Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Hej, mam pytanie, posiadam e60 LCI 528xi, i mam problem z drl, taki ze swieca dlugie zamiast angel eyes, bylby mi ktos w stanie sprawdzic w ece wersji, jakie maja byc poszczegolne linijki (italikiem pisze wartosci jakie sa u mnie)?

UNP_TAGFARLICHT_ECE_CKM aktiv

VERCHALTEN_DRL_TFL_33 drl_h

PWM_FL_FKT_DRL wert_04

PWM_PIN_11_63_33 wert_04

PWM_AN_SL_V_AL_1_34 wert_03 wert_07

albo w jakis inny sposob powiedziec jak zmienic na ece drl, oprocz tfl_s, co trzeba pozmieniac?

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak to rozumiec? O co chodzi z tym FA?

Czułość sensora deszczu w menu iDrive

Moduł: CAPPL

RAIN_LIGHT_SENSOR

aktiv

C750A_SCHWELLWERT_EMPFIN

par_frei

C750A_SCHWELLWERT_NORMAL

par_frei

C750A_SCHWELLWERT_SEHR_E

par_frei

i dodajemy FA:

+FLCN = Schwellwert normal

+FLCS = Schwellwert sehr empfindlich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

przepraszam za odkopanie tematu, ale widzę, że znajdą się tu ludzie którzy będą mi w stanie pomóc.

Chciałem zakodować w swoim e39 po lifcie 2001 rok 525d miganie kierunkow przy zamykaniu i otwieraniu. Nie mam fabrycznego alarmu, moduł to GM3.

DWA

aktiv

DWA_NOTENTSCHAERFEN

aktiv

DWA_QUITTIERUNG

aktiv

ZV_ENTR_SCHL_BEI_DWA_AKT

aktiv

QUIT_OPT_ENTSCH

aktiv

QUIT_OPT_SCHAERF

aktiv

to wsyzstko jest ustawione i nic. Reszta opcji które kodowałem działa (otwieranie okien i zamykanie z pilota, światła do jazdy dziennej). Ktoś ma jakiś pomysł?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Grzesku tutaj mówimy o ALSZ czyli poliftowym E46 w związku z czym na pewno Pakos znajdzie ta komendę.

Te które podales ty są do LCM III i IV dla US style przy mijania

zgadza się, myślałem że Ty coś piłeś, ale to jednak ja chyba byłem po kilku i nie doczytałem ;)

PS. polecam program navcoder, można jednym kliknięciem włączyć DRL i wybrać moc świecenia w zakresie od 0 do 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie :D odpaliłem obrysówki przy DRL uruchomiłem to funkcją DRL_BLK_V_GEDIMMT i wszystko fajnie, ale zapalają się przy tym halogeny i świecą cały czas :D ktoś wie co trzeba jeszcze włączyć, przełączyć bądź wyłączyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie :) piszę tutaj bo wydaje mi sie ze to najlepsze miejsce na tego typu pytanie....

Sprawa wygląda tak że potrzebuje u ciotki w E46 320 compact podnieść leciutko obroty o jakieś 100... ale pytanie brzmi jak to zrobić ?? mam disa mam inpe i ncs mam nadzieje że pomożecie :) czekam na odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...