Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

beemeczka e32 730i 240km/h na a4 od legnicy do budziszowa w nocy z pijanym kumplem

Faktycznie jest sie czym chwalic ;)

Ten temat to mozna by wlasciwie do dzialu "HUMOR" przezucic nieprawdaz ?

Przeciez i tak wiemy ze kazdy zamyka budziki i lata nie wiadomo gdzie i ile : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beemeczka e32 730i 240km/h na a4 od legnicy do budziszowa w nocy z pijanym kumplem

Faktycznie jest sie czym chwalic ;)

Ten temat to mozna by wlasciwie do dzialu "HUMOR" przezucic nieprawdaz ?

Przeciez i tak wiemy ze kazdy zamyka budziki i lata nie wiadomo gdzie i ile : ]

racz zauwazyc,ze budziki moga troche oszukiwac :)

ja majac bodajze 15 lat po podrasowaniu swojego malucha (glowica,kolo zamachowe,zawory.gaznik,aparat zaplonowy)uzyskalem wynik 145km/h przy 3 osobach na pokladzie (wycieczka do boszkowa,prosta przed lesznem,auto poznbawione zbednej tapicerki)

potem wyroslem z tuningu malolitrazowych scigantow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale cos nie mam przekonania co do tych fotek przynajmniej niektorych

luknijcie na tego AMG , fota zrobiona przy 280kmh a wyglada jakby zrobiona na postoju

to dosc ciezkie do wykonania zeby w nocy przy takiej predkosci (musza byc jakies drgania

na karoserie) zrobic tak wyrazna fote , dla mnie to przynajmniej czesc tych fot to Fake'i

A to co wkleił Trolu to jak sie widzi takie zegarki to od razu sie pojawia usmiech na twarzy

bezapelacyjnie <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale cos nie mam przekonania co do tych fotek przynajmniej niektorych

luknijcie na tego AMG , fota zrobiona przy 280kmh a wyglada jakby zrobiona na postoju

to dosc ciezkie do wykonania zeby w nocy przy takiej predkosci (musza byc jakies drgania

na karoserie) zrobic tak wyrazna fote , dla mnie to przynajmniej czesc tych fot to Fake'i

A to co wkleił Trolu to jak sie widzi takie zegarki to od razu sie pojawia usmiech na twarzy

bezapelacyjnie <bmw_1>

jak sie ma dobry aparat i sie ustawi emulacje matrycy na czulosc np 1600 ASA,to czas naswietlania przy maksymalnie otwartej przeslonie bedzie taki,ze zdjecie nie bedzie poruszone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maltarn jak ty zrobiłeś przy 170kmh idealnie rowniutkie zdjecie? I czemu nie ujałes tez drogi zeby wiarygodne to było :twisted: i pryz tej predkoci postawiłes aparat na kierownice?

nie mówie ze to jakieś vt, ale hmm lekko jestem w szoku.

Ps. Pare dni temu jechałem do Klodzka za Vw T4 zwykły srebrny bus całą droge 130kmh-150kmh, nieźle to wyglądało, ostatnio to sie nawet zdziwiłem w 3 osoby moim autem

po tej dwu pasmówce koło Środy Śląskiej 180kmh, miał jeszcze zapas mały wiec nie jest najgorzej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jechałem 200 - 210 na trasie do Lubinia , odcinek przed Środą Śląska (od wrocławia) i tam właśnie zaskoczyła mnie Policja Fordem Focusem Kombi. Sprawa się jeszcze nie skończyła gdyż się nie zatrzymałem ale spisali numery.

I tam własnie był max mojej prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa się jeszcze nie skończyła gdyż się nie zatrzymałem ale spisali numery.

Skąd wiesz ze spisali? Dawno to bylo? Bo z tego co wiem to w takich sprawach szybko dzialaja... Widzialem w programie na tvn turbo

Było to rok temu w kwietniu (jeszcze miałem numery FMI Zielonogórskie) ! Tak się felernie stało (dla poprzedniego właściciela) że umowę na kupno auta miałem z dniem 15.05.2005. (taka była umowa między mną a poprzedniekiem).

On siedzi cały czas w niemczech i jak sam mówi "nikt nie odbiera wezwań z Komendy Międzyrzecz" >> ale sprawę zna dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moją kilka razy jechałem 200-210 km/h ale tylko chwilę bo szczerze

przyznam że się boję, pomimo że jest jeden ładny kawałek drogi - długi, szeroki

i bez żadnych dróg bocznych, wjazdów, nowa nawierzchnia. W dzień tam jest za

dużo niebieskich ale nocą puściutko -- tylko boję się naszych pseudo-dróg

i powyżej 150 km/h jeźdzę tylko tam -- bo dobrze znam trasę.

Kiedyś, jeden raz jak chciałem sprawdzić V-max w nocy - ok.godz. 1:30,

gaz do oporu i gdy już licznik wskazywał minimalnie ponad 220 (wg. instrukcji

Vmax. jest 222 km/h - pewnie jakieś przekłamanie) zapaliłem światła drogowe

i zobaczyłem że tuż przy krawędzi drogi pasło się stado kilkunastu jeleni

---- wolę nie myśleć co mogłoby się stać gdyby choć jeden z nich się spłoszył.....

Może kiedyś doczekamy się prawdziwej sieci autostrad --- ale raczej nie za

mojej kadencji i mojej Siódemki.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się przyznam ze miałem trochę stracha pierwszy raz pojechałem ponad 200 km/h i to na drodze, której nie znałem był fajny kawałek drogi trochę pusto wiec, czemu nie dopiero zrobiło mi się gorąco jak na zakrętach zaczęło trochę bujać autem. Acha jechałem od Zielonej Góry przez obwodnice w stronę Świdnicy. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...