Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ta 6-ka często stoi tam na Wyścigowej/ Ślężnej :wink:

Kiedyś stawała tam jeszcze czarna supra, a teraz widuję czerwoną corvette(niestety stoi pod wiatą i ciężko zrobić jej fotkę

[ Dodano: 14 Październik 07, 00:05 ]

hello a co powiecie na to stało sie to na stacji BP przy salonie BMW Inchcape na postoju sprawca kierowca tira jak to zobaczyłem to myślałem ze zjem go razem z butami (chociaż nie moje autko tylko brata)

Obrazek

Współczuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Dzisiaj rano na ul. Nowowiejskiej widziałem E32 chyba AC"sznycel" :D

S7 3.7

Ciekawe , czy to tylko naklejki....

nie to nie naklejki to prawdziwy ACS, auto Ojca mojej koleżanki. :) stoi często na rogu nowowiejska/jedności narodowej

tylko ,że to niestety automat jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
BMW M1 - Supersportowe coupé sprzedawane w latach 1980 - 1981. Budowany w niewielkich ilościach i opóźniony w stosunku do formuły wyścigowej, do której został zaprojektowany. M1 stał się pierwszym supersamochodem BMW z silnikiem zainstalowanym centralnie, przeznaczonym do ruchu po drogach publicznych. Miał moc 277KM i 6-cilindrowy silnik z podwójnym wałkiem rozrządu.Wyprodukowano zaledwie 450 aut w tym 53 to auta wyścigowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

dzisiaj na powstanców sląskich mijałem białą Porszawkę 4 drzwiową , niestety zanim wyciągnełem telefon zeby zrobic fotke to już jej nie było :)

Ja prawie codziennie w pracy przejeżdżam koło salonu Porsche przy A4 przed Katowicami , powiem szczerze że stoi tam tego cholerstwa od groma :)

Ale za to pod szkołą dzieciaków widziałem takie cudeńko , to tez chyba Porsche , prawda ?

211020101672.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...