Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

mam następujący problem z autkiem, nie jedyny, mianowicie telepie autem tak jakbym ruszał z 4ki, nasila się to w korkach bądz po intensywniejszej jeżdzie kiedy dodaje więcej gazu problem ustępuje. Domyślam się to początek końca sprzęgła albo jakiegoś jego komponentu, pytanie moje takie co jest do wymiany, za czym mam zacząć sie rozglądać, ewentualnie co polecacie i jaki powinien być tego koszt, dodam że sprzęgło się nie ślizga jak dodam gazu i gwałtownie puszczam sprzęgło to łapie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czyli to nie musi być sprzęgło? z tym że problem się pogłębia po rozgrzaniu/intensywnej jezdzie, albo w korach, w ogóle kapryśna ona jest ostatnio, wypada którys cylinder i to też po zagrzaniu dopiero wystepuje, więcej gazu dodaje i pomaga a czasem taka zamulona na nie wiadomo ilu cylindrach się toczy ociężale... może to jakis związek ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym chciał bez gazu ruszyć to trzęsie
jesli tylko przy ruszaniu to raczej stawiałbym na sprzęgło, docisk zwichrowany? Jak wypada któryś baniak przy mocno nagrzanym spróbuj podmienić wszystkie cewki, albo każdą po kolei. Świece zmieniałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wymieniałem, świece ngk mają jakieś 4- 5tys, lpg brak, więc nie jest żle, te cewki podmienię i zobaczę wtedy, a jeśli chodzi o drganie to też bym obstawiał ten docisk, mogę tylko to wymienić, czy jest szansa że reszta jest ok czy musze cały zestaw wymieniać, pytam bo tego jeszcze nie miałem okazji robic, no i jak z kosztami? czego się spodziewać?

aha no i jeszcze pytanko takie czy cewki z 323 bedą ok na podmiankę ? bo do takich mam dostep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od cewek jak masz dostęp bo najtaniej potem poduchy jeżeli jesteś pewien braku nieszczelności na dolocie na koniec zostaw sobie zmartwienie sprzęgłem dwumasem bo tutaj koszty już duże ja za komplet dwumas i sprzęgło saksa chyba dawałem 2,5 tyś jakieś 3-4 lata temu teraz to niewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pionie idealnie, akurat to jest ok, visko, pompa z metalowym wirnikiem, termostat, chłodnica, płyn wszystko nie tak dawno wymieniane, z tym kompem to nie tak łatwo we Wrocku ciężko z tym mało kto potrafi sie połączyć, umawiałem się z kolegą grzesiek2304 ale ciągle cos mi wypada, trzeba będzie podjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...