Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

moim zyciowym rekordem jest zamkniecie 250 w audi TT quattro 1,8 225KM na A4 do Gliwic

to bylo kiedys teraz nowa A6 3,0 tdi quattro z 2004 u naszych sasiadow niemcow jechalem do berlina na lotnisko odwiesc Bossa na wakacje 250 prawdziwa rakieta po zmianie sowtu

Obecnie czekam na zrobienie Z4 3,0 231Km tym narazie tylko 180mialem okazje bo ma przekladnie walnieta i balem sie wiecej

Popatrz popatrz 732, tu twoja żona, na wiecej niż 250 to ja ci chyba nie pozwolę, bo osiwieję ze strachu w 5 minut .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od początku mojej motoryzacji:

- od polskiego BMW czyli Fiata 126p :mrgreen: na maxa z niego wycisnąłem 135km/h był po lekkim tuningu silnika

- Tico 160km/h zamknięty licznik (wersja standard!!!)

- kumpla <bmw> E30 po komlpetnym tuningu Ac Schnitzera coś ok 220KM 250km/h (blokada) w Holandii

- oplem Omegą B 2.0 16v 200km/h

- Golfem IV quattro 220KM 240km/h

- <bmw> E36-tką M40 205km/h i nic więcej kilka razy próbowałem i 205km/h to już max

I to by było na tyle

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był też golf rallye g60 z napędem na cztery kola jak dobrze pamiętam to wyprodukowano ich okolo 5000 szt i to ze względu na potrzebę zdobycia chomologacji dla jego rajdowej wersji.

:mrgreen: ja swoim m40 -165km/h..poszedłby jeszcze ale strach a pozatym niejeżdze tak szybko :mrgreen:

-maluchem na oesie ok.140km/h

-kamazem z pługiem[piaskarka] 70km/h z karłowa[góry stołowe].powietrze niechcialo odbić i hamulców niebyło :mrgreen: :mrgreen: .pozdro <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfa Romeo nie pamiętam co to bylo 156 czy 166 235km/h

golf 2 1,8 Gti po jakis modyfikacjach 180 przez legnicką we wrocławiu

E-30 316 zamknięty licznik na grabiszyńskiej

Fiat Uno max 150-160 na autostradzie do Pragi ciosałem sie wtedy z autobusem

Golf 3 1,4 zamkniety licznik na jakiejś szosie koło Jelcza Laskowic bylo wąsko i koleiny

a tak to o to mniej jak 100 nie jeżdże ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za moja zlosliwosc ale do ilu ten Golf 3 1.4 i BMW e30 316 ma wyskalowany licznik ?

Golf jak sie nie myle to chyba do 200 a e30 316 nie mam pojecia ale i tak mi to brzmi smiesznie :)

Smieszny jest troszke ten watek i powinien nazywac sie " Panie nie takie rzeczy sie ze szwagrem robilo"

Sorki za zlosliwosc ale niektore wypowiedzi mnie rozwalaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za moja zlosliwosc ale do ilu ten Golf 3 1.4 i BMW e30 316 ma wyskalowany licznik ?

Golf do 200kmh chyba a do tego polowa tych 1.4 60KM ma 4biegową skrzynie.

E30 chyba 220kmh

To jest niemozliwe

Sorki za zlosliwosc ale niektore wypowiedzi mnie rozwalaja.

mnie też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem tylko tyle ze z mila checia kupie silnik 1,6 od e30 skoro poleci 200-220 km/h chyba ze kolega mial namysli gokarta wazecego 50kg + masa silnika .

A o namiary na takiego golfa 1.4 tez bym poprosil bo to tez chyba jakas wersja Turbo

Przestanmy sie wyglupiac i piszmy realne rzeczy bo naprawde tylko wtedy ten watek bedzie mial jakikolwiek sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem zaszczyt jechać (w kolejności):

polonez 1,5 - 160km/h -szok!

e 28 2,0 - 197km/h - fajnie ale tir miał lepsze heble (porysowałem tablice)

omega 2,4 -220km/h - bardzo fajnie

e 34 2,5 - niemal 240km/h rozkosz tylko na autobanie najszybsze sa audi i trzeba uważac na lusterka.

W lato jade do stuttgartu do znajomego, ma alpine b 10 po tuningu 7,3litra na laczkach 345mm i boi się sprzęgła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją bawarą 180km/h na A4, sprawiała wrażenie jakby jeszcze trochę dała radę,ale lewy pas się skończył :? .

A tak przy okazji, przy dużych prędkościach czujecie w waszych E30stkach podmuchy wiatru??

Bo przy tych 180 to mieszane uczucia miałem.....

P.S. bo zapomniałem dodać......

100km/h rowerem, pod górkę, z plecakiem pełnym konserw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA wracajac ze skarbiego jakies pol roku temu licznikowo mialem 240 na felach seryjnych z oponkami 205/65/15 jechalem w 4 osoby i od 220 bylo juz bardzo powoli..ale mam swiadkow ktorzy tez byli w szoku ze tyle dalo rade wycisnac... oczywscie wszystko na autostradzie a4..pozdrawiam w miescie najwiecej 210 ze zjadu na estakadzie hehe..fajna przygoda zwlaszcza jak sie zapali czerwone i trza hamowac... pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...