Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam.

chcialbym aktywowac funkcje wlaczajacych sie kierunkowskazow w e46 przed liftem przy otwieraniu i zamykaniu centralnego zamka i mam pytanie bo nie wiem czy dobrze rozumiem .

ta instrukcje

DWA

aktiv

DWA_NOTENTSCHAERFEN

aktiv

DWA_QUITTIERUNG

aktiv

ZV_ENTR_SCHL_BEI_DWA_AKT

aktiv

QUIT_OPT_ENTSCH

aktiv

QUIT_OPT_SCHAERF

aktiv

wgrywam do katalogu FSW_PSW.MAN i wszystko robie tak ja przy instrukcji do aktywacji swiatel dziennych NCS-em?

i druga rzecz gdzies wyczytalem ze przy aktywacji swiatel do jazdy dziennej nie pala sie juz kierunkowskazy ,czy jest juz taka modyfikacja? chodzi o e46 320d z 2001 przed liftem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,dzieki bede pomalu probowal. wyczytalem w innym temacie ze dysponujesz spolszczeniem inpy. ja mam ale nie wiem czy az takie dokladne jak twoje. wiem ,ze udostepniasz aktywnym forumowiczom ale moze jakos przemycimy te pliki na moja strone? a moja aktywnosc bedzie rosla wraz z iloscia podlaczen inpy do mojej busi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz racji ja mam inpe z tlumaczeniem innego goscia i jest malo dokladna jezeli chodzi o pl i dlatego prosilem dirty 73 bo jak chyba zauwazyles jestem krotko na tym forum i moja aktywnosc nie jest duza z czym wiaze sie dostep do spolszczenia.. ale ok konczmy ten temat.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadr6 Nie myśl że ktoś się uwziął na Ciebie czy też na wszystkich nowych na forum. Zasady są zasadami jeśli koledzy zechcą Ci wysłać swoją ciężką pracę wzamian za obietnice "życia" na forum która jest bez pokrycia to ich sprawa. Zadaj sobie tylko pytanie czy Ty byłbyś skory tak łatwo swoją "krwawicę" rozdawać na lewo i prawo. Po to zostały określone reguły aby się ich trzymać. Posiedź na forum, pogadaj z ludźmi, doradź odradź a niechybnie dostaniesz to czego potrzebujesz. A jeśli teraz jako świerzak na forum spinasz się bo ktoś wytyka Ci problem z czytaniem ze zrozumieniem to wybacz ale sam sobie jesteś winien.

Konicząc definitywnie ten OT proszę o poruszanie zagadnień zgodnie z tematem.

Edytowane przez 5oul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dirty dziękuje za pomoc udało się dzienne zaprogramować po ciężkich trudach ale Grzesiek z Jerzmanowej dużo pomógł przez telefon i dało radę...

Jak świecą dzienne a przekręcę na postojówki to świecą i dzienne i ringi czy tak ma być?A jak włączę mijania do dzienne gasną.Czy dzienne z postojówkami mają świecić ?Dirty tak ma być ?A i teraz tak na żółto świeca te dzienne na ustawieniu wert_02 18% mocy,czy ktoś mi powie o jakiś lepszych żarówkach hb3 które będą lepiej świecić bardziej na biało ? proszę o jakieś pomysły.

Chętnie bym kupił te narva range power OSRAM NIGHT BRAKER VS NARVA RANGE POWER WHITE - YouTube ale to mają tylko na mijania hb3 produkują ale nie ma gdzie kupić :) Pomóżcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam jak opisałeś walczyłem z kolegą z 4godziny ale się udało :) Grzesiek pomagał przez telefon.Na mijania kupie narva range power ale hb3 na długie potrzebuje aby ładnie świeciły.

Jakieś propozycję a może ktoś widział przejściówki z hb3 na h7 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty te żarówki sam reklamowałem na forum bo są super ale u mnie na długie nie mogę dać h7 bo tam są hb3 i wyglądają tak ŻARÓWKA HB3,HB4 EFEKT XENON -HOMOLOGACJA WROCLAW (2279019494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jest lipa bo nie widzę dobrych żarówek takich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...