Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich dobiłem wczoraj klime bo miałem mało gazu już od kupienia auta nie nabijałem bo działała,problem polega na tym iż juz nie działa:):):) Sprawdzałem czujnik ciśnienia klimatyzacji i okazało sie że nie działa bo nie załanczał sprężarki dałem na krótko i sprężarka sie załączyła ale to było wczoraj:) Dzisiaj chciałem znowu na krótko ją włączyć i nie załączyło sprężarki nie mam pojęcia co może być przyczyną,gaz jest bo na zaworku sprawdzałem i jest wentylator na krótko chodzi.Kontrolki na panelu sie świecą że klima załączona a nie działa.Panel z klimy ten niby manualny klimatronic prosze o pomoc co może być.

Edytowane przez Pitbull810614
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik wymieniony i dalej klima nie działa:( Dałem napięcie z akumulatora na kompresor i kompresor sie załancza tylko że chłodu z nawiewów dalej nie ma nawet jak kompresor chodzi nie wiem gdzie szukać przyczyny.Gaz wykluczam bo jak przez ponad 2 lata był tylko go było mało no to raczej nieszczelności nie ma została dobita i raczej gaz jest.Czujnik temperatury zewnętrznej jest sprawny dajcie jakieś pomysły bo nie wiem co robic:help::help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się na klimie nie znam ale w układzie klimatyzacji mamy trochę więcej urządzeń niż czujnik ciśnienia i sprężarka, np. zawór rozprężny. Ja bym tak tej sprężarki na ostro nie podłączał bo może być tak że pomimo włączania klimy sterownik klimy nie włącza sprężarki z jakiegoś ważnego powodu, ty na ostro a tu dup dup dup....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat uważam za zamknięty problem polegał na braku czynnika :) Nabiłem i wszystko poszło w atmosfere:) Dziwne bo przed nabiciem było 400g czynnika a jak nabili ją do końca to sie gdzieś rozszczelniła na sprawdzaniu im wyszło że jest szczelna musze azoten sprawdzic i usunąć usterke dzieki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...