Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ja w ubiegla sobote jechalem z mirkowa do wrocka i zaraz po wyjezdzie z mirkowa przyczepil sie jakis VOLVO (chyba S70) i probowal mi udowodnic,ze szwedzi robia lepsze auta od niemcow...

w sumie na wiadukt po tej prostej,to wpadlem cos ponad 200km/h i musialem zapodac bloki na maxa,zeby nie zaczac uczyc sie latac :D

VOLVO zostal ok 150 metrow z tylu <bmw_1>

teraz postaram sie uruchomic benzynke... odpowiednie opony juz mam na aucie,teraz tylko wymienie wszystkie amortyzatory na nowe i zrobie sobie test drive na A4 w kierunku gliwic,opola,czy rzeczywiscie moje scierwo poleci te 260km/h (slyszalem,ze powinna zamknac budzik,ale czy to prawda,to sie okaze) <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi to stwierdzic ale bmw nie sa najlepsze w biciu rekordow predkosci

mozecie wiezyc lub nie ale w ostatnia niedziele bylem z kumplem po samochod dla jego zony jechalismy do poznania tzw autostrada i jego samochod wyciagnal 290 kmh bylo to audi S8 w ciagu 50 km spalilo 15 l benzyny i 1,5 l oleju ale to podobno normalne

no i mam na to swiadkow( kierowce i przestraszona jego zone )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi S8 jest blokowane do 250kmh elektronicznie! 8)

Z tym olejem chyba cię poniosło :roll:

Accord Type R 212KM 2.2 wolnossące kręcące się do 9tyś obr. bardz wyzylowane spala przy ostrej jezdize 1l oleju na 1000km, sądizsz, ze samochód spaliłby 1.5l oleju na 50km? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi S8 jest blokowane do 250kmh elektronicznie!

Z tym olejem chyba cię poniosło

sluchaj jak jestes takim specjalista w kazdej dziedzinie to poczytaj i dowiesz sie ze S8 nie ma blokady predkosci a co do oleju to tak go zjadlo ja nie twierdze ze to dobrze tylko stwierdzam fakty jedz z predkoscia od 220 do 290 przez 50 km to zobaczymy czy ci silnika nie wysuszy ( zapomnialem ze masz mondeo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj jak jestes takim specjalista w kazdej dziedzinie

nie jestem specjalistą ale tego jestem pewny!

http://www.audi.pl/index/195

prędkosć elektonicznie ograniczona do 250KMH

nowy model

http://www.audiworld.com/news/00/s8/content.shtml

starszy model również blokowany do 250KMH

http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A8

wiecej do poczytania

dzięki tym linkom zobaczysz w jakim jesteś błędzie!

Załoze się że przez 50km nie jechaliście z prędkoscią 220-290kmh :lol:

zobaczymy czy ci silnika nie wysuszy

jadąc w nocy z maksymalną prędkością od Gliwic do Wrocławia nic się nie stało, jak temp. podchodziła za bardzo w góre zwalnialiśmy o 20kmh aż wracała do normy!

( zapomnialem ze masz mondeo )

samochód roku 1994,podejrzewam, zę niektóre elementy mojego wyposażenia nie śniły ci się nawet.

Następnym razem jak bedziesz chciał napisać jakąś bajke to bardziej realną.

Co ten NFS robi z ludźmi :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skasuj

Bez obrazy ale sam osobiscie jechalem ze znajomym jego S8 dokladni takim tylko czarnym

C1086779_1.jpg

I jego ma fabrycznie ogranicznik 250Km/h

Tak samo jak BMW ma ogranicznik na 250i inne furaki

Wiadome jest to ze MOZNA sobie zdjac takowy ograniczkim poprzez podlaczenie do komputera ...

Poza tym ladne buty jechac 50KM ciagle predkoscia 220-290 , moze to jeszcze byla amerykanska wersja ? i licznik pokazywal w milach :mrgreen: :mrgreen:

Nie zebym byl zlosiliwy ale to sa totalne bajki w moim odczuciu a do tego mam prawo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O JEJ!!!

Juz tak późno właśnie mi się przypomnialo!

Trolu mówił mi, ze dzisiaj jechał swoim autem 150kmh! Zrobił dzisiaj 25km.

I teraz pytanie!

Trolu czy sprawdziłeś olej? Bo przecież zregóły sprawdza sie po każdej jezdize stan oleju!

