Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent;e39 530D

motor;M57D30

rok;1998

typ;Touring

problem polega na tym że pilot do centralnego działa słabo albo nieraz nie chce załapać dopiero po staniu przy aucie i naciskaniu na przycisk przez ok 30sek do minuty załapie!!

nieraz łapie ładnie ok 10 metrów, to jest ładnie jeśli tak można nazwać!! nieraz siara jak stoisz i naciskasz przycisk to zamykam z kluczyka:)

dodam że miałem tego dość a więc wymieniłem baterie w magnolii u takiego gościa co klucze dorabia!! ale generalnie bateria nowa i dalej to samo....................

co to może być??

w poprzedniej e39 łapał mi z 50m albo nawet z 100m!! więc wiem jak powinien łapać pilot w e39:) ale niewiem dlaczego łapie jak łapie:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty wszystkie mity już u mnie sprawdzone........... wiesz śpieszy ci się chcesz zamknąć furaka a tu d... nie da się a jesteś 5 metrów od auta i wracać się nie chce.... i wtedy przykładam gdzie się da tzn głowa uszy broda policzek nos oko i to chyba wszystkie miejsca .. i nieraz zadziała ale nieraz nie, choć większość przypadków to nie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem w E46. Co prawda u mnie na szczęście pomogła wymiana akumulatorka w kluczyku ale na róznych forach sugerowali mi właśnie odbiornik/ antenę o której pisał Dirty lub moduł komfortu który też lubi się wysypać. Przycisk zamykania/ otwierania w środku, na konsoli (nie w kluczyku) działa bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu miałem tak w e39 w kluczyku zwykła bateria nie akumulatorek wymieniłem na nową baterię energizer alkaliczną i problem znikł...

Też słabo mi łapał kluczyk albo czasem wcale...

Wymienić trzeba szybko i nie przyciskać żadnego przycisku na pilocie w czasie wymiany to nie będziesz musiał go ponownie kodować...

Zegarmistrz zrobił to w 10sekund poprosiłem tylko o dobrą alkaliczną bateryjkę.

Zacząłbym od tego...

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Forest, ale to jest oryginał, Dyziu napisał, że to dokładka, a to zupełnie inny temat. Nie wiadomo, czy dokładka jest zespolona z modułem i jeśli nie, to nia ma na to wpływu.

Edytowane przez tomasso12
Niewwłaściwa opinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk zamykania/ otwierania w środku, na konsoli (nie w kluczyku) działa bez problemu?

tak działa bez problemów

Dyziu napisał, że to dokładka, a to zupełnie inny temat. Nie wiadomo, czy dokładka jest zespolona z modułem i jeśli nie, to nia ma na to wpływu.

hola hola gdzie ja napisałem że to dokładka??? napisem że miałem to samo w e34 ale tam był dokładany pilot!!1 a tu mam ori 2i pół pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a dodam że wszystkie piloty a mam chyba ze 2 albo 3 tak samo chodzą

Skoro wszystkie tak samo działają to z natury szukał bym problemu gdzie indziej, moduł komfortu znajduje się nad nogami pasażera. On steruje praktycznie wszystkim co z elektryką w tym aucie czyli komp, lusterka.szyby,centralny wycieraczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój łapie z bardzo daleka, spokojnie siedzę w domu, zaczyna padać deszcz, biorę kluczyk, wciskam zamykanie i nie musze wychodzić szyb zamykać. Ale kumpel z Bergen był u mnie parę dni temu prawie nową serią 3 (2010r, 30tyś.km przebiegu, jeszcze nawet hamulce bez rdzy) dał za nią 350tyś.kr a pilocik działa może z 10m. Czemu to tak, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...