Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Firma podkreśla, że prawdopodobieństwo pojawienia się tej usterki jest bardzo małe, ale zdecydowała się na skontrolowanie wszystkich samochodów, w których może ona wystąpić - ok. 290 tys. w Niemczech i 1,3 miliona na całym świecie.

Takie akcje serwisowe to normalna sprawa, dotyka to co roku większośc marek. I VW i Volvo i jak pewnie każdy słyszał Toyotę. Jak dla mnie ważne jest, że firmy mówią o tym wprost i nie ukrywają tego. Bo wiem o kilku akcjach które były "utajnione"...Z mojej strony mogę tylko dodac, że moim zdaniem na prawdziwy szacunek zasługuje Toyota. Akcja rządu amerykańskiego, ukierunkowana na uratowanie GM który chylił się ku upadłości - mam na myśli biednych amerykanów którzy zabijali się poprzez niekontrolowane przyśpieszanie aut marki Toyota. Jedna wielka bzdura wyssana z palca. Ogromna nagonka w mediach, główny prezes wezwany przez oblicze Kongresu USA, szykany, itd. Toyota wydała mnóstwo kasy by sprawdzic KILKANAŚCIE milionów aut. Wynik - w ani jednym egzemplarzu nie potwierdzono wystąpienia usterki. Ktoś słyszał o tym, że koncern został oficjalnie oczyszczony z zarzutów? Bo o ile na początku była ogromna nagonka połączoną z reklamami GM typu "Oddaj nam swoją Toyotę, dostaniesz dwa nowe, amerykańskie auta a zapłacisz tylko za jedno", to o zakończeniu sprawy ktoś wogóle słyszał ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzwonilem do serwisu. Wszystkie, podkreslam WSZYSTKIE BMW serii 5 i 6 po 2003r. moga miec ta usterke. U mnie wygladalo to tak, ze zadzwonilem do serwisu, podalem nr vin i sprawdzono, czy dany model jest objety akcja czy nie. Tak sie sklada, ze akurat moj egzemplarz jest objety akcja, wiec wybieram sie do serwisu w kwietniu, bo wtedy do serwisow przyslane zostana czesci.

To czy z drugiej reki czy nie, nie ma znaczenia, jesli akurat dany egzemplarz jest objety, usterka zostanie usunieta. Z tym ze w takim przypadku lepiej zadzwonic samemu, niz czekac az zadzwonia z serwisu, bo nie wiem czy w ogole jest taka mozliwosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...