Ty jechałeś tylko 150kmh wiec musisz prawdizć po 25km, gdybyś jechał szybciej on by sie

bardziej wypalił i wtedy po 50km zalecane jest sprawdzić!

Myśle że zdązysz to przeczytać zanim jutro odpalisz samochód bo moze ci juz pierścienie wywalić!

Aha Trolu zdjąłeś ogranicznik prędkości?

Napisz ile ci oleju zużył! Bo norma na 25km to 1litr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skasuj

Tak to prawda bylem dzis w trasie , jechalem grzecznie tylko 150 KM na godzinke , BOB to jest oczywiste ze zawsze]/b] po przejechaniu odcinka pewnego z takimi predkosciami sprawdzam olej ! Jak mogl bym nie sprawdzic ? Wiem ze ludzie ktorzy mnie znaja i jezdza ze mna patrza jak na idiote ze co jakies 25 Km zatrzymuje sie i sprawdzam olej no ale wiesz fabryka BMW podaje ze olej bedzie znikac wiec strzezonego pan Bog strzeze ! i sprawdzam czesto !

Po miescie srednio jezdze 70Km/h , a wiec nie sprawdzam tak czesto stanun oleju jedynie co jakies 60Km , w sumie przezywczailem sie do tego juz, jedynie mam problem jak sie gdzies spiesze a tu akurat wyskakuje ze 60Km przejechalm i musze zjechac sprawdzic stan oleju :/

Ale co poradzic ! Boli mnie to ze zamiast moc miec butle z gazem , musze wozic Beczke OLEJU :/ Ale doradzili mi , aby butle od gazu wstawic zamiast kola zapasowego , wic to tez jest pomysl , i gaz i olej jedyny minus brak zapasowki , ale moze kupie dojazdowke od opla to sie gdzies zmiesci .... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz i po co ci było BMW, muszisz wymieniać olej co 60km, ja swoim, Mondeo zrobiłem juz 500tyś km i nie zmieniałem jeszcze nawet oleju, nic kompletnie, wszystko z fabryki! Nawet opony jeszcze! Taka jakość! Tylko ten ogranicznik do 269kmh mnie drażni chyba go zdejme!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Domelosa 520i jechałem Wrocław-Oleśnica i rev 220km/h. Oczywiście z nim samym :D To byl pierwszy dzień po zakupie tego auta i robiliśmy testa, Domelos oczywiście był w trakcie opijania auta więc nie siedział za kierownicą. dodam że jechała nas czwórka wraz z doc.fazi. Auto pojechałoby i ciut więcej ale zaczęło padać a poza tym było już ciemno i noga sama z gazu schodziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Po co tak sie sprzeczacie , po to jest ten topic zeby napisac (jesli ktos ma taka wole ile

niby sobie tam smigał) wiec nie rozumiem po co az taka dyskusja sie wywiązała skoro

i tak 99% tych rekordów (nie dotyczy NFS'a) nie można sprawdzic .

Co do tej audicy to zakładając zawyzenie licznika + np mniejsze opony +

zdjetą oczywiscie blokade => mysle ze jest mozliwe zeby poleciała około 270-280

to auto ma niezłego pałera zwłaszcza jesli to było S8 a nie zwykła A8 .

Co do zuzycia oleju to ciezko mi sie wypowiadac , raczej potwierdzic/zaprzeczyc

mogłby to jakis mechanik , przy takich obrotach silnika sprawa zuzycia oleju

moze byc nie przewidywalna i faktycznie moze sie okazac ze tak ogromny silnik

wciagnie tyle oleju .

I ostatnia sprawa to forum jest przyjazne userom i bardzo fajnie by było gdyby nie

robiły sie takie sytuacje z wzajemnymi docinkami jak kilka postów do góry , można

wierzyc , można nie wierzyc , na pewno nie nalezy sie z tego powodu kłócić <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 235kmh jechalem bmw 530v8

bardzo szybko sie rozpedzala, lekka i 218koni, wiecej sie balem :)

chcialem nowemu paskowi pokazac gdzie jego miejsce i jak jechal 200/h to go smignalem na A4

a 735 jechalem wiele razy 210km

ale powyzej tego juz wolno sie rozpedza

bo ciezka, 235 koni ale wolniejsza od 530v8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...