Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego ja mam 65a i do benzyny wystarczy :) jak założysz 100a to i tak alternator tego nie naładuje chyba,że założysz większej mocy :) Po co 100a pchać jak i tak to nic nie da i jeszcze tyle płacić za 100a lepiej kup 62 lub 65 ale porządny np bosch czy centa futura :) chyba że masz granie na kablach jak moje palce i wzmacniacz taki że szyba pęka to zmień alternator i wsadzaj 100a jak wejdzie hehe <bmw>

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci Georgii powiem tak - u siebie 2.2 benzyna, pogrzewane fotele, tv, odpalanie na światłach za każdym razem - polska Loxa 100Ah, i siostry 2.0 benzyna, bez jakis tam bajerów, głównie siostra do pracy ok 6 km w jedną stronę + sporo miasta, koreańska Magma 95Ah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci Georgii powiem tak - u siebie 2.2 benzyna, pogrzewane fotele, tv, odpalanie na światłach za każdym razem - polska Loxa 100Ah, i siostry 2.0 benzyna, bez jakis tam bajerów, głównie siostra do pracy ok 6 km w jedną stronę + sporo miasta, koreańska Magma 95Ah.

to ja sie pod tym tylko podpisze... co prawda ja mam e46 na dosc mocnym wyposarzeniu i tez mam 100Ah... i nie mam problemow- zawsze jest doladowany i jeszcze mnie nie zawiodl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Nie będę pisał nowego tematu, bo też chcę kupić nowy akumulator tyle tylko, że do 525tds. Aktualnie siedzi 92ah 900 i widać, że jest już dość stary i wysłużony. No i dziś mi nie odpalił po jednym dniu stania. Moje pytanie: czy kupić nowy akumulator z takimi samymi parametrami czy może do 525tdsa idzie inny niż ten co teraz posiadam?? pytanie_bmw bmw posiada chyba w miarę wyposażenie takie jak wielofunkcyjna kiera, bi-xenon, telefon, 4 el. szyby i szyberdach, ogrzewanie postojowe i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Akumulator kupiony centra future 100ah 900. Taki był podany w książce do tego modelu. 95ah nie ma future. Auto po ponad tygodniu stania na dworze bez odpalania po podłączeniu nowego akumulatora zapalił niemal na strzał co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, byłem pewien że po takim czasie stania na mrozie raczej bedzie problem z odpaleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...