Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje porady na temat regulatora napiecia do e39 523 alternator bosch koszt nowego firmy bosch to koszt 600 zł. czy ktoś z was zakładał i uzytkuje jakis zamiennik ?? dostepne są tylko dwa rodzaje bosch i autostarter koszt tego to 100 zł - nie wiem co to jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie skończył sie regulator , a ja nie pisałem że chce wymienić cały alternator tylko sam regulator :) a cena 600 zł. obejmuje sam regulator napiecia za boscha... teraz pytanie czy jesli założe zamiennik to bedzie on działał prawidłowo skoro kosztuje on tylko 100 zł. a bosch prawie 600 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co szukałem pytałem i dostepne są tylko dwa rodzaje nic wiecej nie ma wiec albo bosch za 600 zł. albo ten autostarter za 100 ale nie mam przekonania do tego no name :) pytam bo może ktoś już wymieniał na zamiennik... jesli nie to bede musiał łyknąć boscha tylko troche boli ta suma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł- nie osłabiaj mnie.

Gdzie szukałeś?Gdzie pytałeś? Jeśli w jednym tylko sklepie to coś kiepski to sklep.

Odradzam zamiennik firmy TOPRAN(badziewie straszne)

Jeśli myślisz nad wydaniem 600 PLN na tylko sam regulator napięcia to przemyśl to jeszcze raz bo regenerowane alternatory stoją właśnie w tych kwotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem w intercarsie , dacolu , fota i wszyscy mówili że sa tylko dwa rodzaje o czywiscie nie spieram sie z tobą i nie twierdze ze nie ma innych mówie tylko to co mi powiedzieli :) a co do regenerowanych alternatroów zgadza sie koszt takiego to ok 700 zł. ale czesci które są zastosowane w takim alternatorze są własnie na tanich zamiennikach opieram sie tutaj na firmie lauber mozna sobie sprawdzic na stronie intercasu z czago składa sie taki alternator... nawet na allegro jest tylko jedna szt. takiego regulatora własnie firmy autostarter...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam elektryka który zawsze ładuje takie tanie podróby, czasami koszt takiego regulatora wynosi nawet 40zł i powiem Ci, że jeszcze nie spotkałem się żeby wrócił klient z reklamacją...

hmm czyli może jednak zaryzykować... pomysle jeszcze do poniedziałku mam czas troche sie obawiam że bedzie lipa no ale skoro mówisz że jeszcze sie nie zdarzyło żeby coś padło to jest szansa że bedzie smigać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...