Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie bylo to aktywne jak kupilem auto.Generalnie po zatrzymaniu albo ciagniesz za klamke raz i dwa otwierasz tylko swoje drzwi. Jak chcesz otworzyc wszystkie lacznie z klapa to uzywasz guzika obok awaryjnych,on odblokuje wszystkie drzwi.
wiem że tak jest i irytuje mnie to bardzo. Czytałem gdzieś że w e39 ustawiali tą funkcję więc jestem prawie pewien że w e46 też jest to możliwe. No nic szukam dalej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VERRIEGELN_AUT_AB_X_KMH : automatyczne zaryglowanie powyżej X Km/h

Większość tych funkcji przetłumaczyłem w dziale "SAM NAPRAWIAM" - "INPA NCS tłumaczenie znalezionych skarbów" - zerknijcie za przydatnymi funkcjami - jet tego dużo więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tych funkcji przetłumaczyłem w dziale "SAM NAPRAWIAM" - "INPA NCS tłumaczenie znalezionych skarbów" - zerknijcie za przydatnymi funkcjami - jet tego dużo więcej...
chyba się nie zrozumieliśmy... to jak włączyć funkcję ryglownia drzwi to wiem i taką opcję mam włączoną. Mnie chodzi o to żeby samochód sam się otwierał po wyłączeniu silnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuję dorzucić do E39 :) Dirty - sprawdzałeś co się może stac jak do PSW wrzuci się wiersz którego tam nie było? wywala sterownik czy po prostu nie ma tej funkcji?

(mi się wydaje,że to jest tylko w e46 i to po 2002)

ciekawe pytanie,nie próbowałem,ale jeśli ci chodzi o ten konkretny wpis,to jest w e39,ale nie wiem czy zagada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że chcesz się pozbyć twarzy swojej przy spotkaniu z kierownica tudzież szyba

Daj spokoj takie texty, to tak samo jakbym przechodzil na pasach i na ta okolicznosc zakladal kask i pancerz ochronny. Moja wola, jedni zapinaja, inni nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z tymi pasami jest różnie czasem ratują życie a czasem nie Nie ma na to żadnej reguły Nie wiem czy kojarzycie wypadek straży pożarnej pod Wrockiem w Pustkowie ci strażacy co nie mieli pasów wypadli prze szybę i nic im się nie stało a kierowca ... tragedia moj brat jest strażakiem we Wrocku i mówi że jest wiele takich przypadków Ale ogólnie mówiąc statystyki mówią żeby lepiej zapinać pasy :) Ale to oczywiście wolna wola każdego kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...