Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Co warto założyć na przód jakiej firmy bo już głupi jestem i nie wiem co wybrać żeby sie znowu nie pokrzywiło ??

Myślałem nad ATE power disk , Bosch , Zimmerman , oryginał BMW i chyba te najbardziej do mnie przemawiają :) macie jakieś sprawdzone konfiguracje tarcza + klocek ??

Edytowane przez pawel83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie swoich doświadczeń moge powiedzieć, że najlepszym rozwiązaniem są orginały (tarcza + klocek) cena jest troche "zaporowa" dlatego ostatnio u siebie założyłem tarcze Mikody + klocki Textar po przejechaniu ok 2kkm zero bicia i co najwazniesze nie piszczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Mikody power disc i jest ok,co do klocków,to akurat mam badziewne,bo strasznie pylą,ale nie piszczę.

Bromba masz na mysli Mikoda GT ?? te wiercone i nacinane ?? Właśnie też o nich myśłałem i zastanawiam sie nad ich zakupem :)

Co do oryginałów to jesli chodzi o tarcze to mają akurat w dobrej cenie bo za sztuke 202 zł więc raczej nie ma sie co zastanawiać ale klocki to już koszt 300 zl. :)

Edytowane przez pawel83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie 202 zł za oryginał to bardzo dobra cena więc wezme tarcze z oryginału chyba , co do ate to myślę jeszcze nad power disc są w cenie ok 420 zł za 2 szt więc podobnie do oryginału ale oryginał jakoś bardziej do mnie przemawia zwłaszcza że jest w takiej cenie :) co do klocków to myślałem nad ate lub bosch bo 300 za klocki to za dużo ;) hmm z ferodo nie miałem jeszcze styczności , a co do zapylonych felg to w sumie mi nie przeszkadza za bardzo bo i tak myje furmanke przynajmniej raz na tydzień :) Sam już nie wiem co kupić bo jak znowu sie pogną tarcze ti mnie coś trafi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam na tarczach Zimmerman, zaś klocki Brembo (polecam ten zestaw), nie jest najtańszy, ale dobry, trzy lata w różnych sytuacjach i jak na razie tarcze nie biją, klocki mocno nie pylą . Boscha nie polecam, strasznie piszczą na rozgrzanych hamulcach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no właśnie czytałem troche opinii na temat zimmerman i niestety ludzie mówią że tez sie już spier....y ale to wszystko chyba zależy jak sie trafi :) waham sie pomiedzy ATE power disc + klocki ATE a oryginałem BMW tarcze + klocki ?? może właśnie ate... Zorientuje sie jeszcze cenowo jak to wygląda i zamawiam jdne z tych dwóch :) ale raczej oryginał BMW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i **** !!! temat tarcz i klocków musi poczekać do przyszłego miesiąca bo zamówiłem właśnie pompe paliwa pierburga za kilka stówek :) wiec hamulce czekają na przyszły miesiąc :) ale tak czy siak dzieki wszystkim za info... Zdecyduje sia na oryginalne tarcze + klocki ATE jeśli do przyszłego miesiąca nie podrożeją do tych 330 zł za sztuke ;) a jesli nie to wruce w komplecie ATE power disc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wytrzymały 10 tyś to nie są złe jakby sie miały pogiąć to zrobiły by to dużo wcześniej :) wiem że ate to jest bardzo dobra firma ale ostatnio jakoś wszystko sie zeszmaciło w sensie jakości części... Dlatego tak ciężko sie na coś zdecydować ;) no ale na coś wkońcu trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam oryginalne tarcze BMW i klocki TRW na przodzie....

na tyle mam tarcze ori BMW a klocki też TRW

auto mam od roku nie zauważyłem zużycia prawie wcale. dodam że nieraz latam ponad 200km/h (oczywiście po niemieckich autostradach) i klocki są w bardzo dobrym stanie.....

i dodam też że już kupiłem auto z tą konfiguracją i zrobiłem już ponad 15tyś km..... prawie nic nie pylą, nie piszczą,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wkońcu zamówiłem tarcze + klocki Bosch :) bo już sie nie da jezdzić ;) bo były w dobrej cenie mam nadzieje że bedą ok... Jutro powinny być wiec zamontuje je jutro i przy okazij wymienie też pompe paliwa... Dam znać jak bedą sie sprawowały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakiej podstawie tak mówisz?

Ja sprzedaję i tarcze i klocki tej firmy już parę lat i jakoś mi się nie zdarzyło reklamować.

Z czystym sumieniem mogę polecić.

A no na tekiej że dużo ludzi przyjezdza z reklamacją bo bije im kierownica przy hamowaniu... Po zatym ja nie mam zamiaru sie tutaj kłócić tylko wyraziłem swoje zdanie i mówie to co widze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...