie pieszych - jak lans to przy wszystkich.....

fajnie fajnie a mi szkoda fury happy_bmwhappy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to u nas burmistrzowi zrobili z 5 fotek.. i co...... ***** dostał raz pouczenie..a parkował gdzie się dało czy to na chodniku za znakiem zakazu czy to na miejscu dla inwalidy.. ale nie jeździ BMW tylko Citroenem ale mniejsza o to czym ważne że takie sytuacje się zdążają!!! i powinny zostać namierzone .. nie powiem że bączki po 22 na parkingu się nie zdarzyły , bo się zdarzyło pare razy.... ale nie żeby maniane jakąś odpierdzielać..

No to może sam go ukarasz kilkoma karnymi utasami lolol, może pajac zajaży , u nas też jest kilku szybszych i wścieklejszych , jak i wszędzie , ja myślę ,że na Youtube można puszczać filmiki z buractwem , a tak poważnie to przydał by się jakiś taki profil anonimowy gdzie każdy by mógł wklejać foty , bo faktycznie mogą być egzemy na furach jak taki delikwemt ujrzy swoje zdjęcie z podpuisem burol i arogant :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może sam go ukarasz kilkoma karnymi utasami lolol, może pajac zajaży , u nas też jest kilku szybszych i wścieklejszych , jak i wszędzie , ja myślę ,że na Youtube można puszczać filmiki z buractwem , a tak poważnie to przydał by się jakiś taki profil anonimowy gdzie każdy by mógł wklejać foty , bo faktycznie mogą być egzemy na furach jak taki delikwemt ujrzy swoje zdjęcie z podpuisem burol i arogant :cry:

Widziałem jednego u was w Namysłowie na rondzie w srebnej e30 prawdziwy drifter<bmw_1> mało nie za haczył o corse:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że zaczyna się temat rzeka... niestety ludzie reaguja na nasze auta tak a nie inaczej bo DRESY robią wszystko żeby BMW kojarzyło sie jak najgorzej choc coraz częściej widać ich też w VW.

Chamstwo na drogach było jest i będzie my tego nie zmienimy, tyczy się to wszystkich dużych i małych taka jest prawda tylko że jedni mówią na drugich. Co do wklejania fotek piratow to średnio widze takie cos potem może okazac sie że nasza fura stoi na czterech flakach albo ma falbanki na lakierze od klucza jakiegoś dresa ktory czuje sie skrzywdzony i oskarżany na forum przeciesz on nic takiego nie zrobił to nie jego wina ze ludzie chodza po ulicach jak on w tym czasie wykonuje swoj prywatny rajd i łamie wszystki przepisy...

Proszę bardzo jak się obawiasz o swoje życie , możemy utworzyć konto na forum pod wezwaniem Gala Anonima i wystarczy podesłać do admina PW i się wklei do tematu przez anonimowe konto i po sprawie.

wrzucanie tych fot bedzie miało tez ujemne skutki, w jednym miejscu bedzie pełno zdjec buraków i ich zachowań w BMW , duzo osob nie przyjmie tego tak jak bysmy chcieli tylko bedzie to wodą na młyn aby głosniej krzyczec " Bolid mlodziezy wiejskiej " ... takie moje odczucie

Bez przesady .... na górze masz jak wół napisane BURAKI W BMW = wiocha na drodze to jaki to może mieć pozytywny wydźwięk z naszej strony .... niewidomy by zauważył , że nie kręcą nas takie wieśniackie zachowania na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo jak się obawiasz o swoje życie , możemy utworzyć konto na forum pod wezwaniem Gala Anonima i wystarczy podesłać do admina PW i się wklei do tematu przez anonimowe konto i po sprawie

Ja nie boje sie o życie tylko pisze co myśle każdy chyba ma jakieś zdanie. Fotka np idiotycznie zaparkowanego auta mowi wszystko i OK, ale jak spotkasz pirata na drodze to co zrobisz mu foto na swiatłach i dasz opis jaki to on BURAK ?? W ten sposób można oczernic wszystkich ciebie mnie i innych potem bedzie slowo przeciw slowu. Chyba ze bedziesz jechac za kimś i go nagrywać, ale to w wiekszosci bedzie prowadzilo do tego ze sam go goniac zlamiesz przepisy i wyjdziesz na buraka.

Pamietaj z burakiem nie wygrasz bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie boje sie o życie tylko pisze co myśle każdy chyba ma jakieś zdanie. Fotka np idiotycznie zaparkowanego auta mowi wszystko i OK, ale jak spotkasz pirata na drodze to co zrobisz mu foto na swiatłach i dasz opis jaki to on BURAK ?? W ten sposób można oczernic wszystkich ciebie mnie i innych potem bedzie slowo przeciw slowu. Chyba ze bedziesz jechac za kimś i go nagrywać, ale to w wiekszosci bedzie prowadzilo do tego ze sam go goniac zlamiesz przepisy i wyjdziesz na buraka.

Pamietaj z burakiem nie wygrasz bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem.

I po to jest forum żeby każdy mógł się wypowiedzieć :drunk:

Z tym ściganiem to nie chodzi o to ale jeśli faktycznie widzisz wiochę nawet ********* zaparkowane auto to coś z tym trzeba zrobić bo to się staje istną plagą , więc zacznijmy na dobry początek ze zdjęciami Beemek zaparkowanymi na pełnego partyzanta.

Ale z pełnym opisem , czyli Fotka + Miejsce + Czas i oczywiście numer blach zapisany tekstowo w poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...