Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jak bylem kupic spinki do tapicerki to pod salonem bmw na wylocie na bielany tam, chyba karkonoska to jest. No to pod wejscie do salonu stal merolek bez oznaczec z takim bardzo pokaznym grilem, jak sprawdzilem w domu okazalo sie ze to byl sl500 lub sl600 koszt okolo 700tys zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe... dopiero trafiłem na ten wątek i musze powiedzieć że trzeba mieć nierówno pod sufitem by jeździć po mieście z aparatem i pstrykać fotki fajnym autom.... jesteście "kopnięci" jak 3 tony łebków od gwoździ!!!! no ale niech Wam będzie, cyfrówkę mam już w schowku... hahahahaha :) <bmw_2> <bmw_3> <bmw_3> <bmw_3>

ja pozwolę sobie wrzucić fotki furek które spotkałem co prawda nie we wrocławiu a na dominikanie ale myślę że Wam się spodobają :)

najpierw fotka radiowozu spotkanego na ulicy w miejscowości Luperon:

obraz494xo6.jpg

obraz495fd2.jpg

obraz496go8.jpg

a teraz fotki furki spotkanej na skrzyżowanie w miejscowości Imbert , oczywiście również na dominikanie - furka na chodzie!!!!!! widziałem jak jedzie :)

pc031928oq3.jpg

pc031929ex7.jpg

pc031931yk4.jpg

jako ciekawostkę powiem Wam że tam jeździ cała masa aut w takim stanie - masakra!!!

na dodatek ok 60% kierowców nie posiada prawa jazdy!!!! zrobiłem po dominikanie wynajętą hondą crv ok 3000 km i widziałem może w sumie ok 50 jakichkolwiek znaków, skrzyżowania ze światłami są tylko w największych miastach i musi to być już naprawdę duże skrzyżowanie, NIE obowiązuje tam zasada pierwszeństwa z prawej strony!!!!

oni patrzą sobie w oczy i wiedzą kto pojedzie pierwszy albo co?????

regułą jest jazda po zmroku bez włączonych świateł.... raz jadąc jedyną "autostradą" na dominikanie (z santo domingo do santiago) po zmroku w czasie gigantycznego oberwania chmury w ostatniej chwili zauważyłem jadący pod prąd samochód z wyłączonymi światłami!!!!! niby jechal pasem awaryjnym ale i tak się prawie zes.... w gacie jak go zobaczyłem.

osobiście uniknąłem też rozjechania chyba z 25 nieoświetlonych motocyklistów....

TOTALNY HARDCORE!!!!

jazda w górach na wysokości ponad 2000mnpm po drogach tego typu:

dominikana2024qp0.jpg

dominikana2025vi3.jpg

to też gigantyczna dawka adrenaliny. w każdym bądź razie spełniłem swoje marzenia o wystartowaniu w camel-trophy lub paryż-dakar.... wrażeń tego typu styknie mi po dominikanie na baaaaaardzo długo.....

przepraszam że zrobiłem spory OT, wybaczcie :) jeśli ktoś jest chętny reszty wrażeń ze zwiedzania dominikany to zapraszam na niekonkurencyjne forum http://www.karawana.fora.pl/viewforum.php?f=10&sid=fa9d50b9cd088ade7445d7b182044292

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłbyś w jakich slumsach ludzie tam żyją to bys przychynie spojrzał na obsikaną klatke schodową w starej kamienicy na trójkącie....

a na haiti jest jeszcze gorzej... z haiti ludzie przyjeżdżają do dominikany pracowac na plantacjach za 1euro za kilkanaście godzin roboty

ups... znowu OT robię :) niepoprawny jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki nie odstrzelicie mnie jesli napisze ze kupilem Mazde MX-5 :)? Silnik 1,6 16V 115 km. Sprowadzona z Holandii, w kolorze czerwonym, lekko uderzony przod (do wymiany - nie chce klepac bo i tak po jakims czasie szpachla odpadnie - blotnik, zderzak, maska i lampa). Kupiona od 1 wlascicielki, ksiazka serwisowa, przebieg udokumentowany 116.000 km. Z wyposazenia: elektryczne szyby, centralny zamek, klima, abs, wspomaganie.

Fotki podobnej jak moja tutaj (prawie idealnie jak moja tylko rozni sie felami):

mazda1.jpg

Po moją jade w srode z rańca - jak sciagne wrzuce foto mojej Mazdziny.

Nie strzelajcie :) Co do sprzedazy Buni to musialem miec kase na juz - troche zostalo i nie ukrywam ze Mazda wyniosla mnie bardzo malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

swego czasu szukalem ladnej hondki prelude (od tego czasu nienawidze tych samochodow...)

moja 5 sprzedaje, szukam ladnej 535... i juz jedna jest na oku, ale szkoda ze w automacie:(

Mazdziora ladna, samochody te sa raczej malo awaryjne - i mam nadzieje ze i ty na taka trafiles. Kumpela ma "zarezana" 121... niby malenstwo, ale jak na 1.3 sporo potrafi... no i wszystkie M sa genialne w prowadzeniu... Nie puszczaja sie latwo na boki:P chyba ze sam jej na to pozwolisz:P

Przy okazji mam fajna traske na OS po szutrach - ok 4 km, w wielkopolsce:) trenowana w swieta:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkane dzisiaj :

BMW Z4 coupe - jeszcze na niemieckich czerwonych tablicach

Ferrarka - juz wczesniej o niej bylo na forum

i Aston Martin ale nie mam pojecia co to za model bo stał za mna na swiatłach na

swidnickiej na niemieckich tablicach bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...