Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ty wez ja najpierw poskrecaj i ponaprawiaj

W przyszłym miesiącu lakiernik mnie czeka :)

No to widze prace trwaja , gratulejszyn . Bierz ode mnie czesci , bo znikaja pomalu ; - )

Okazyjne ceny wale :- D (czyt. most , tylnia polka )

Lampy niestety zdrozaly na allegro juz sa ... Hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce twoich lamp nie mają uśmiechu :mrgreen:

mam drugie z usmiechem , ale cena duzo wieksza :mrgreen:

Ja do kombiaka chyba zmieniam na te bez usmiechu , ladniej pasuja sie z ringami . Chociaz sam jeszcze nie wiem co bede modzic :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graniczna ma dużo wiecej niż 1,5km. Ja siedziałem z tyłu i sam nie wierzyłem jechał wtedy też KONRAD

ech.....chłopie owszem ma wiecej ale tam sporo zakrętów jest i ruch też nie mały, no chyba że nocą,

ja nic nie mówie możecie jeździc Rysią nawet 250 , no problem bmw_beer uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eclipse GST 140 MPH kolo 230 km

BMW M5 160 mph ojciec kazal chamowac grr 260 km

BMW 325 97r - 225km

Merc c32 amg - 140 MPH

Lamborghini Gallardo - 160 MPH znajomy ojca byl wciety i dal auto :-D musialem go odstawic do domu

corvette Z06 - 160 MPh

odrazu mowie ze nie jestem wlascicielem tych aut jedynie co M5 ojciec ma no i GST byl moj

o zapomnialem jeszcze o VW jetta 2.0 115 HP 130 MPH z gorki na prostej 124 MPh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

a wiec tak rekord to audi allroad 2,7 biturbo 250km/h

i beemeczka e32 730i 240km/h na a4 od legnicy do budziszowa w nocy z pijanym kumplem po imprezce szoook :shock: :shock:

noi ukochanymi e30-stkami troszku ponad 200 dalej sie boje e30 to male i lekkie autio a drogi mamy nierowne a drzewa nie sa gumowe uwazajcie na siebie panowie bo moich 2 kumpli juz na tamtym swiecie sie znalazlo czasem czlowiek mysli ze jest niezniszczalny a beemka to tylko kawalek twardej szwabskiej blachy pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...